Soru Forumda en yararlı bulduğunuz kişi veya kişiler

Reaksiyon puanı
974
Akıl akıldan üstündür. Herkesin bildiği şeyler farklıdır. Teknoloji forumuna üye olmak bile insanı en yararlı kişi veya kişiler yapar.
Kesinlikle katılıyorum aynı markanın aynı arayüzünü kullananlar bile yaşadığı deneyimlerden ötürü marka için çok farklı yorumlar yaptığını gördük.
Yıllardır bu forumdayım nelere şahit olduk.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Kesinlikle katılıyorum aynı markanın aynı arayüzünü kullananlar bile yaşadığı deneyimlerden ötürü marka için çok farklı yorumlar yaptığını gördük.
Yıllardır bu forumdayım nelere şahit olduk.
Buradaki kişileri bırakın teknoloji YouTuberlarına yazıyorum bazı videolarda hatalı uygulama yapıyorlar. Adam egosu çok yüksek kabul edip haklısınız diyemiyor. Koskoca bu işten para kazanan insanlar.

Reaksiyon puanı
974
Buradaki kişileri bırakın teknoloji YouTuberlarına yazıyorum bazı videolarda hatalı uygulama yapıyorlar. Adam egosu çok yüksek kabul edip haklısınız diyemiyor. Koskoca bu işten para kazanan insanlar.
Ben de bunun kurbanı oldum çünkü kulaklık incelemeleri yapan meşhur bir kanal genel olarak ses yüksekliği sanki çok benzermiş gibi yorumlarda bulunuyordu öyle ki hangisini alsan benzer deneyim olacak gibi anlıyorsun ama benim 5 farklı tws kulaklığı deneme fırsatım oldu hepsi de birbirinden çok farklıydı.
Sonra başka bir kanala baktım ki gerçek incelemeyi o yapmış ne dediyse çıktı.
İlginçtir hepsiburada kulaklık hakkında yaptığım yorumu hep reddetti bu işin arka planında neler dönüyor nasıl ortaklıklar var acaba diye düşünmedim değil yani.
Amazfit neo retro akıllı saat modelini ne abartmışlar mesela çok uygun diye alıp denedik hiç de abarttıkları gibi çıkmadı.Hani akıllı saat kullanmasak inancaz.
İçerik o kadar arttı ki kim doğru söylüyor denemeden bilemiyorsun.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Ben de bunun kurbanı oldum çünkü kulaklık incelemeleri yapan meşhur bir kanal genel olarak ses yüksekliği sanki çok benzermiş gibi yorumlarda bulunuyordu öyle ki hangisini alsan benzer deneyim olacak gibi anlıyorsun ama benim 5 farklı tws kulaklığı deneme fırsatım oldu hepsi de birbirinden çok farklıydı.
Sonra başka bir kanala baktım ki gerçek incelemeyi o yapmış ne dediyse çıktı.
İlginçtir hepsiburada kulaklık hakkında yaptığım yorumu hep reddetti bu işin arka planında neler dönüyor nasıl ortaklıklar var acaba diye düşünmedim değil yani.
Amazfit neo retro akıllı saat modelini ne abartmışlar mesela çok uygun diye alıp denedik hiç de abarttıkları gibi çıkmadı.Hani akıllı saat kullanmasak inancaz.
İçerik o kadar arttı ki kim doğru söylüyor denemeden bilemiyorsun.
İşte komedi. Adam içerik çekmiş laptoba metalik macun uygulamış ama üst demir plakaya sürmeden kapatıyor. Bu yanlış birşey dedim tabi kabul etmedi. ??

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,045
Forumda fanbpy olmayan ve bad boy/Girl olmayan herkes iyidir.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Forumda fanbpy olmayan ve bad boy/Girl olmayan herkes iyidir.
Hiçbir marka babamın şirketi değil doğruya doğru yanlışa yanlış denmesi gerek. Körü körüne bir markayı savunmak partizanlıktır, fanboyluktur.
Ben Apple ve Samsung fanboyu değilim adamlar benim beklentilerime göre cihaz yapıyor bende tercih ediyorum bu kadar basit.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,003
Hiçbir marka babamın şirketi değil doğruya doğru yanlışa yanlış denmesi gerek. Körü körüne bir markayı savunmak partizanlıktır, fanboyluktur.
Ben Apple ve Samsung fanboyu değilim adamlar benim beklentilerime göre cihaz yapıyor bende tercih ediyorum bu kadar basit.
Katılıyorum. Tamam hadi fanboy olabilirsin ama en azından biraz bilgi birikimin olsun, her konuya da her şeyin en iyisi iPhone'dur yazılmaz.

Size hitaben yazmadım bu arada.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Katılıyorum. Tamam hadi fanboy olabilirsin ama en azından biraz bilgi birikimin olsun, her konuyada her şeyin en iyisi iPhone'dur yazılmaz.

Size hitaben yazmadım bu arada.
Estagfurullah hocam kişisel algılamadım zaten rahat ol ;)