Soru Forumda en yararlı bulduğunuz kişi veya kişiler

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,152
Zaur? En yararlı?
1677350377894.jpeg

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,890
Teknolojide çok da bilgili değilim fakat bugüne kadar kendi yaşadıklarımı forum üyeleriyle paylaştım, sorunları olanlara çözümler vermeye çalıştım. Özellikle hayatlarındaki zamanı gereği soruları soran gençlere yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Forumun genel olarak amacı teknoloji olduğundan benim adımdan önce söylenmesi gereken sayısız isim vardır şüphesiz. Hatta ismimin söylenmesinin bile gerekli olduğunu düşünmüyorum fakat en azından birilerinin minnettar olmasını görmek burada boş yere olmadığımı gösteriyor. Bu tür konularda sayamayacağımdan dolayı insan etiketlemiyorum fakat bilin ki bugüne kadar konuştuğum, güldüğüm kim varsa hepsini candan seviyorum. Bu forumu yaşattıkları ve neşe kattıkları için.

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,296
Biz bir ara sunucu kurmaya kalkıştık. Sonra bize eski olanları anlattı ve bizi iyi yola sürükledi. O olmasa şu anda bu gencecik yaşımda mahkemeden mahkemeye gidecektim muhtemelen?

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,604
Biz bir ara sunucu kurmaya kalkıştık. Sonra bize eski olanları anlattı ve bizi iyi yola sürükledi. O olmasa şu anda bu gencecik yaşımda mahkemeden mahkemeye gidecektim muhtemelen?
yani bi discord için bu kadar abartmaya gerek yok fakat yaptığınız çok çocukça ve saçmalıktı

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,003
@Kayn denilen şahısın tek yaptığı şey konuları sabote etmek.Girdiği her konuda ya konuyu açana saygısızlık yapıyor yada saçma sapan argümanlarla insanları yanlış yönlendiriyor.Şu anki tartışmaların sebebi bu şahıstır.
Kankam, boş yapıyorsun sadece. Yok Snapdragon 888 isinma sorunlu yok S22 alınmaz S21 FE al yok Xiaomi'nin kamerasi leş yok o yok bu yok şu..

Isınma dediğin Snapdragon 888, son derece kusursuz dediğin Exynos 2100'den daha serin calisiyor, genelleme yapip Xiaomi'nin kamerasına les diyorsun. Drainlerinin arasında tas catlasa 30-40 dakika olan 2 telefonun birisine prizde aşk yasarsin deyip bir diğerini öneriyorsun.

Yanlış bilgi verdiğim mesajın ekran goruntusunu paylaşırsan sevinirim, TP'den de alabilirsin.

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,601
Bana göre zararsız her üye iyidir. Özellikle @Kayn hocam, Efi shell, Alparslan 1905, nixc0r, Herobrine vb.

En yararsızı kesinlikle benim. 3 yıl önce üye olmuş birine göre çok az mesajım var. Yeterli bilgiye sahip olduğum halde konu dışına yazıp duruyorum. İnsanlara hiç olmazsa bir faydam dokunsun diyorum ama başaramamışım demek ki. 2021'de çok aktiftim, o zamanlardaki isteğim olsa keşke.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,662
Bana göre zararsız her üye iyidir. Özellikle @Kayn hocam, Efi shell, Alparslan 1905, nixc0r, Herobrine vb.

En yararsızı kesinlikle benim. 3 yıl önce üye olmuş birine göre çok az mesajım var. Yeterli bilgiye sahip olduğum halde konu dışına yazıp duruyorum. İnsanlara hiç olmazsa bir faydam dokunsun diyorum ama başaramamışım demek ki. 2021'de çok aktiftim, o zamanlardaki isteğim olsa keşke.
Bana Batman sevdirdiysen yararlısın demektir!

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,555
Yok hocam öyle düşünme sakın. Sizi seviyorum çok iyi bir üyesiniz. ?