Foruma neden giriyorsun?

Bu konuyu okuyanlar

originalldesi

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Gerçekten belki de şu sıralar en merak ettiğim sorudur yani oyun oynamak survivor izlemek veya farklı bir şeyler yapmak varken burada forum da olmak neden?

Benim foruma girme nedenim belki insanlara yararım olur bildiğim şeyleri paylaşmayı seviyorum belki benim sayemde uğraştıkları kafalarına taktıkları bir sorunu çözecekler diye düşünürüm ve televizyon izlemekten nefret ederim Leyla İle Mecnun'u izledikten sonra nefret etmeye başladım :)

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Önceden birşeyler öğrenmek için bakardım konu açar soru sorardım. Şimdi ne var ne yok vb. Eski forum yok çok ölü bir forum oldu artık.

originalldesi

Asistan
Reaksiyon puanı
52
nceden birşeyler öğrenmek için bakardım konu açar soru sorardım. Şimdi ne var ne yok vb. Eski forum
Önceki halini bilmiyorum ben o zamanlar çok küçüktüm o zamanlar ki tek forum benim için Sanalika Forumdu :)

Mahperi

Asistan
Reaksiyon puanı
410
Gerçekten belki de şu sıralar en merak ettiğim sorudur yani oyun oynamak survivor izlemek veya farklı bir şeyler yapmak varken burada forum da olmak neden?

Benim foruma girme nedenim belki insanlara yararım olur bildiğim şeyleri paylaşmayı seviyorum belki benim sayemde uğraştıkları kafalarına taktıkları bir sorunu çözecekler diye düşünürüm ve televizyon izlemekten nefret ederim Leyla İle Mecnun'u izledikten sonra nefret etmeye başladım :)
Başta sadece soru sormak amaçlı üye oldum lakin, ilgimi çekiyor konular, teknolojiyi ve bilişimi seviyorum.
Sevilenler sebepler müdavim yapiveriyor :)))
"" Bu foruma üye olmadan önce iyi düşünün" diye not koyulmali girişe!
Çünkü aşırı bağımlılık yapar :))

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Görevimiz kısaca... ;)

originalldesi

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Önceden kastım 1 sene önce çok canlı bir forumdu sonra böyle ölü biryer oldu webtekno forum gibi oldu.
1 sene içinde bu kadar değişebileceğini düşünmemiştim :/ Benim önceden kastım 3 4 yıl öncesiydi :D :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Başta sadece soru sormak amaçlı üye oldum lakin, ilgimi çekiyor konular, teknolojiyi ve bilişimi seviyorum.
Benim ilk katılma nedenim soru cevaplamak önceden üye olmadan bakıyordum neler paylaşılıyor falan diye baktım da çoğu bildiğim şeyler insanlar bildiğim şeylerden dolayı yardım istiyor onlara cevap vermem gerektiğini düşünüp üye oldum ve gerçekten de mutlu oluyorum hatta sorunu çözmek için o kadar uğraşıyorum ki yani her türlü yere bakıyorum Youtube vs. 50 tane sekme oluyor üstte :D

Son düzenleme:

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Iphone telefonumu aldığım ilk zaman bu forumun en iyi forumlardan biri olduğunu öğrenince üye oldum. Bilmediğim konuları öğreniyorum. Bildiğimiz şeyleri söylüyoruz bence ortam iyi burada. Öncesini bilmem.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459

Çok doğru bir tespit aynı sendrom bende beş kardeş izledikten sonra başladı tabi leyla ile mecnunuda bitirdim sonrasında.

originalldesi

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Çok doğru bir tespit aynı sendrom bende beş kardeş izledikten sonra başladı tabi leyla ile mecnunuda bitirdim sonrasında.
Beş kardeş bitmemesi gereken bir diziydi ama belki de o kadar erken bitmeseydi o kadar güzel bir final görebilir miydik acaba?

Mahperi

Asistan
Reaksiyon puanı
410
Tv evdeki en gereksiz eşyalardan birisi bence de :confused:

originalldesi

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Tv evdeki en gereksiz eşyalardan birisi bence de :confused:
Ya dizi konusunda evet öyle ama bazı şeyler de öyle değil mesela haber açıp oradan haber izleyip bir yandan pc den işlerini yapmak bence dünyanın en güzel şeyi :D Bilgisayar dan bir yandan canlı yayın bir yandan iş yapmak zor oluyor internet yavaşlıyor bilgisayar yavaşlıyor falan :)

Mahperi

Asistan
Reaksiyon puanı
410
Neresi güzeldi ya hala merak ediyor insan onur ünlüde gıcıklığına yapmış belli.
Afilli filintalar takımının genel tarzı benziyorlar; Alper Canigüz, Murat Menteş, Onur ünlü vs. Zevkle okunan yazarlar bence, Hep ironi hep ironi :)))

