Forumda genel af

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Sevgili Troy,
(Ben fantoma şifre girmeye üşendim.)
Affetmek büyüklüktür, erdemdir vb.
Ama bence hiç gerekli değil.
Forumdan uzaklaştırma basit bir suç için olmasa gerek.
Kurallar kesinse, herkesin uyması gerekir.
Uymayanlara ceza verilmişse, bunun geri dönüşümü olmaz.

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
af'in cikma durumu varsa bende kendimi tutmadan, kurallara uymadan bir dunya mesaj yazayim... nasil olsa affedilecek..

bu arada merak etmeyin arkadaslar... bu af olayida cikar... ne de olsa, olmasi gereken seyler yapilmiyor bu forumda.. bazi yoneticiler bile konuyu yanlis yere acip, raporlandigi halde hala duzeltilmiyorsa herseyi beklerim burada....

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
aha genel af çıkmış:):)Hemen içeri girek:)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,036
af'in cikma durumu varsa bende kendimi tutmadan, kurallara uymadan bir dunya mesaj yazayim... nasil olsa affedilecek..

bu arada merak etmeyin arkadaslar... bu af olayida cikar... ne de olsa, olmasi gereken seyler yapilmiyor bu forumda.. bazi yoneticiler bile konuyu yanlis yere acip, raporlandigi halde hala duzeltilmiyorsa herseyi beklerim burada....

Hiçbir şeyden memnun değilsin ama 2630 mesajla hala aramızdasın.. Bu ne yaman çelişki böyle :D Muhalefet olmayı bırakmalısın artık. Biz 2+2=4 desek, sen yok 5 diyeceksin.

Affa ben de karşıyım arkadaşlar bu arada.

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
Hiçbir şeyden memnun değilsin ama 2630 mesajla hala aramızdasın.. Bu ne yaman çelişki böyle :D Muhalefet olmayı bırakmalısın artık. Biz 2+2=4 desek, sen yok 5 diyeceksin.

Affa ben de karşıyım arkadaşlar bu arada.

memnun oldugum cok sey var... incelersen bulabilirsin... o kadar millet yazi yaziyor bir beni seciyorsun... bu da hakli oldugumu gosterir...

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Yine bence adı bilinmeyen hatunlar olayı gibi anket açılsın sonuca göre karar verilsin. 100 mesaj altı mesajı olanların ve son 1 yılda üye olanların anket sonuçlanana kadar anketlere oy verme hakkı olmasın. Anketin süresi 1 ay olsun. Hadi benden bu konudaki görüş öneri ve tavsiyelerim bu kadar.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
madem af diye bir şey söz konusu değil, o halde konu kapansın da millet birbirine düşmesin.

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
En azından ceza puanı olanların cezaları affedilebilir :D

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Yönetim aleyhinde açılan konular banlanan insanlar var onlardan biri de benim. Küfür etmedim bir şey yapmadım .
Bu sitede kolay kolay banlanmazsın yeterki yönetime bir şey deme. He bir de modlar spamları tekrar banlamaktan erindiği için istemiyorlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yönetim aleyhinde açılan konular banlanan insanlar var onlardan biri de benim. Küfür etmedim bir şey yapmadım .
Bu sitede kolay kolay banlanmazsın yeterki yönetime bir şey deme. He bir de modlar spamları tekrar banlamaktan erindiği için istemiyorlar
Nick ver kimsin sen. Kendini ifşaa et çabuk :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Denetimli Serbesttelik olabilir, Elektronik Kelepce falan olur. Ben banli falan degilim, ''kayitsiz üyeyim''.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Af, gündemimizde değil arkadaşlar.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
ne zaman geleceği belli olmuyor ama kısa vadede af çıkartmayacağız.

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
eğer birileri çıkartılmışsa ve ortada kişisel sorunlar olmamışsa sonuçta zaten birşeyler yaptığı için çıkartılmıştır. Tekrar alım yapıldığında forumdaki ortam da iyiye gideceğine kötüye gidebilir. Benim şahsi fikrim genel yerine daha az kabahatli olnlara uygulansın af.

TugiForum

Asistan
Reaksiyon puanı
2
vallah ben bağkur borçlarına af çıkmasını bekliyorum :D :p

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=2]Troy[/MENTION] Hakkı abi şu konu aff çıkartılana kadar kilitli dursun en sağlıklısı.

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
üye olmayan bile mesaj yazabilirken....af nedir arkadaş...:)

01'li

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuyu yeniden hortlatalım.:)

Bencede banlananlar affedilmeli bu forumda Genel AF çıkarılmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...