Yardım instagram doğrulama kodu gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

aayberk.aksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, öncelikle kendimi tanıtayım Ben Ayberk. Instagram'la alakalı yardımınız lazım çünkü Instagram'a mail attım ve birçok seçenek denedim Hiçbir türlü hesabıma giriş yolu bulamadım..

Telefonuma Format attıktan sonra Instagram hesabıma girmeyi denedim Fakat iki faktörü doğrulama kodu olduğu için ve telefonuma da kod gelmediği için hiçbir şekilde giriş yapamıyorum, bununla alakalı Instagram'a mail attım fakat bir haftadır hiçbir şekilde geri dönüş sağlanmadı...

Bu süreçte ara ile denedim kod geliyor mu diye kontrol etmek için ve bu ısrarımdan kaynaklı telefonuma Artık kod gelmiyor iki faktörü doğrulama kodu olarak da telefon numaram bağlıydı şu an hiçbir şekilde hesabıma giremiyorum telefon numaram bloke oldu artık kod gönderilmiyor..

Bunun bir süresi var mı yoksa kalıcı olarak mı böyle hesabıma giriş yapamıyorum..

stafa1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
normal şartlarda 24 saat beklendikten sonra kod gelme olasılığı yüksek. veya 48 saat.. yine olmazsa en azından hesabınız çalınmış gibi adımları izleyerek hesabınızı geri almayı deneyebilirsiniz. youtube vidosundaki adımlardan deneyebilirsiniz.