Galatasaray 1-0 Fenerbahçe - Video, Maçın Özeti, Golü | 6 Nisan 2014 Pazar

Bu konuyu okuyanlar

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Cirkeflik demek fener demek Emre demek volkan demek Caner demek Meriles demek hattini aşma burda Hakaret etme GALATASARAYLI futbolculara.

al
Bkj1LHHCYAAQnsl.jpg

futboldan anlamıyon onu anladım da mantıkda mı yürütemiyon ??? orada caner hakeme melonun yaptığı insan dışı hareketi gösteriyodu yoksa sizin kadar düşmedi

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Tüm Yorumcuların Görüşü

GALATASARAY dan 1 melo atılmalıydı

fener den 1 emre 2 eminike 3 mehmet topal 4 alves

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
feneliler konuştukca ben kapak yapmaya devam edeceğim:)

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
feneliler konuştukca ben kapak yapmaya devam edeceğim:)

Sen bi cevap ver bakalım stada meşale sokmak ne zaman serbest oldu ? Fedarasyon ne zaman bunları görecek yap bakalım kapağını nasıl yapacaksın maçın başında ebue neden kırmızı görmez? melonun Emreye yaptığı ilk pozisyonda neden sarı görmez ?

Ağza alınmayacak küfürleri ne zaman görecek fedarsyon bakalım ama Fenerbahçe olsa görürler..

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19

- - - Mesaj Güncellendi - - -
Ligde her zaman şampiyon oluyoruz.Ş.liginde iki kez üst üste gruptan çıkan takım gs dir.Uefa kupasını getiren devleri dize getiren.Şike hileyle şampiyon herkes olur.

Herşey bir tarafa bırakda bazı fenerli arkadaşlar maksat yorum olsun diye yorum yazıyorlar birazcıkda futbolda anlarsalar gam yemiyecem eywalah diyecem ama ne yazıkki hımmm anlamıyorlar:)

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Bir kere daha çeyrek finali zorlayacağız ;)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Sen bi cevap ver bakalım stada meşale sokmak ne zaman serbest oldu ? Fedarasyon ne zaman bunları görecek yap bakalım kapağını nasıl yapacaksın maçın başında ebue neden kırmızı görmez? melonun Emreye yaptığı ilk pozisyonda neden sarı görmez ?

meşale sokulayorsa gereken cezayı alırız neyse cezamız cekeriz ama biz stadtlarda ışık söndirmiyoruz lgtv kablolarını kesmiyoruz veya hakem odalarını basmıyoruz En azında ŞİKE yapmıyoruz:)

1 Eboue pozisyonu sarı kart hamle topa ama emineki süratlı bir futbolcu hızlı davrandı dikkat edersen 1 ayakağa değil 2 ayağa yapıyor iyi takip et hocam:)

2.emre yapılan faul du sarı kart vermesi lazımdı hakem doğru yaptığı posizyonu avantaja bıraktı doğru yaptı posizyonu devamında aleves faul yapıldı düdük caldı faul verdi alves posizyona faul verdi ama dönüp melo sarı vermesi lazımdı ama vermedi onu hakeme sor.

önce de dedim GALATASARAY dan melo atılmalıydı

fenerden emre atıldı bunun devamı 1.Eminike selcuk yaptığı arkadan faul direk kırmızı 2.alves sneijder atığı dirsek kırmızı topsuz alanda 3.mehmet topal melo ya yaptığı direk dirseğe girmesi kırmızı vermedi sarı verdi bir kaç dakika sonra ayn mehmet topal selcuk yaptığı faul sarı kartı 2 sarıdan atılmalıydı 4. Bekir sneijderin üzeirne koşması gökhan gönül posizyonunda yan hakem sarı kart var diyor Bekire ver diyor vermedi. bunları neden görmüyorsunuz hocam korkma yenilseydikde Bjk 2 olamaz:)

dün gördük bjk macını kayserinin verilmiyen 3 tane penaltısını:)

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
gene bi şey diyeceğim de , demiyeyim, her maç konusunda thelp misin nesin yok neymiş fbli arkadaşlar konuştukça ben kapak yapmaya devam edeceğim demiş, sen önce övdüğün futbolcu melonun sülalesine yapılan kapakları idare et, sonra bize yapmaya devam edersin kapağını...

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=74670]mazruf[/MENTION]

O videolari kaldirmayacaktin. Yüzyilin videolariydi onlar :)

Gerci mesaj gitmesi gereken yere coktan ulasmistir.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4

haklısın uefaya getiren hatta dize getiren takım GS nasıl mı art arda gol yerken rakibin dizlerinin üstünde sevinmesine sebeb olan galatasaray var bizim karşımızda. iki sene üst üste şampiyon olabilirsiniz ama biz durum öyleyken bile 10 puan fark yememiştik biz şampiyonlukları ucu ucuna kaçırıyoduk sizin gibi 10 15 puan fark yemiyoduk

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Beyler, kusura bakmayinda yanlis üyeleri alinti yapiyorum nedense. Sayfada sorun var.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
meşale sokulayorsa gereken cezayı alırız neyse cezamız cekeriz ama biz stadtlarda ışık söndirmiyoruz lgtv kablolarını kesmiyoruz veya hakem odalarını basmıyoruz En azında ŞİKE yapmıyoruz:)

1 Eboue pozisyonu sarı kart hamle topa ama emineki süratlı bir futbolcu hızlı davrandı dikkat edersen 1 ayakağa değil 2 ayağa yapıyor iyi takip et hocam:)

2.emre yapılan faul du sarı kart vermesi lazımdı hakem doğru yaptığı posizyonu avantaja bıraktı doğru yaptı posizyonu devamında aleves faul yapıldı düdük caldı faul verdi alves posizyona faul verdi ama dönüp melo sarı vermesi lazımdı ama vermedi onu hakeme sor.

