Forumun Tadı Kalmadı !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Forum Artık Eskisi Gibi Değil Ya Konu Falan Açıyorsun Kimse Takmıyor...Ancak 1-2 Cevap Yazacak Sonra Herkes Yorum Atacak...Kimse Zaten Konulara da Bakmıyor

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Açtığın konularamı bakılmadı ? o kadar çok konu açılıyor ki inan takip edemiyorum kendim adıma :) maşallahımız var çalışıyoruz... :) sende konu açtıysan reaksiyon yoksa :) herkesi etiketle bunuda benmi diyecem sana hehehe :))

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Konuları yanlış yere açtığınız için olabilir mi? :)

Konu dışından buraya taşındı.

Reaksiyon puanı
2,146
Gören de 2005den beri forumda zannedicek :D konulara yorum yapılmayabilir normaldir, bi yorumu esirgemeyin emeğe saygı falan forumlarından değil burası.

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
kusura bakmayında genelde çok boş konular açıyorsunuz altına ne yorum gelmesini bekliyorsunuz?

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Gören de 2005den beri forumda zannedicek :D konulara yorum yapılmayabilir normaldir, bi yorumu esirgemeyin emeğe saygı falan forumlarından değil burası.

Katılıyorum. Daha bir ay olmamış buraya geleli ve yorum : "forumun tadı kalmadı, eskisi gibi değil". Güzel yorum :)

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Forum kalitesini ve imajını bozmadan devam ediyor :) Diğer forumlara benzemez Sdn forum :)

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Allah ALLAh belki yedek üyeliği vardı? Belki üye olmadan takip ediyordu?

Olamaz mı? Hemen adamın üyelik tarhine bakıp yorum yapıyorsunuz.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
forumu seviyorum ama nedense çok canlılık yok

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Bizde multi üyelik yasak. Konu açıyorsun kimse takmıyor diye yakındığına göre de şöyle bir durum var: konu açabilmesi için üye olması gerekiyor. Bu durumda üyelik tarihine bakmaktan başka yapılacak başka bir şey yok.

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Arkadaş üye olmadan önce sadece forum u okuyor olabilir. Forumdaki konuları açıcı bulmadığı için bile üye olmuş olabilir.

Reaksiyon puanı
2,146
Söylesin arkadaş ne zamandan beri takip ettiğini, sizin dediğiniz gibiyse kendisinden özür diler köşeme çekilirim :)

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Konu arkadaşın ne zaman üye olduğu değil. :D Belki gizli takipçidir, ama şu bir gerçek 2009 da geldim bende o zamanlar daha iyiydik. :D

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Yöneticiler iyi.Forum düzeni gayet iyi.

Ama neredeyse tüm üyeler birbirlerine karşı ego tatmini yapıyor...

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Bu forumun tadı kalmadı denilemez; forumun tadını kaçırmaya çalışan üyeler vardır denilebilir. Bazen denk geldiğimde taşkınlık çıkartan bu üyeleri net görmek alalen ortada, ilk senelerimde günde 4-5 saat ayırırken siteye, artık haftada 1 yada 2 saat ayırıyorum. Üyelerimizin yaş ortalaması çok düşüyor ben bunları küçümsemiyorum yanlış anlamayın sadece aşırı derecede yazılarda fevri davranıyorlar, analitik düşünemiyorlar, bir şey yazıldığında öfke ile yazılıyor, şunu da unutmamak gerekir; öfke geldiği an akıl gider. Hemen hemen her açılan konuda konu üzerine münazara yapılmayıp üyeler kendi aralarında yapılan yorumlara sinirlenerek aşırı tepki veriyor ve bu yüzden açılan çoğu amacından çıkıp kilit vuruluyor. Bence üye cezalarına yeniden bir düzenleme getirilmesi gerekmektedir ve bu sefer forumun tadı tabiki kaçmayacaktır ve nezih bir ortam oluşacaktır. Saygılarımla..

ukalgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki eskilerden nasıldı forumun tadı?
acı mıydı ? yoksa
tatlı mıydı? :D :D :D

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
peki eskilerden nasıldı forumun tadı?
acı mıydı ? yoksa
tatlı mıydı? :D :D :D

Eski bir üye olarak cevap yazayım, eskilerden daha başka idi bu site, üyeler arasında öyle bir sıcaklık vardı ki, o sıcaklık kutuplardan bile hissedilebilirdi.

aruchan.blog

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Evet maalesef forumun yaş ortalaması düşmeye başladı...bana göre bu da bir sıkıntı

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
sorunlardan biri şu. modlar süper modlar adminler bu yetkililer bu ünvanları alana kadar forumda yazılmadık çizilmedik konu bırakmazlar ünvanı alıncada cool davranmaya tepeden bakmaya başlanır, herhangi bir muhabbete katılmazlar soguk dururlar.
halbuki ünvan almadan önce sıradan biri olarak gayet güzel yazılar konular ve muhabbetler yapabiliyordu.

halil413

Profesör
Reaksiyon puanı
0
valla pesimistin super moderator oldugu zamanlar forum eglencelıydı bırbırınden ılgınc konular paylasılıp etkınlıkler oluyordu elbruz46 nın yorumları karsı dusuncelerı bır hostu

tnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hava sıcak ramazan bir de niyetli olanlar var. tabi insan ağırdan alıyo. :D

Başlıklar seçme olacak ki ilgi olsun. Reaction reaction reaction.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Sizde abartmayın kardeşim ya. Yani her forumda mutlaka tartışmalar olur bağrış çağrış olur silinen üyeler olur. Şuan forumdaki olan şeyler eskidende oluyordu. Bence gayet yerinde devam ediyor forum. He eskideki kişiler yoktur ona birşey demem. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...