ForumTR - Çok şaşıracaksınız

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
O sitede çoluk çocuk kaynıyor her gördüğüm üyelerde en az 1500 mesaj var birde programların ilacını pm yoluyla atmıyorlarmı tam sinir

Hoodsan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten girildiği zaman içinde kaybolunan bir site girmeye gerek yok

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
3 milyona dayanmış üye sayısı ama online olan 10 bin kişi anca:D

byxxl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O site hakkında yorum yapmaya bile qerek yok Sİteyi Reklama qömmüşler Çok saçma bi Site. Çoluk çocukların Buluştuqu tek Forum :)

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Girdiğim bir site değil ama; faydasız olduğunu falan da düşünmüyorum. Geçmişte nasıl olduğu değil şimdi nasıl olduğu önemli.

Çoluk çocukların foruma girmesi birşeyler okuması öğrenmesini kötü bir şeymiş gibi lanse etmenin mantığını kavrayamadım.

byxxl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Girdiğim bir site değil ama; faydasız olduğunu falan da düşünmüyorum. Geçmişte nasıl olduğu değil şimdi nasıl olduğu önemli.

Çoluk çocukların foruma girmesi birşeyler okuması öğrenmesini kötü bir şeymiş gibi lanse etmenin mantığını kavrayamadım.

SND'e Çoluk Çocuk,bir sürü -14 yaş insan katılsa denqesiz denqesiz Konu açsa yorum yapsa senin hoşuna qider mi ?

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Açılan saçma konular kilitlenir; olur biter ne var bunda. SDN de açılan konuların hepsi dehşeti vahşet mi ki ?

Sana çok saçma gelen bir konu olabilir fakat kişi bunu gerçekten bilmediği ve öğrenmek amacıyla sormuş olabilir.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Ben bu forumu masum bir forum olarak algılamıştım.Şimdi bakalım o foruma bir daha girer miyim?

Proof.Web

Doçent
Reaksiyon puanı
21
Amele Kaynıyor
13-15 Yaşındaki Bebelerin Yöneticilik Yaptığı Forum.

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Başka nasıl yükselebilirlerdi ki? Benim yaptığım sitede üye sayısı 100 ü geçmiyordu sitenin hiti günlük 500 ü geçiyordu. İzlediğim strateji buydu: Hileyle, hit kapan içeriğe göre içerik yapmaktansa, kendimin isteyerek yaptığı teknoloji desteğini yapmak. Bu hazı da SDN ile almıştım :)

Herkese buradan söyleyeyim: Hit kapmak istiyorsanız ya Adult'tan başlayacaksınız ya da yaptığınız işe hevesiniz olacak. Adult'u seçecekseniz ForumTR durumuna düşersiniz.

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
Zaten şu yüzden üye oluyorlar linkleri görmek için üye olun :) SDN en iyisi

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Bizde de adı bilinmeyen hatunlar ve adı bilinmeyen koreli ler konuları var

lavbali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her şey bir yana shiftdelete forumunda bu tarz konular hala var. Tek farkı kategori ve konu adları düzgün. Şimdi teknoloji forumunda bu tarz bir kategorini olması geyik diye açıklamasın kimse, maksat hit ve sitede kalma süresini arttırma

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Her şey bir yana shiftdelete forumunda bu tarz konular hala var. Tek farkı kategori ve konu adları düzgün. Şimdi teknoloji forumunda bu tarz bir kategorini olması geyik diye açıklamasın kimse, maksat hit ve sitede kalma süresini arttırma
katılıyorum :)
asla adult olarak adlandırılan içeriklere ulaşmam. öyle şeylerle işim olmaz.
forum da "iç gıcıklayıcı ama asla po.... değil" diye açıklaması da var :D

neyse. herkes kendine yakışanı yapar...

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Sadece bunlarla kalsalar iyi ama veletler ağır emek hırsızları.

KEKO_01

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ben orayı bırakıp buraya geldim. Frmtr reklam kaynıyor. Görevlilerin çoğu arızalı, kendi görüşlerine uymayan mesajları kaldırıyorlar. Sitenin o kadar üyesi var fakat hala kendine özel bir teması yok. Hazır script kullanıyorlar, küçük forumlar gibi. SDN yine iyi. En azından adamlar temayı kendileri yapmışlar :)

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
forumtr bebelerin forumudur inanmıyorsanız adminlerin yazdıklarına bakın ergen ergen yorumlar yapıyorlar üyeleri ise 7-16 yaş arası nefret ettiğim bir site yaklaşık 5 yıldır da girmiyorum umarım siteleri çöker en azından internet büyük bir kirlilikten kurtulur birde burda frmtr yi savunan varmı

teknik2004

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,2 gün önce frmtr'e üye oldum ve bugün aldığım ban sebebine bakın
böyle ban sebebi olur mu? bir günde 4.konumu yanlış açtığımı ve silmelerini istedim,yasak olduğunu bile bilmiyordum
sbl3v.png

dezuw

Asistan
Reaksiyon puanı
0
4 konu açıp 4ünü de silin dediysen haklılar ama sadece bir konuyu silmelerini istediysen haksızlar ama forum kurallarında yazıyodur yasak olduğu

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Site çok yavaş yaw dedikleri gibi yetkililerin yaşı en fazla 16.