Galatasaray 1-0 Fenerbahçe - Video, Maçın Özeti, Golü | 6 Nisan 2014 Pazar

Bu konuyu okuyanlar

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
hakem ilk on dk içinde atması gereken melo ve ebueyi atmış olsaydı böyle çirkin bir maç çıkmazdı ortaya, Emre'nin savunulacak bir yanı yok oda çoktan hak etmişti atılmayı ama melonun adama yaptıklarının yarısını birinize yapsam sizde kudurursunuz.

Sonra Fenerbahçe sezonun en kötü oyununu oynamış oluyor. Neremle gülsem acaba

Kimse kusura bakmasın maçı o hale sokan melodur ama bir Beşiktaş değilsiniz gerekeni yapasınız.Böyle adamların değil Türkiye'de dünya futbolunda yeri olmamalı zaten o yüzden Brezilyada milli takıma almıyorlar bunu. Galatasaylılar meloyu alkışlayıp Selçuğu yuhalamaya devam edin.

Pargalı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hakem ilk on dk içinde atması gereken melo ve ebueyi atmış olsaydı böyle çirkin bir maç çıkmazdı ortaya, Emre'nin savunulacak bir yanı yok oda çoktan hak etmişti atılmayı ama melonun adama yaptıklarının yarısını birinize yapsam sizde kudurursunuz.

Sonra Fenerbahçe sezonun en kötü oyununu oynamış oluyor. Neremle gülsem acaba

Kimse kusura bakmasın maçı o hale sokan melodur ama bir Beşiktaş değilsiniz gerekeni yapasınız.Böyle adamların değil Türkiye'de dünya futbolunda yeri olmamalı zaten o yüzden Brezilyada milli takıma almıyorlar bunu. Galatasaylılar meloyu alkışlayıp Selçuğu yuhalamaya devam edin.
Neden aynı şeyleri emre ve volkan için söyleyemiyorsunuz bu kişilerin melo'dan aşağı kalır bi yanı varmı emre'yide gördük ispanya'da sesi çıkmıyordu Türkiye ligine gelince aslan kesiliyor fanatizim gözünüzü kör etmesin artık.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Neden aynı şeyleri emre ve volkan için söyleyemiyorsunuz bu kişilerin melo'dan aşağı kalır bi yanı varmı emre'yide gördük ispanya'da sesi çıkmıyordu Türkiye ligine gelince aslan kesiliyor fanatizim gözünüzü kör etmesin artık.

Bak bakalım Volkan ve Emre sahada hayvansal davranışlar içindeler mi sahada bir şeylere tepki göstermek ayrı bu herifin yaptıkları çok ayrı bir şey tabi anlayap görebiliyorsanız.

vimjunon

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Seyir keyfi çok kötü, alt ligler düzeyinde bir maç oldu. Bir Galatasaray'lı olarak galibiyetten tabi ki memnunum ama keşke her iki tarafında çok kaliteli oyunculuklarıyla gündeme geldiği bir maç olsaydı.

asi_53

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Dün akşam fenerbahçe belki 10 kişi kaldıktan sonra oynadığı futbolla maçı haketmedi ancak emrenin atıldığı anda hakem olacak herif meloyuda atsaydı o zaman görcektim ben o sevinmeleri.

Pargalı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bak bakalım Volkan ve Emre sahada hayvansal davranışlar içindeler mi sahada bir şeylere tepki göstermek ayrı bu herifin yaptıkları çok ayrı bir şey tabi anlayap görebiliyorsanız.
Sahada rakiplerine karşı ana avrat sövmek poposuyla topu durdurmak bunlar bi haysansal davranış değil ama gel görki melo'nun saha içi yaptıkları hayvansal davranış öylemi vay bee gerçekten çok objektifsin.

xtrem06

Top-notch Сasual Dating - Actual Girls
Reaksiyon puanı
4

nedense gs de birtek melo çirkef gösterilken bu sayı fenerde çoğul olabiliyor bkz : volkan,emre,caner,alves ;)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
nouma'da selam göndermiş melo'ya güldüm.

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Hayatımda izledigim en sıkıcı maçtı.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Hocam adam gibi adamlar kendini belli eder hep, bizim sözümüz Emreye, Meloya.Maçı izlerken daha Galatasaray golü atmadan bu Emre takımı 10 kişi bırakır dedim.Bu adamın artık kadro dışı kalması şart olmuştur. Sonuçta GS kazandı üzülmedim, hakkıydı kazandı.

