Futbolda oynamayı sevdiğiniz mevki neresidir?

Futbolda oynamayı sevdiğiniz mevki neresidir?

• Kaleci

Kullanılan: 8 8.2%
  • Sağ Bek

Kullanılan: 5 5.2%
  • Sol Bek

Kullanılan: 6 6.2%
  • Stoper

Kullanılan: 8 8.2%
  • Libero-Ön Libero

Kullanılan: 5 5.2%
  • Sağ Kanat

Kullanılan: 16 16.5%
  • Sol Kanat

Kullanılan: 7 7.2%
  • Orta Saha

Kullanılan: 26 26.8%
  • Forvet-Santrfor

Kullanılan: 16 16.5%

• Kullanılan toplam oy
    97

Ecdad25

Öğrenci
25 Aralık 2008
90
0
0
ön libero iyi adam keserim milimetrik paslarla takımı hızlı çıkarırım adam da eksiltirim :D:D sakatlandım geçen ameliyat olcam menisküssss:D:D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
Ön liberoda hala eksik var. 3 kişi yetmez bize. :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
eF.E seni Beşiktaş'a transfer ediyoruz. :D

GKHNCKR

Profesör
7 Mayıs 2009
3,980
47
228
kemik kıran olarak hep defansa veriliyorum. Pek anladığım bir konu değildir...

Handikap

Profesör
3 Nisan 2009
1,987
90
0
Şimdilerde çok iyi seyrederim.Halı sahaya tövbe etttim.
Libero mevkiinde oynuyordum tövbe etmeden önce:laugh:

Arkadaş arası maçlarda vazgeçtim ben halı sahadan, iki kere hastanelik olduktan sonra...:laugh:

onursevim

Profesör
1 Ocak 2007
4,082
62
0
defans ortası oynardım genelde boy pos olunca adamda topda geçmezdi :D kalecide oldum bi dönem bayağıda başarılıydım hani. orta sahanın ortasındada oynardım:D

Orta okul sonuna kadar oynayabildim zaten ayağımdaki problem yüzünden.

jasperov

Öğrenci
24 Ağustos 2009
21
0
0
orta saha ama forvet arkası aslında:rolleyes: en azından okul takımında hoca böyle oynatıyordu, son maçım üsküdar amerikana karşıydı (1 sene önce), acayip yağmurlu bi havaydı, yaklaşık 60m depardan sonra topa yetişdim aynı anda kalecide açıldı ve doğal olarak topa kaydı ama kaydığı yer top değildi benim ayak bileğimdi ve sonuç olarak sol ayak bilğeim kırıldı, işin garibi hakem penaltı vemedği gibi banada inanmadı, ayağı kaldırdı, kırık bileği gerdirdi (sanki kıramp girse anlamyıcağız:hammer:), ve bu hakemler federasyonun hakemleri, alalhtan bi kaç mm ile amileyatı atlattım yoksa fenaydım yani, sonrası fizik tedavi filan şuan da sezonun açılmasını bekliyorum:thumbup:

ahky

Profesör
16 Kasım 2007
4,548
65
228
Üniversite ve yurt takımında sol bek oynadım top geçer adam geçmez cinsinden,şimdilerde halı sahada sazı elime alır istediğim yerde oynarım ve zamanında gerçekten maddi imkansızlıklardan dolayı top oynayamadım şimdi yaş 30 oldu sadece izleyip iç geçirmekten başka şansımız yok,o kadar kazma adam varki süper lig de birçoğumuz imkanımız olsa onlardan iyi olurduk eminim,herkes aynı şeyi söylüyordur ama ben bu konuda mütavazi olamam en iyi yaptığım şey bu çünkü.inşallah oğlum olursa bütün imkanlarımı seferber edicem futbolcu olması için.

Elbruz46

Rektör
22 Şubat 2008
11,931
1,338
293
sol bek oynarım lakabım kemik kıran dır :D bir iki kez geçmeye çalışan kanat değiştirir :D ondan sonra maçın ilerleyen dakikalarında ileri çıkmaya başlar ve fırsatları değerlendirmeye çalışırım...