forumun ciddiyeti kalmadı

Bu konuyu okuyanlar

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,727
Kişilerin zevkleri tartışmaya açık olan bir konu değildir. Herkes birine benzemek isteyebilir veya bununla ilgili konu açabilir. Bunu eleştirmek hiç birimize düşmez.

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
sağlık için bilgi alışverişi edilir, sağlık sorunun varsa paylaşırsın.

Yok ben justin benzemek istiyorum yok keanu reeves'e benzemek istiyorum. bunlar geyiktir özentidir. Sağlıklı forum istiyoruz. Gidersin Geyik makale bölümüne yazarsın

Anlatabiliyor muyum !

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Merhaba; burası özgür bir teknoloji platformudur. Teknoloji isminin geçmesi tüm paylaşımların ve mesajların teknolojiye dair olacağını düşünmemek gerekir. Sonuçta burası bir forum, forumlarda kullanıcılar kurallar çerçevesinde özgürdür.

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Forumun ciddiyetini kaybettiğini düşünmüyorum, ama

1- justine veya başka bir ünlü benzemek için ne yapılması gerektiğini soranlardan
2- boyunun uzayıp uzamayacağını soranlardan
3- teknopat mıdır nedir onunla alakalı konu açanlardan gına gelmedi değil...

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123

1- justine veya başka bir ünlü benzemek için ne yapılması gerektiğini soranlardan
Ben o tür forumlara girmem üyeliğim vardır girişim yoktur. Demek istediğim çocukta Üniversite de bölümüm psikolog bitirmedim o bölümüm değildi. Çocukta gerçekten rahatsızlık var. 2003 yılında kurtlar vadisi geldi psikoloji rahatsızlık başladı millette özentilik vardı. Bıçak taşımalar uzun sivri ayakkabı giyenler vardı.

demek istediğim bu kişilerin varsayım olarak görmek istiyorum forumda sağlık problem varsa şayet yazarsın; tamam cidden psikolojik rahatsızlığı vardır. Boy uzamıyordur Askere almamışlardır vücut orantısına göre. O'na diyecek sözüm yok.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,893

Şuna "sevdiğim kıza açılmalıyım"ları da ekleyebiilriz.