Emre-Melo hariç bütün futbolcuları tebrik ediyorum.Galatasaraya 2.cilik için bol şans, diliyorum, 2.lik düğümünü deplasman maçları çözecektir bence :)

Evet adam gibi adam Muslera ama Webo adam gibi adam değil muslera şu webonun yaptığı şu hareketinden sonra yanında geliyor adam ol diyor webo neden gördüklerinizi görmezlikden geliyorsunuz:)
fft20_mf4239001.Jpeg

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hocam cok peşin konuşuyorsun cok bak fener bjk macında bu savunduğun adamlar bjk aynı cirkefliği yapacaklar ozaman senin burda yorumlarını görmek istiyorum nerdese bu ülkenin en iyi karekterli 2 futbolcusu emre ve volkan diyeceksin:)

Hepmiz bjk macını bekliyoruz bakalım aynı yorumları sende göreceğiz:)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Dedim ya fenerlilerden cok bjk'lilerin zoruna gitmiş bu mac:)

selçux

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yaw zaten 10 puan fark yemişsiniz yiceğiniz kadar sezon sonu o kupayı gözünüze gözünüze göstere göstere kaldırıcaz ŞAMPİYON FENERBAHÇE

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Yaw zaten 10 puan fark yemişsiniz yiceğiniz kadar sezon sonu o kupayı gözünüze gözünüze göstere göstere kaldırıcaz ŞAMPİYON FENERBAHÇE

Hani kaşınmak diye bir laf vardır. Şimdi kadıköy de kupa kaldırdığımızı soylesek ışıkları çekemeyip söndürdüğünüzü söylesek biz suçlu oluruz. Bundan önceki 2 sezona bakınca puan farkı kaçmış. Neye seviniyorsunuz ki bunları gerçekleştiren ilklerin takımı var o da GALATASARAY..

brkytml

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hani kaşınmak diye bir laf vardır. Şimdi kadıköy de kupa kaldırdığımızı soylesek ışıkları çekemeyip söndürdüğünüzü söylesek biz suçlu oluruz. Bundan önceki 2 sezona bakınca puan farkı kaçmış. Neye seviniyorsunuz ki bunları gerçekleştiren ilklerin takımı var o da GALATASARAY..

Siz anca birilerine aglarsiniz kupamizi burda kaldiricaz diye oyle kaldirirsiniz :) Daha 6 hafta var Sampiyon belli iste fazla konusmayin surda 2 sene once kac puan farki varmis bi bak bakalim..

4ebu7yve.jpg

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432

Bunlar görmez kardeşim bunları, daha doğrusu görmek istemezler. Doğruları bilirler de konuşamazlar. Kural bellidir hangi taraf kazanırsa, kupayı sahada tören ile alır, ama Galatasarayım gene bir ilki gerçekleştirip tarih yazacağı için gölge düşürmek isterler hatta başbakana kadar olayı bağlarlar. Sanki tff başkanı kendisiymiş gibi.

Kupaları kimin, kimin gözüne soktuğunu herkes bilir. Kadıköy hatırası hiçbir zaman unutulmaz!!

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Siz anca birilerine aglarsiniz kupamizi burda kaldiricaz diye oyle kaldirirsiniz :) Daha 6 hafta var Sampiyon belli iste fazla konusmayin surda 2 sene once kac puan farki varmis bi bak bakalim..

4ebu7yve.jpg

Bu resim sizin icin daha komik o kadar kotu durumdan 2 sene sampiyon olmusuz eze eze.. :D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bu forumda sevip saydigim fenerbahceli arkadaslara dua edin siz. Yoksa her mesajiniza verilecek cevabim var Allah'in izniyle.

Size kizip o saygi duydugum insanlari kirmamaya gayret ediyorum. Bazen hirsima yenik düsüyorum o ayri..

Berk9405

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beyler fbliler size laf söyleyince direk sunu koyun giderler

qu2anesa.jpg

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Armayı, formayı nasıl sahipleniş.. İstiklal Marşı'mızı nasıl bir dinleyiş bu.. SENİ SEVMEYEN ÖLSÜN MELO.
BkoBwSMIEAAF71L.jpg

brkytml

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Armayı, formayı nasıl sahipleniş.. İstiklal Marşı'mızı nasıl bir dinleyiş bu.. SENİ SEVMEYEN ÖLSÜN MELO.
BkoBwSMIEAAF71L.jpg

Boyleleri oldukca Melo gibi Juventusta barinamayan adamlar maalesef yuz bulup dilden daha fazlasini yapiyorlar ve hala kulupte kalip haksiz para kazaniyorlar..

