Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | Süper Final Şampiyonluk Grubu 2. Hafta

Derbiyi Kim Kazanır?

• Galatasaray Kazanır.

Kullanılan: 55 50.0%
  • Berabere Biter.

Kullanılan: 6 5.5%
  • Fenerbahçe Kazanır.

Kullanılan: 49 44.5%

• Kullanılan toplam oy
    110
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
O fotografı değil bunu inceleyin
kankalardernegi_7-0.jpg

Benim Eklediğim Fotoğrafı Açıklasınlar Önce Kardeşim :)

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Eminmisin fener bahçenın o yıllardaki logosuna dikkat etmedin mi sizinki sahte

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Çamura yattıkça yatın bakalım , biz 1 aylık olaydan bahsederken çirkinliğinize kılıf uydurmak için siz 10 sene öncesini atın ortaya . Valla Yazık :D .

Dikkat ettiysen arkadaşların şu an 10 değil tam 100 sene öncesinden bahsediyorlar. 7-0 mış asıl buna yazık :D

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
4sy3t.jpg

Herşeyi Geçtim !
Bu Şerefsizliği Nasıl Açıklayacaksınız ? Hangi Derbide Böyle Bi Rezillik Görmüş. Stoch Stoch Dediniz. Gördünüz Mü ? Gerekirse Ceza Alırım Ama Susmam. Bana Biri Bu Resmi Açıklasın? Bakalım Hanginiz Daha Düzgün Bi Yalan Söyleyecek!

Tutuyordum bunu içimde, paylaşım yeri oldu.

Bunlarda ahlâksız çok oyuncu var. Karaktersiz şerefsizin önde gideni Stop(!), o formayı soktuğun yere öyle bir girerler ki daha oturamazsın! Bunu savunan da şerefsizdir!

giresunlu_28

Asistan
Reaksiyon puanı
0
,

Çakma Değil Orjinal. Bizim Hiçbirşeyimiz Sizinki Gibi Çakma DeğiL ;)

öylemi galatasaray sitesi ve gsstore m.united çakma çıldırın çıldırın boca j. çalma formalar başka klüpten çalma arma başka klüpten çalma eee nasıl olacak bu iş....

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Evet bölüm moderatörü değilim ama seviyenin düşmesine de göz yumamam. Herkes forum kurallarına ve son belirlenen bölüm kurallarına uymak zorundadır. Şikayetlerinizin hepsi bize ulaşıyor ama ilgili moderatörün gelip işlem yapması gerekiyor.

İlgili mod gelene kadar bu çirkinliği, hakaretleri seyretmeye devam yani. Oda güzel...

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Dikkat ettiysen arkadaşların şu an 10 değil tam 100 sene öncesinden bahsediyorlar. 7-0 mış asıl buna yazık :D

Erjancım boşver onların seviye meselesi . İstediklerini söylesinler , Bizim dünkü asaletimiz , onların bunun öncesindeki kepazeliği gerekli cevabı veriyor . Kendileride biliyor neyin ne olduğunu ya işte çamura yatıyorlar diyorum ya boşa değil :)

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
öylemi galatasaray sitesi ve gsstore m.united çakma çıldırın çıldırın boca j. çalma formalar başka klüpten çalma arma başka klüpten çalma eee nasıl olacak bu iş....

Siz Farklı Mısınız ? Çık Git Elimi Kana Bulama Şimdi ..

WhiteRooT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Geçmişe takılarak nereye kadar gideceksiniz bilemiyorum ama ; Üzülmeyin sizin UEFA kupanız var. Üzülmeyin 2 puan öndesiniz. Hatice netice olayı. Çekişmeli oynadılar iki takımada helal olsun doğru dürüst bir maç oldu. Üstüne parmak basmadan geçemiyecem ; Seneye inşAllah Fırat Aydınus Galatasaraydan ayrılır.

İyi günler.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
Siz Farklı Mısınız ? Çık Git Elimi Kana Bulama Şimdi ..

uğraşma boşa :)

--- Mesaj Güncellendi ---

Geçmişe takılarak nereye kadar gideceksiniz bilemiyorum ama ; Üzülmeyin sizin UEFA kupanız var. Üzülmeyin 2 puan öndesiniz. Hatice netice olayı. Çekişmeli oynadılar iki takımada helal olsun doğru dürüst bir maç oldu. Üstüne parmak basmadan geçemiyecem ; Seneye inşAllah Fırat Aydınus Galatasaraydan ayrılır.

İyi günler.

tamam Fbjk

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
bir galatasaraylı olarak takımımı tebrik ediyorum. fenerbahçe gibi oynayıp kazanacağıma, galatasaray gibi oynayıp yenilmeyi tercih ederim.

biz hiçbir zaman "ne olursa olsun galip gelelim" diye düşünmedik. güzel futbol hep önceliğimiz oldu. 1996-2000 arasında da bu mentalite ile başarılı olduk. o dönem de bu tür kazalar yaşadık ama yılmadık, yine yılmayacağız.

şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerden.

giresunlu_28

Asistan
Reaksiyon puanı
0
he bide biz %100 orjinal türk kulübüyüz siz ''küçük faransa''

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
ben bir şeyi anlayamadım, tamam fenerbahçe nin iyi oynayıp kazandığını düşünmüyorum.
ancak gelip beraberliğe sevineceğime galibiyetime sevinirim bundan daha doğalı olamaz...

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Evet kızdırmayın Cedriic'i adam gergin zaten sonra iş yerindeki o malum arkadaşı onun adıyla foruma mesajlar yazar ne olur ne olmaz. Gerçi sonra modlardan iki özür diler herşey tatlıya bağlanır ama yinede gerek yok.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
bir galatasaraylı olarak takımımı tebrik ediyorum. fenerbahçe gibi oynayıp kazanacağıma, galatasaray gibi oynayıp yenilmeyi tercih ederim.

biz hiçbir zaman "ne olursa olsun galip gelelim" diye düşünmedik. güzel futbol hep önceliğimiz oldu. 1996-2000 arasında da bu mentalite ile başarılı olduk. o dönem de bu tür kazalar yaşadık ama yılmadık, yine yılmayacağız.

şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerden.

Katılıyorum hocam. Gönül isterdi ki güzel futbolumuzu golle süsleyelim ama olmadı işte. Son vuruşlarda bütün toplar Volkan' a nişanlanınca adam maçın yıldızı oldu.

Galatasaraylı Renkdaşlarımdan rica ediyorum artık uzatmayalım konuyu. Oldu bitti. Boş yere ceza almayalım. Sükunetimiz koruyalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...