Fringe Final Promo | 18.01.2013

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
J.J. Abrams ve ekibi Fringe'in arkasından yeni bir bilim kurgu dizisi üzerinde çalışmaya başlamış bile :p Üstelik oldukça iddialı.. Ayrıntılar burada.

Geçen yıl alcatraz'ı deneyip tutturamadılar, yeni projelerinin de nedense tutacağını sanmıyorum. :)

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Geçen yıl alcatraz'ı deneyip tutturamadılar, yeni projelerinin de nedense tutacağını sanmıyorum. :)

Alcatraz'ı kendileri batırdı ama ders almışlardır artık. Yapımcısı bunlarmı bilmiyorum ama terra nova'da öyle bitti. Yeni dizinin konusu iyi gibi ama dediğin doğru, millet artık kendini tekrar eden sıkıcı dizileri takip etmiyor. Bu sefer umarım sağlam bir senaryo ile tuttururlar.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Terra nova - flash forward da battı. hemen olmasa da iyi bir dizi projesi çıkacaktır umarım.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Fringe güzel bak hala izliyorum son 2 sezonu tadı ayrı. Yanlız benim için dizide önemli olan başı ayrı sonu ayrı oynamaması (anladınız siz onu)

Bkz dizinin ilk 3 sezonuna , Sınır bilim ekibi Walter tarafından çeşitli deneylere tutulmuış çocuklar konusunun etrafına farklı hikayeler işliyordu. Şuan konu buralara nasıl geldi hiç anlamadım (Çokta bağlantılı gelmedi)
Supernaturel 5. sezondayım izlemeye devam ediyorum ama hala ilk senaryonun üzerinden gidiliyor, bir bütünlük var dizide.
Fringe umarım iyi bitirirde Lost gibi patlamaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
harika bir diziydi am ne yazıkki bitiyo çok üzüldüm :(:crying:

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
evet arkadaslar bu gece dizimiz veda edecek, yarindan itibaren bir ağlama duvarı oluştururuz dizi için :(

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
2015 de film yeniden baslayabilirmi?
film sonunda. 2015 de ben olmayacam diyen walter neden 2013 demedi. seneryo gunumuzden neden 2yil ilersinde gitsinki
kafamdaki soru isaretine cevap 2 yil sonra yeniden baslayabilir olmasi

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
2015 de film yeniden baslayabilirmi?
film sonunda. 2015 de ben olmayacam diyen walter neden 2013 demedi. seneryo gunumuzden neden 2yil ilersinde gitsinki
kafamdaki soru isaretine cevap 2 yil sonra yeniden baslayabilir olmasi

Alakasız olduğunu düşünüyorum. :)

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Ben de dün izledim finalini.

spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler

Duygusal bir son oldu, izlerken gözlerim doldu gerçekten. Walter'ın çektiği videoyu izlerlerken olsun, en sonda Peter'ın Walter'a bakıp I love you dad demesi falan gerçekten etkileyiciydi.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Ben de dün izledim finalini.

Duygusal bir son oldu, izlerken gözlerim doldu gerçekten. Walter'ın çektiği videoyu izlerlerken olsun, en sonda Peter'ın Walter'a bakıp I love you dad demesi falan gerçekten etkileyiciydi.

Ben spoiler'da ki olayı pek hatırlamıyorum.

beyaz lale'nin hikayesi tam neydi, sezon 2 bölüm 18'de geçiyormuş sanırım ama o kadar geçmişi çok net hatırlamıyorum.. :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Konu dışı ama bu Spoiler'ın sağ tarafta yememesine hastayım. :D

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Keşke şöyle X-Files gibi 7 sezon gidip 2 tanede film çekseydiler.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Ben spoiler'da ki olayı pek hatırlamıyorum.

Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler

En sonda September -Eylül- ölünce çocuk elindeki müzik aletini çaldı babasına sonrasında Walter çocuğun elini tuttu. Arkasına döndüğünde Olivia, Peter ve Astrid ona baktı ve Peter sadece dudaklarını oynatıp I love you dad dedi. Walter gülümsedi ve solucan deliğine girdi.

Lale olayını ayrıntılarıyla hatırlamıyorum ama bir ara geçmişe gittiklerinde Walter'da umut ışığı olsun diye Lale çizip geleceğe göndermişti. İzlemek lazım o bölümü :)

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler

spoiler diye tamamen kendi spoiler'ımı kast etmiştim. :D Yoksa yeni izlediğim bölümü hatırlıyorum tabi :p