G Mail Çalınma

Batu Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Arkadaşlar hesabım çalındı fakat hesabıma hala giriş yapılı çalan kişi iki adımlı doğrulamayı kaldırıp kendi doğrulamasını kurdu nasıl yaptı bilmiyorum bütün herşeyim bu gmailin üstüne ve hesabı kurtarmak istediğimde herşeyde iki adımlı doğrulama istiyor hesaba giriş yapılı olduğu için neler olduğunu görebiliyorum ve telefon ile doğrulama yok attığım ss'de ki gibi doğrulama kodu istediğimde kodu doğru yazıyorum ve yazdıktan sonra 2 adımlı doğrulama kodu istiyor lütfen yardımcı
olun numaram kurtarma için var gözüküyor fakat kod v.s göndertemiyorum Ben hesaba giriş yapılıyım ve adam değil fakat tekrardan giriş yapabilicek çünkü iki adımlı doğrulamayı kendi telefonu üzerine aldı büyük ihtimal

çalınma.png
googgle.png

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554

Batu Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Google Destek ile iletişime geçin. Hesabınızın çalındığını söyleyin. İşlemleri inceleyip size hesabınızı geri verirler büyük ihtimalle.
Edit: Üstte dediğimi boşverin direkt sistem kurmuşlar. Aşağıdaki linkten istenilen soruları cevaplayın. Yeteri kadar cevaplayamazsanız hesabınızı alamayacaksınızdır.
Screenshot
Direk aynı şekilde erişim sağlayamıyorum

Batu Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Oturum açmak için başka bir yol deneyin deyin. Oradan sorulara ulaşana kadar gidin. (Hesabınızın ne zaman kurulduğunu vs. soracak onları bulmanız laızm.)
Gene aynı şekilde doğrulama istiyor kafayı yiycem
Bidaha tıkladığımda ise

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Keşke kurtarma e postası ekleseymişsiniz. :/ Hesabınızın hâli hazırda açık olduğu bir cihaz bulmanız gerekiyor.

Batu Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Keşke kurtarma e postası ekleseymişsiniz. :/ Hesabınızın hâli hazırda açık olduğu bir cihaz bulmanız gerekiyor.
Kurtarma e postası var kodu yazınca tekrar doğrulama istiyor şaka gibi ya adam bir şifreyi bulup bunları nasıl yapabiliyor abi kafayı yememek elde değil