Yabancilari buyutuyoruz ve fazla tolerans veriyoruz. Bana gore Meirelesin malum yerini tutmasida ayni derecede itici ve ben bi taraftar olarak o zaman gitmeli demistim amaa.... Melo bunu her mac yapan bir isim her derbide.

Emreye de sitemim var sen Fenerbahce kaptanisin her derbi ayni abi hep eksik birakiyor. Ya cok gaza gelip asiri tepki gosteriyor ya kirmizi..

Reaksiyon puanı
10,325
geçen hafta maçtan evvel hıncal uluç bir röportajında şöyle demişti: "ey fenerbahçe, aklın varsa yenil, seneye de şampiyon olursun!"
çünkü onun teorisine göre bu yönetim bütün umudunu fenerbahçe galibiyetine bağlamıştı, eğer fenerbahçeyi yenerlerse ayakta kalacaklardı, ve böylece de onların beceriksizliği yüzünden önümüzdeki yıl fenerbahçe şampiyon olacaktı...

doğrusu benim de aklıma yattı bu fikir, ve şaşıracaksınız ama ömrümde belki ilk kez fenerbahçenin yenilmesini istedim bu yüzden! :D

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
geçen hafta maçtan evvel hıncal uluç bir röportajında şöyle demişti: "ey fenerbahçe, aklın varsa yenil, seneye de şampiyon olursun!"
çünkü onun teorisine göre bu yönetim bütün umudunu fenerbahçe galibiyetine bağlamıştı, eğer fenerbahçeyi yenerlerse ayakta kalacaklardı, ve böylece de onların beceriksizliği yüzünden önümüzdeki yıl fenerbahçe şampiyon olacaktı...

doğrusu benim de aklıma yattı bu fikir, ve şaşıracaksınız ama ömrümde belki ilk kez fenerbahçenin yenilmesini istedim bu yüzden! :D

Duydum, gördüm ama yenilginin bahanesini de bu şekilde açıklayanı ilk defa görüyorum. :D

Yapmayın etmeyin arkadaşlar. Yakışmıyor bu şekilde hazımsızlık cümleleri. O yönetimle iki sene üst üste şampiyon olunca neredeydi aklınız, aklı selim arkadaşım.

Kötü günler gelir geçer Saraçoğlunda karanlık kupa seremonisi akıllarda kalır. Ferah tutun içinizi. :)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19

Hocam Bahaneler sana yakışmıyor bence sen futbol karışma seni başka dinlemek güzel Futbol bence senin yapa bileciğin yorum değil :)

tüpcüyü dinleyin Beyaz tv de Tüpcü dedim diye @mazruf silme az önce Herkes bana Tüpcü diyor alınmıyorum Tüpcü demek benim hoşuma gidiyor dedi ama sen silme adam zaten alınmıyor:)

Reaksiyon puanı
10,325
Duydum, gördüm ama yenilginin bahanesini de bu şekilde açıklayanı ilk defa görüyorum. :D

Yapmayın etmeyin arkadaşlar. Yakışmıyor bu şekilde hazımsızlık cümleleri. O yönetimle iki sene üst üste şampiyon olunca neredeydi aklınız, aklı selim arkadaşım.

Kötü günler gelir geçer Saraçoğlunda karanlık kupa seremonisi akıllarda kalır. Ferah tutun içinizi. :)

Hocam Bahaneler sana yakışmıyor bence sen futbol karışma seni başka dinlemek güzel Futbol bence senin yapa bileciğin yorum değil :)

yav muhteremler bana niye kızıyorsunuz bea, elçiye zeval olmaz, ben sadece sizden birinin görüşlerini paylaştım, o kadar! :D
bu kadarına da mı tahammülünüz yok yav?! :)

yav [MENTION=136676]IThelp[/MENTION], bu aralar epeydir koptum spor haberlerinden diye böyle mi hırpalamak lazım adamı?
sen benim eskiden nice spor yorumları yaptığımı bilmiyon demek ki!
bak şimdi iyicene hırslandırdın beni ha! :D