Forumda sorunlar

Bu konuyu okuyanlar

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Bilgisayarda da telefonda da yaşadığım için forumdan kaynaklı olduğunu düşündüğüm iki sorun var.

İlki, bildirimlerime bakıp kırmızı rakam sayacını sildikten sonra foruma her girdiğimde bir anlığına yine kırmızı bildirim numarası görünüyor, yeni bildirim olmamasına rağmen.

İkincisi de arama çalışmıyor mu? Söyle rahatla diye aratırdım, şimdi sonuç bulamıyor. Başka bir şey de arattım yine sonuçsuz.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Merhaba, güncelleme ile alakalı bir hata söz konusu yarattı. Şuan için arama kısmını hataları giderildikten sonra tekrar aktif hale getirilecektir.

Bildirim kısmında görünen hata bizimde sürekli olarak karşılaştığımız bir hata, onunla ilgili nereden kaynaklanır bulmaya çalışıyoruz.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Merhaba, güncelleme ile alakalı bir hata söz konusu yarattı. Şuan için arama kısmını hataları giderildikten sonra tekrar aktif hale getirilecektir.

Bildirim kısmında görünen hata bizimde sürekli olarak karşılaştığımız bir hata, onunla ilgili nereden kaynaklanır bulmaya çalışıyoruz.
Sevgili Ufuk, yükselttiğiniz son sürüm sanırım baya bir sıkıntılı gibi...
Ne diyelim Allah kolaylık versin abicim! :)
Şu "Hata" sorunu bende de hala devam ediyor... Da, sanırım alıştık artık. :D

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Hata sorunu devam ediyor, bazen bildirim gelmiyor. Yüksek ihtimal gelmiyor hatta.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Sevgili Ufuk, yükselttiğiniz son sürüm sanırım baya bir sıkıntılı gibi...
Ne diyelim Allah kolaylık versin abicim! :)
Şu "Hata" sorunu bende de hala devam ediyor... Da, sanırım alıştık artık. :D
Sürüm ile alakalı bir sıkıntı söz konusu değil abi, şöyle düşün çalışan bir mekanizma mevcut bu mekanizma yenilenmesi gerekiyor yenilendikten sonra o mekanizma içerisinde çalışan bir çok dişli ve çark mevcut. Bu dişli ve çarklar yenilemiş olduğumuz mekanizmaya apaptasyon sorunu yaşıyor.

Çünkü içerisinde bulunan dişli ve çarklar da sürüm değişikliği yapması gerekiyor. Mekanizmaya karşı bir yenileme yapması gerekiyor.

Yani anlayacağınız sürüm yenileniyor ancak içerisinde bağlı bulunan eklentilerde sıkıntı mevcut.

Nasıl anlattım ama? :)

Miraç71

Asistan
Reaksiyon puanı
222
Bu bildirim hatası bende de var, inşallah en kısa zamanda düzelir.

#Selimhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
98
Diğer forumlarda da oluyor ,normal. (İlk belirttiğin sorun için diyorum.)