Forumda neden aktiflik yok

Siz de takmışsınız rn 8 pro ve Mi9T'ye onların fanları, onların fanları. Anlayın artık bitti, Mi9T ve rn8 pro devri bitti. Neden bu kadar taktınız, zamanında 2500'e en iyi telefon Mi9T idi ıphone önermediğimiz için mi?

Tamam zamanında her şeye onu önerenler vardı ama artık yok. Siz de neden bir android düşmanlığı var, hadi olabilir tamam ama bu da denilmez. Rn8 pro ve Mi9T'yi gömen konu açın yoğunluk orada olmaz. Siz de abarttınız ama. Xiaomi yi falan da sevmeyebilirsiniz, ama dalga geçmeyin, sürekli söyleyip cılkını çıkartmayın LÜTFEN.

Ben de Apple'dan nefret ederim ama telefonlarını almayın demiyorum.
Telefonların modası geçti diyorsunuz ama çatır çatır öneriye devam ediliyor ve aşırı savunuluyor.

Android düşmanı falan değilim sadece Mi9T ve Note 8 Pro fanboyları yüzünden Xiaomiden soğudum.

Guest ingilizce kelime olup türkçesi Misafir yani anlıycağınız dilde her hangi bir yerde hesap açmadan dolaşanlara verilen ad. Genelde guest diye adlandırılan kişiler bazı yerlerde anonymus yani anonim olarakta adlandırılır.
Guest veya anonymus diye adlandırılan kullanıcılar şunlardan yararlanamaz : konu açma, mesaj yazma, gönderi atma, gönderi veya mesaja ifade atma, ve kullanıcı adını değiştirme, şifre sahibi olma. atılan veya gönderilen mesaja yanıt verme, birine özel mesaj atma.

Allah'ın Kulu

Profesör
Benim normalde bilgisayarım sıkıntısız olsa daha fazla mesaj atardım aslında. Telefondan rahat edemediğimden dolayı da tabii ki daha az yazabiliyorum.

Benim hükmüm yazılmayan kanun niteliğindedir.

Kural var yazılmış uygulayan yoktur.
Ama kural var yazılmamış, ciddi-ciddi uygulayan çoktur... Can koyuluyor bu yolda, Ban yeniliyor bu yolda

Temiz Saf Kardeşlik adına!!! Saygılarla JustWatch Ö
örgütü.

Örgüt değil açık sözlü olak gerekirse oyun klanı.(örgüt kelimesinde iki tane "Ö" koymuşsun