Beşiktaş 1-2 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | Maç Tatil Edildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Bizim Türk milletinin karakteristik özelliğidir galeyana gelmek.

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Tatil edilmiş maç, ne olacak acaba şimdi ?

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ya hükmen yenilgi olur ya da 2-1 tescil edilir

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Melo'ya verilen kartın amacını anlayabilen var mı gerçekten ?

Ayrıca o stad 13-14 maç kapanmazsa ayıptır.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Hakan Şükür: "Önceden planlanmış bir sahaya girme olayı olabilir bu."

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar Melo Hareketi demeyin melo hareketinden 3 dakika önce Tribünde olaylar cıktı mac da olan bir BJK arkadaşım aradım biraz önce tam olayların başladığı tribündeymiş önce BJK taraftarı bir birine girmiş ve bazı taraftarlar saha girmek istemiş polis yukarı kadar kovalamış bu taraftarı daha sonra diğerleri de polise saldırmışlar bazı taraftarlarda gezi ile ilgili bağırmışlar melo da oyunda cıkarken melo ya atılan yabancı maddeler ve küfüre karşı sadece Galatasarayın formasını kaldırmış bu kadar arkadaşı aradığımda polis halen kapıları acmadı icerdeyiz diyor zaten telefon sesinde belliydi aradığımda bağırmalar vardı.

Bu olaylardan öncede bir taraftar saha girdi Fatih Terim yanına kadar geldi Melo günah kecisi etmeyin bana göre bir faul yaptı ve hep top dokundu hemde BJK li futbolcuya Sarı kart ı posizyon ama hakem kırmızı verdi ve melo gönderdi ona bakarsanız sabriye yapılanda aynı hareket ve penaltı olması lazımdı.

Ama olan Türkiye oluyor heryerde rezil ediyoruz Ülkemizi yazık gercekden cok yazık.

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
1185224_431706810279434_1594227427_n.jpg

Şu resim olayların neden çıktığını bazılarının Beşiktaş taraftarlarını arasına nasıl girdiğini açıklıyor aslında. Maç bitmeden çok Beşiktaş taraftarları bu marjinal gruplara tepkisini koydu ve kavgalar meydana geldi.

Hiç güleceğim yoktu. Yani %1000 fırsattan istifade haberi.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
arkadaşlar ben maçı izlemedimde burak ikinci golü eliyle atmış doğru mu?

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Şöyle komik iki tweet paylaşında gülelim :D

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Alışmış kudurmuştan beterdir millet alıştı ayaklanmaya kendini bişey sanmaya.Maçta gezi sloganı atanların hepsini tıkacan nezarete.Zaten başbakanımız demişti böyle bir olay bekleniyor diye

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
1185224_431706810279434_1594227427_n.jpg

Şu resim olayların neden çıktığını bazılarının Beşiktaş taraftarlarını arasına nasıl girdiğini açıklıyor aslında. Maç bitmeden çok Beşiktaş taraftarları bu marjinal gruplara tepkisini koydu ve kavgalar meydana geldi.

O, Allahu ekber diyen grubu sadece halk tv'mi görmüş?

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
arkadaşlar ben maçı izlemedimde burak ikinci golü eliyle atmış doğru mu?

Burak gol atmadı burak kolu vücüduna yapışıkken dierseğin üst tarafına top carptı ve top kontrol ederek araya pas verdi Drogbaya ve Drogba gol attı valla yorumcular el yok diyor TV de ayrıca Brumunanın asistinden önce Serdar yapılanda faul değil diyorlar serdar kendini bırakıyor diyor

ama şunu sana söyleyim macın başında da BJK oyun acık olan eline top diyor ve hakem penaltıyı vermiyor melonun hareketinden öncede Sabriye ceza alını icinde yapılan hareket aynı hareket ve ona penaltı verilmiyor ama melonun hareketine direk kırmızı veriliyor ama tamam faul ama melo hem top hemde oyuncunun ayağına dokunuyor sarı kart olması lazımdı bence.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
İki golüde drogba atmadımı :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayrıca ne olacak maç tekrar edilirmi sizce
pardon evet iki golüde drogba atmış şimdi araştırdım topun burağın eline çarptığını duydumda acaba elle golmü attı diye düşündüm zaten hiç yapmadığı bir şey değil

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
"Emniyetten gelen bilgidir. Bir terör örgütü Bjk tribünündeydi ve bazı taraftarları etkileyerek sahaya girmelerini sağladı. Bu akşam çıkan olayları lütfen Çarşı'ya mal etmeyelim."

- Ertem Şener / Beyaz Tv
Facebook'ta gördüm ne kadar doğru bilgim yok

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Çarşıdan aldım 2-1, Eve geldim 3-0

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
6 üstü 1 maç diyenleri 2'de 1 yeniyoruz!

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
yazık günah şu yaşanan olaylara bak ula yenilmeyi hazmedemiyorsan gelip izleme arkadaş.biz 6 tane yedik hangi taraftarımız sahaya girdi böyle birşeyler yaptı....

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
beşiktaş saha kapatma cezasından korkmuyor neden? Çünkü sahaları yok..

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
yazık günah şu yaşanan olaylara bak ula yenilmeyi hazmedemiyorsan gelip izleme arkadaş.biz 6 tane yedik hangi taraftarımız sahaya girdi böyle birşeyler yaptı....

Açıkçası o sahayı basanların ben futbolla uzaktan yakından ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Daha ligin başında, sahaya girip, takımını yakmak aklı başında taraftarın yapacağı iş değil.

Umarım çok detaylı bir soruşturma yapılır. Futbolla değil siyasetle alakalı kişiler bir an önce temizlenir.

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1
4 maç yendi diye bir takımı bu kadar göklere çıkarırsan olacağı bu.

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Yahu negüzel berabere kalacak fener paşa paşa yolu na devam edecekti. 1. Dediğim olyadı iyiydi. Ama 2. Dediğim zaten oldu oluyor ve olcacak.

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Rezil olduk :(

Ayrıca bu olayların organize daha önce planlandığı ortada bence.

Melo o hareketi yapmaması lazımdı ama Muslera sakatlanıp topu taça atıp o taç atışını BJK oyuncular geri bizim oyunculara vermeyince sinirinden öyle birşey yaptı sanırım çift daldı kendi vatandaşına. Ama yapmaması lazımdı yakışmadı Melo'ya...

Takımımız için 1-0 dan 2-1 öne geçmesi sevindiriciydi ama yaşanan olaylar bütün güzellikleri aldı götürdü...

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
acaba ne zaman kavgasız gürültüsüz adam gibi bir derbi izleyeceğiz ya her derbide kavga saha basma yazık oluyor böyle türk futboluna birde bir g.saraylı olarak bu melo denen haysiyetsizden artık nefret etmeye başladım adam gibi top oynadığını ne zaman görecez geçen senede çok yaptı böyle hareketleri yönetimin ciddi ciddi uyarması lazım meloyu takıma haddinden fazla zarar veriyor g.sarayın böyle futbolcuya ihtiyacı yok birde bonservisini aldık keşke almasaydık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...