Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | Süper Final Şampiyonluk Grubu 2. Hafta

Derbiyi Kim Kazanır?

• Galatasaray Kazanır.

Kullanılan: 55 50.0%
  • Berabere Biter.

Kullanılan: 6 5.5%
  • Fenerbahçe Kazanır.

Kullanılan: 49 44.5%

• Kullanılan toplam oy
    110
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Ankette galatasara yener sonucu çıkmış lakin feenrbahçe kazanmış maçı. Büyük ihtimalle fenerbahçe şampiyon olur bu finallerden sonra.

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
siz zaten işinize geleni hatırlarsınız ama bu seneyi hiç unutamayaksınız

uuuvvvvvv çok korktum kabuslar görürüm bu korkuyla . Dünya sizi alkışlayacak herhalde iddianıza bakılırsa :D .

Pet şişe ve , kafa göz yarma arasındaki farkı ayırt etmeyi öğrenip öyle konuşun ! .

giresunlu_28

Asistan
Reaksiyon puanı
0
uuuvvvvvv çok korktum kabuslar görürüm bu korkuyla . Dünya sizi alkışlayacak herhalde :D .

Pet şişe ve , kafa göz yarma arasındaki farkı ayırt etmeyi öğrenip öyle konuşun ! .

leeds united taraftarını öldürdüğünüzü ne çabuk unuttunuz o sizin uzmanlık alanınız..

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
yazdım videoyu izledim ama hep yazı var maçtan görüntü yok ama ben sana bir video paylaşiyim...

[video=youtube;kqAI02M7kaM]http://www.youtube.com/watch?v=kqAI02M7kaM [/video]

Bu video tamamen saçmalık. Hava muhalefeti nedeni diyor o zaman kesin uçakla gelmişlerdir :D Olaya bak ya :D

İlk 45 saniyede anlatılıyor:

[video=youtube;cuoB50eS-Zk]http://www.youtube.com/watch?v=cuoB50eS-Zk[/video]

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
leeds united taraftarını öldürdüğünüzü ne çabuk unuttunuz o sizin uzmanlık alanınız..

Karakter eksikliği! O olaya Galatasaray taraftarı gözüyle değil, Türk taraftarı gözüyle bakmalısın adamım! Etik değil, öldüreni savunmuyorum. Adamların yaptığı çirkefliği (otobüste paramızı kıçına süren, söven vs.) unutmayın! O para, o bayrak Galatasaray'ın değil, Türkiye'nin!

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
yazdım videoyu izledim ama hep yazı var maçtan görüntü yok ama ben sana bir video paylaşiyim...

[video=youtube;kqAI02M7kaM]http://www.youtube.com/watch?v=kqAI02M7kaM [/video]

gerçekten bu vidyoyu paylaştın heralde izlemedin sen vidyoyu hava muhalefeti demek uçak mu demek :D olaya bak ya :D

giresunlu_28

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Karakter eksikliği! O olaya Galatasaray taraftarı gözüyle değil, Türk taraftarı gözüyle bakmalısın adamım! Etik değil, öldüreni savunmuyorum. Adamların yaptığı çirkefliği (otobüste paramızı kıçına süren, söven vs.) unutmayın! O para, o bayrak Galatasaray'ın değil, Türkiye'nin!

bunların hiç biri bir cana kıymaya sebeb yada bahane değil onun cezanı adalet verirdi ama siz adaleten önce davranıp adaletsizce bir ceza verdiniz hem takım gözlüğüyle bakma diyorsun emre zokora olayında emreyi en ağır eleştiri yapan bendim herkes emre ırkçılık yapmadı zokora bitarafından uyduruyor derken ben emrenin ırkçılık yaptığı üstüne basa basa söyledim...

--- Mesaj Güncellendi ---

gerçekten bu vidyoyu paylaştın heralde izlemedin sen vidyoyu hava muhalefeti demek uçak mu demek :D olaya bak ya :D

arkadaş arabayla gelen adam ne muhalefetitle karşı karşıyaya kalır ya uçakla gelen adam yada vapurla glen adam karşılaşır siz işinize geldiği gibi davranmaya devam edin

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Dün Galatasaray 90 dakika harika oynadı,gurur duydum.Umarım bundan sonra oynadığı oyunun hakkını alır ve hakettiği şampiyonluğa ulaşır.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
arkadaş arabayla gelen adam ne muhalefetitle karşı karşıyaya kalır ya uçakla gelen adam yada vapurla glen adam karşılaşır siz işinize geldiği gibi davranmaya devam edin

Araba mı :D İstanbul boğazına ilk köprü ne zaman yapıldı bir bak istersen :D

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
4sy3t.jpg

Herşeyi Geçtim !
Bu Şerefsizliği Nasıl Açıklayacaksınız ? Hangi Derbide Böyle Bi Rezillik Görmüş. Stoch Stoch Dediniz. Gördünüz Mü ? Gerekirse Ceza Alırım Ama Susmam. Bana Biri Bu Resmi Açıklasın? Bakalım Hanginiz Daha Düzgün Bi Yalan Söyleyecek!

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Şu an zaman makinesini icat etsem ve seni o maça götürsem bile sen gene montaj bunlar falan diyeceksin, en iyisi sen düşündüğün gibi devam et.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
[MENTION=105290]erenberk[/MENTION] bu bölümün moderatörü değilsen bile, olan arkadaşları uyarabilirsin en azından diye düşünüyorum. Şikayetlerimiz hiç bir yere ulaşmıyor. Ortada uçuşan hakaretlerle biri ilgilenebilir mi artık bir zahmet.

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Çamura yattıkça yatın bakalım , biz 1 aylık olaydan bahsederken çirkinliğinize kılıf uydurmak için siz 10 sene öncesini atın ortaya . Valla Yazık :D .

Çok kıymetli Galatasaraylı arkadaşlar , İnanın bu tip kişiliklerle tartışmaya girmeye değmez . Hiç cevap vermeyin kendi söylesin kendi dinlesin . Bu bizim farkımız sonuçta , onlara uymuyor onlar gibi olmuyoruz .
Hep dediğimiz gibi ASALETİMİZ YETER !

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
4sy3t.jpg

Herşeyi Geçtim !
Bu Şerefsizliği Nasıl Açıklayacaksınız ? Hangi Derbide Böyle Bi Rezillik Görmüş. Stoch Stoch Dediniz. Gördünüz Mü ? Gerekirse Ceza Alırım Ama Susmam. Bana Biri Bu Resmi Açıklasın? Bakalım Hanginiz Daha Düzgün Bi Yalan Söyleyecek!
Adam sevincini yaşayamayacak mı?

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
@erenberk bu bölümün moderatörü değilsen bile, olan arkadaşları uyarabilirsin en azından diye düşünüyorum. Şikayetlerimiz hiç bir yere ulaşmıyor. Ortada uçuşan hakaretlerle biri ilgilenebilir mi artık bir zahmet.

Evet bölüm moderatörü değilim ama seviyenin düşmesine de göz yumamam. Herkes forum kurallarına ve son belirlenen bölüm kurallarına uymak zorundadır. Şikayetlerinizin hepsi bize ulaşıyor ama ilgili moderatörün gelip işlem yapması gerekiyor.

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
O fotografı değil bunu inceleyin doğrusu budur fenerbahçenın logosundaki harflere de dikkat edersenız :thumbup1:
kankalardernegi_7-0.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...