Forumumuzun Cep Telfonu Bölümü çok Karışık Ve Alt Başlık Gerekli

Bu konuyu okuyanlar

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar herkezin bir cep telefonu var ve çoğuda symbian bence şu an forumumuzda cep telefonu bölümüne daha fazla önem vermeliyiz.Gerekirse o bölüm düzenlensin ben donatırım orayı iyi bir symbian arşivim var

mesela

Bölüm 1:Zil sesleri melodiler vs.
Bölüm 2:Cep telfonunmuzda yaşadığımız sorunların çözüldüğü bölüm
Bölüm 3:Yükleme merkezi burada uygulama ve oyunlar olmalı.Ayrıca temalar
Bölüm 4:Mp4 filmleri paylaşabilleceğiz kısım.Tabi bu illegalliğe girebilir.

Ayrıca başlıklar ilk açıldığında oraları doldurmak için bi kaç kişi bulmak lazım ben bi miktar yardımda bulunurum.

Siz ne diyorsunuz.Sizcede çok karman çurman değilmi bi,ri bir konuda program paylaşmış hemen bir üstünde ise adam sorununu belirtmişHemen üstünde windows 7 oyunları çıkmış diye haber var.Çok karışık bence

Ben koyacağım konularda mesela bazı programlarda register codu felan vereceğim acaba bu yasak mı eğer öyleyse pek te bi önemi olmaz.Şonuçta bedava olan kaç yazılım hatta kaç iyi yazılım var ki?

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bare çözüm merkezi gibi kısımları olsun çok karışık bi incelermisiniz?

---------- saat 04:49 eklendi ---------- önceki mesaj saat 04:46 eklenmişti ----------

hatta operaötr lerle ilgili bir çözüm de eklenebilir.Operatör ile yaşanan sorunlar kampanyalar paylaşılabilir.

---------- saat 04:50 eklendi ---------- önceki mesaj saat 04:49 eklenmişti ----------

Ben forum yönetmişliğim yok ama sadece öneriyorum ve sizin yorumlarınızı bekliyorum.Sizce değermi yeniden düzenlemeye

Reaksiyon puanı
2,146
Cep telefonuyla burada çok ilgilenilmediği için belki de gerek görülmemiş, guduwap maxicep cepteam gibi olması beklenemez. Yönetim değerlendirsin ben birşey diyemem ama neden olmasın :)

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Bu alt kategorilere ayırma fikri pek umursanmıyor. Ben denedim olmadı :)

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Valla maxicepte çok takıldım biraz bilgim var.Onlar varken işimiz zor ama günde ilk başlarda +50 üye ile başlarız bakarsınız gelişir.Forumumuz adına diyorum ben siz bilirsiniz tabi

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Valla maxicepte çok takıldım biraz bilgim var.Onlar varken işimiz zor ama günde ilk başlarda +50 üye ile başlarız bakarsınız gelişir.Forumumuz adına diyorum ben siz bilirsiniz tabi

Maxicep'in emekli admininden selamlar :)

@Necati o açtığım konuda yönetici olarak senden başka hiç kimse yorum yapdı, geri bildirim bile yapılmadı :)

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Maxicepte şu an bir konu açın bakalım cevap gelecekmi maxicep artık eskisi gücünde değil.Çünkü artık güncellenemiyor.Ordaki programların hepsini denedim ben bu yüzden bi daha girmiyorum.Güncelleşmiyo çünkü.

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
aslında bunun sorumlusu symbiana artık ugulama geliştirici bulunamaması.Malum artık şirketlerde gameloft mesela hepsi ıphone a yöneldi burjuva işi çünkü.

Önceden symbianın dışında oyun oynanan tel yoktu

Fiberadam

Asistan
Reaksiyon puanı
14
aslında bunun sorumlusu symbiana artık ugulama geliştirici bulunamaması.Malum artık şirketlerde gameloft mesela hepsi ıphone a yöneldi burjuva işi çünkü.

Önceden symbianın dışında oyun oynanan tel yoktu

Sirket para kazanmak icin kurulan organisazyonlardir. . Nerede gelir daha iyi olacaksa oraya yonelicekler tabi bunun neresi burjuvalik.

alabula

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Arkadaşlar,

Bu konuda bir çalışma yapabiliriz. Dilerseniz öncelikle konuları belirleyelim sonrasında da gerekli adımları sırasıyla atarız. Hatta ilgilenmek isteyen dostlarımız olursa ve uygun görülürlerse yeni moderatör alımı bile yapabiliriz. Lütfen görüşlerinizi bildirmekten çekinmeyin.

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Burjuva derken ıphone sahiplerini kastettim.Genelde baktığımızda ıphone kullananların çoğu oyun satın alabilecek nitelikte ve zenginlikte 5 dolar neki onlar için.Ayrıca ıphone gibi bir telefona o kadar para veren burjuva değil de ne yani.

---------- saat 17:51 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:48 eklenmişti ----------

Ben görüşümü bildirdim gönüllüde olurum 3-4 gün takılır donatırım hatta bölümü.Benim gibi 3-4 arkadaş oldumu halledeeriz.

Bi çok arkadaş operatör tarifelerini fırsatlarını mesela bu bölümden takip edebilecek.+ olarak bunu da istiyorum ben.

5-6 kişi toplanalım bir de moderatör ayarlayalım bi deneyelim sonuçta bir kaybımız olmayacak.

Fiberadam

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Ben cok insan gordum bin liralik telefon kullanipda , konturum yok beni ara diye caldirip kapatanlari, odemeli arayanlari. Elinde iyi bir telefon gordugun herkezi o sekilde zannetme. Keza parasi olan daha iyisini kullanacak tabi. hayat boyle.

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Eğer Symbian bölümünde gelişme olacaksa bizde elimizden geldiğince yardım ederiz...

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ben cok insan gordum bin liralik telefon kullanipda , konturum yok beni ara diye caldirip kapatanlari, odemeli arayanlari. Elinde iyi bir telefon gordugun herkezi o sekilde zannetme. Keza parasi olan daha iyisini kullanacak tabi. hayat boyle.

zaten öyle düşünmüyorum adama hediye gelir almanyadan amcası getiriri bi şekilde kullanır olur.Ama ben genel olarak bahsediyorum.Dediğimdede haklıyım istisnalar kaideyi bozmaz.İnşaatta çalışan çocuk okutan adamınelinde ıphone gördün mü sen:)

Yanlış anlaşılmasın inşaat işi iyi bir iş.Bende inşaat müh. olucam.

Son mesajlar