önce de dedim GALATASARAY dan melo atılmalıydı

fenerden emre atıldı bunun devamı 1.Eminike selcuk yaptığı arkadan faul direk kırmızı 2.alves sneijder atığı dirsek kırmızı topsuz alanda 3.mehmet topal melo ya yaptığı direk dirseğe girmesi kırmızı vermedi sarı verdi bir kaç dakika sonra ayn mehmet topal selcuk yaptığı faul sarı kartı 2 sarıdan atılmalıydı 4. Bekir sneijderin üzeirne koşması gökhan gönül posizyonunda yan hakem sarı kart var diyor Bekire ver diyor vermedi. bunları neden görmüyorsunuz hocam korkma yenilseydikde Bjk 2 olamaz:)

dün gördük bjk macını kayserinin verilmiyen 3 tane penaltısını:)

Ebuenin pozisyonu direk kırmızı adamın bileğine kasıtlı basıyor. Hakem zamanında Meloya sarıyı gösterip ikincisinde atmış olsa bu gün adam futbol izlerdik ama yok son caresini fenerbahçeyi yenmeğe bağlamış takımdan bu olur zaten

Maçta meloyu alkışlayan ve Selçuğu yuhalayan taraftardan da farklı yorumlar gelmez zaten zihniyet aynı çünkü

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
gene bi şey diyeceğim de , demiyeyim, her maç konusunda thelp misin nesin yok neymiş fbli arkadaşlar konuştukça ben kapak yapmaya devam edeceğim demiş, sen önce övdüğün futbolcu melonun sülalesine yapılan kapakları idare et, sonra bize yapmaya devam edersin kapağını...

dede bakalım ne diyeceksin hadi de bakalım mac öncesi dostluk kazansın dedik konu acılır acılmaz burayı her zaman olduğu gibi gerekn fbliler daha sonra cıkıp biz birşey yapmadık ıthelp yaptı üühühh hep suc onun üühühh beyler ağlayacaksanız oynamayalım hey arkadaşım bana laf atmadan önce başdan sonra bir yorumlara bak ortamı geren kimler [MENTION=74670]mazruf[/MENTION] mesajları silmiş gelib silenen mesajlar görmeden gelib burda suclama beni hata sen kimsinki bana birşey diyecekmiş hadi hadi işine bak git şampiyonluğunu kutla şampiyon olmuşsun git sevin bayrağını al sevin senin ne işin var burada takıyorsun bunları eee demeki zorunuza gitmiş bu yenilgi ki şampiyonluğa bile sevinemiyorsunuz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

dede bakalım ne diyeceksin hadi de bakalım mac öncesi dostluk kazansın dedik konu acılır acılmaz burayı her zaman olduğu gibi gerekn fbliler daha sonra cıkıp biz birşey yapmadık ıthelp yaptı üühühh hep suc onun üühühh beyler ağlayacaksanız oynamayalım hey arkadaşım bana laf atmadan önce başdan sonra bir yorumlara bak ortamı geren kimler [MENTION=74670]mazruf[/MENTION] mesajları silmiş gelib silenen mesajlar görmeden gelib burda suclama beni hata sen kimsinki bana birşey diyecekmiş hadi hadi işine bak git şampiyonluğunu kutla şampiyon olmuşsun git sevin bayrağını al sevin senin ne işin var burada takıyorsun bunları eee demeki zorunuza gitmiş bu yenilgi ki şampiyonluğa bile sevinemiyorsunuz.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Bu konuda da sarı kartlar havada uçuşacak gibi. Uyarmadı demeyin sonra. :p

TwONgav.jpg

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Ahmet Çakar: "Galatasaray elindeki herşeyi kaybetti onlar için tek teselli bu derbiydi. Bu Yüzden gayet iyi organize olmuşlar. Önce yolda taciz sonra sahada tahrik ve şiddet sonra hakemin yardımı ve melo'nun insanlık dışı hareketleri. Bugün Herkes Bir Kere Daha Anladı ki Türkiye'nin En Büyük Takımı Fenerbahçe'dir.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
merak etme senın taraftarların kırması gereken fenerbahce takım otobusu camlarını kırdı..

İşte gözlerinizin görmediği ondan önce samandıradan gecen bir arabanın icinde bir bayan ve erkek arkadaşına saldıranlara ne diyeceksin?

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
@mazruf hocam,fotoğraflara bir edit! olay çığırından çıkacak.üstelik gereksiz yere.