Forumda neden aktiflik yok

Alper S

Profesör
Herkesin işi gücü var. İnsanlar benim işim gücüm var boşuna üye olmayayım demiyor ki, üye olayım da üyeyim diye üye oluyor.
Hocam herkesin işi gücü var diyorsunuz ama şu an verilen veriye göre 83 kişinin 40'ı sürekli aktif kişi olsa o 40 kişinin işi olmamış oluyor. Yani yapacak bir şeyi olmayan, forumda vakit geçirenler. Eğer 40 kişi varsa 100 kişi de vardır. Önemli olan insanları foruma çekmek.

grbzz

Revolution
Yönetici
Mod. Adayı
O çocukluk dediğiniz eğitimsizlikten kaynaklanan "cahil insan" olma durumu sanırsam. Her şeyi kendi bildiğini sananlar. Şimdi sizi daha iyi anlıyorum ama "çoluk çocuk" ve "çocukluk" biraz yanlış tanımlar sanki.
Eğitimsizlik demek cahillik demek değildir, okumuş cahiller de vardır...

Hocam herkesin işi gücü var diyorsunuz ama şu an verilen veriye göre 83 kişinin 40'ı sürekli aktif kişi olsa o 40 kişinin işi olmamış oluyor. Yani yapacak bir şeyi olmayan, forumda vakit geçirenler. Eğer 40 kişi varsa 100 kişi de vardır. Önemli olan insanları foruma çekmek.
Siz de haklısınız hocam

çünkü genelde insanların "Donanım Arşivi" "Technopat" gibi forumlarda ban yediğinden SDN'ye gelmesi banlarının kalkınca gitmesi ha demeyi unuttum yarın "Donanım Arşiv"deki banım kalkıyor görüşürüz.

Alper S

Profesör
Eğitimsizlik demek cahillik demek değildir, okumuş cahiller de vardır...
O anlık aklıma gelmedi öyle insanlar. Benim bildiğim öyle insan olmadığından hiç düşünmemiştim ama sosyal medayada öyleleriyle karşılaştığımı hatırladım şimdi. Haklısınız siz de.

Androidi veya Xiaomiyi , özellikle Mi 9T ve Note 8 Pro’yu gömen konu açın tüm aktiflik o konuda olur.
Siz de takmışsınız rn 8 pro ve Mi9T'ye onların fanları, onların fanları. Anlayın artık bitti, Mi9T ve rn8 pro devri bitti. Neden bu kadar taktınız, zamanında 2500'e en iyi telefon Mi9T idi ıphone önermediğimiz için mi?

Tamam zamanında her şeye onu önerenler vardı ama artık yok. Siz de neden bir android düşmanlığı var, hadi olabilir tamam ama bu da denilmez. Rn8 pro ve Mi9T'yi gömen konu açın yoğunluk orada olmaz. Siz de abarttınız ama. Xiaomi yi falan da sevmeyebilirsiniz, ama dalga geçmeyin, sürekli söyleyip cılkını çıkartmayın LÜTFEN.

Ben de Apple'dan nefret ederim ama telefonlarını almayın demiyorum.