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Güzel soru :)
Daha çok bilgilenmek,teknolojiyi takip etmek,her gün dahada yeni bir şeyler öğrenmek ve eğlenceli vakit geçirmek için buradayım.
Dediklerim işe yarıyormu? evet foruma ilk katıldığım tarihten ötürü oldukça gelişme kaydettim.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Soru sormak için üye olmuştum ama genel olarak forumları seviyorum zamanında moderatörlük de yapmıştım sessiz sakin bir yer ama olsun donanımhaberden bin kat iyidir:)

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Bende bazıları gibi soru sormak için üye olmuştum ama sonra yeni mesajlara sürekli göz gezdirince benimde karşılaşabileceğim sorunlarla karşılaştım. İçimden aynen ya bu nasıl olacak falan diyordum konuyu görüntüleyip göz gezdiriyodum aslında hala öyleyim dikkatimi çeken şeylere bakıp eğer biliyosam cevaplıyorum bilmiyosam konuyu takip ediyorum :p

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
can sıkıntısından giriyorum.yapacak başka birşey yok.gerçi burada da hep aynı konular var

originalldesi

Asistan
Reaksiyon puanı
52
can sıkıntısından giriyorum.yapacak başka birşey yok.gerçi burada da hep aynı konular var
O değilde hani yazıyı okurken nasıl hissederek yazmış falan diye düşündüm de bayağı sinirli bir şekilde yazmışsın herhalde bu kadar sinirlenme ya :D :)

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
O değilde hani yazıyı okurken nasıl hissederek yazmış falan diye düşündüm de bayağı sinirli bir şekilde yazmışsın herhalde bu kadar sinirlenme ya :D:)
burada telefon öneri konularından başka birşey yok.diğer konulara pek ilgi gösteren de yok
note 8 mi iyi ıphone 8 plus mı?tahminim bu konu en az 100 defa açılmıştır

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
burada telefon öneri konularından başka birşey yok.diğer konulara pek ilgi gösteren de yok
Başka konularda varda sanırım eskisi gibi değil galiba

originalldesi

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Bazı şeyleri değiştiremezsin sadece kabullenebilirsin biraz da empati kurman gerekir evet ben de baktığım zaman böyle sorular saçma geliyor ama bir de onlar gibi düşün sen belki o konuya hakimsin yani her türlü siteyi biliyorsun kıyaslamak için neyin iyi olduğunu biliyorsun işlemcilerden anlıyorsun ama karşındaki kişi anlamıyor birinin ona bu konuyu anlatması lazım ve öneride bulunması lazım ondan dolayı ne olursa olsun böyle demen yanlış esnaf olduğunu düşün ve bir müşteri geldi sana iki bilgisayar sordu senden seçim yapmanı istedi yaptın ve satın alıp adama sattın başkası geldi bu sefer oda aynı şeyi sordu aynısını söyledin yine sattın

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu forum denildiği gibi 1 sene önce öldü. O zamanlar çok daha iyiydi. Öylesine giriyorum ben de. Belki birine faydam dokunur.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Bazı şeyleri değiştiremezsin sadece kabullenebilirsin biraz da empati kurman gerekir evet ben de baktığım zaman böyle sorular saçma geliyor ama bir de onlar gibi düşün sen belki o konuya hakimsin yani her türlü siteyi biliyorsun kıyaslamak için neyin iyi olduğunu biliyorsun işlemcilerden anlıyorsun ama karşındaki kişi anlamıyor birinin ona bu konuyu anlatması lazım ve öneride bulunması lazım ondan dolayı ne olursa olsun böyle demen yanlış esnaf olduğunu düşün ve bir müşteri geldi sana iki bilgisayar sordu senden seçim yapmanı istedi yaptın ve satın alıp adama sattın başkası geldi bu sefer oda aynı şeyi sordu aynısını söyledin yine sattın
tabiki bende telefon alacağım zaman benzer soruları yöneltmiştim.araştırmayı pek sevmiyoruza.hazıra alıştık.üşenmeyip önceki konuları incelesek sorumuzun cevabını rahatlıkla bulabiliriz. süreklı buraya takılınca bir süre sonra aynı konuları görmekten insan sıkılıyor
örneğini verdiğin esnafa hergün gidip birşeyler sorup almayınca o da senden sıkılıyordur

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Güzel bir ortam seviyeli, vakit geçirmek hoş burada.

Reaksiyon puanı
16,118
paşa gönlüm istiyor birde kimse aoc e960swn'yi açmamış içini açıp videosunu youtube koyunda benim kini açmayım...

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Ülkedeki Linux forumları dışında adam akıllı Linux konuşabileceğim, diğer Linux kullanıcıları ile muhabbet edebileceğim tek düzgün forum burası. Bir Linux forumunda da takılabilirdim ama buranın kullanıcı sayısı çok daha fazla.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Aynen haklısın bağımlılık yaptı :)