G4 deri mi alsam yoksa...

Bu konuyu okuyanlar

hnfakkuss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar bugün hepsiburada.com da g4 1200 lira olmuş alacağım bi süredir planlıyorum fakat aklıma takılan bi konu var.G4 bi deri bi de deri olmayan bi versiyonu var.Hangisini alsam bilemedim kullanan arkadaşlarım varsa bana yardımcı olabilir mi deri nasıl?

murdax105nc

Asistan
Reaksiyon puanı
33
1200 lira olanın satıcısı hepsiburada değil yalnız belki fark etmemişsindir. genesis diye bir satıcı, önem veriyorsundur belki diye uyarmak istedim. 1250 veya 1300 liraya satıcısı hepsiburada olandan almanı tavsiye ederim.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba arkadaşlar bugün hepsiburada.com da g4 1200 lira olmuş alacağım bi süredir planlıyorum fakat aklıma takılan bi konu var.G4 bi deri bi de deri olmayan bi versiyonu var.Hangisini alsam bilemedim kullanan arkadaşlarım varsa bana yardımcı olabilir mi deri nasıl?

Lg g4 deri kapakli olan modeli daha şık, deri olmayan versiyonu daha dayanikli yapida. Hangisi size uygun ise onu tercih edin.

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
kardeş deri alma rengi atıyo

Green_Ninja

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Deri alıp şeffaf kılıf takarsan bişe olmaz

suggulusuggan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefonu Deri almanı tavsiye ederim.Ayrıca kapak değişebildiği için yanına bir tanede plastik kapak sipariş ver ikisini de dene değişimli olarak kullanırsın.Deri kapaklar 50 TL iken plastik kapakları 20 TL ye satılıyor.

Cell_o28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG G4 Deri kullanan arkadaşım var deri olmayana göre deri olan çok daha şık ve ince duruyor.