Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Bu konuyu okuyanlar

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
@Developer @Mehmet Ali Ertunç @EFI Shell
  • Forumda açık bir şekilde küfür barındıran görsel paylaşan bir kullanıcı neden banlanmıyor? Normal şartlarda hakaret eden bir kullanıcının bir hafta banlandığı "SDN Anayasası" adlı konuda belirtilmiş durumda.

• "Raporunuz çözülmüştür" denmesine rağmen neden raporlanan konuda düzenleme sağlanmıyor? İlgili moderatör sadece rapor çözümleme ile mi görevli?
Ekli dosyayı görüntüle 178404
Üyeyi banladım. Rapora gelince, onu siz raporlarken halletmiştim. Sanırsam üye tekrar eski hâline getirmiş.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Üyeyi banladım. Rapora gelince, onu siz raporlarken halletmiştim. Sanırsam üye tekrar eski hâline getirmiş.
Direkt copy paste yapayım:

Selam,

Dediğin gibi üye de eski hâline getirmiş olabilir ancak raporu çözümlediğinde de zaten konu içerisindeydim. Belki de farklı bir problem olmuştur. Geri dönüşün için teşekkürler.<3

İyi forumlar.

Tekrardan teşekkürler.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
+1

2023 seçimleri sonrası forum genelinde bir oylama ile siyaset bölümü için "devam mı, tamam mı" konusu açılabilir belki.
Bencede seçimden sonra oylama yapılsın. Confickerden kızgınımızı alalım öyle kapansın. :tearsofjoy:
Seçimden sonra oylama yapılmasına bile gerek yok. Siyaset kategorisi kilitlensin, genel seçimde tekrar açılsın. Seçimler bittiğinde tekrardan kilitlenir.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Değerli ve saygıdeğer moderatörler sitenizde daha önce çok sayıda paylaşım yaptım ancak daha önce hiç ceza almadım ancak bir gün içerisinde yapılan kontroller ile 13 mesajım anlamsız içerik diyerek silindi ve 3 gün men edildim uyarılarınız için teşekkür ederim saygılar

Ancak cezayı neden ve niçin aldım tam olarak anlayamadım çünkü ben paylaşımın konu ile alâkalı olduğunu düşünüyorum siz nasıl ve niçin alâkasız buldunuz cevap verirseniz içerik ve paylaşımlarımı daha anlamlı ve alâkalı üretebilirim saygılar kusurum ve hatam varsa öğrenmek isterim hayırlı çalışmalar

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Değerli ve saygıdeğer moderatörler sitenizde daha önce çok sayıda paylaşım yaptım ancak daha önce hiç ceza almadım ancak bir gün içerisinde yapılan kontroller ile 13 mesajım anlamsız içerik diyerek silindi ve 3 gün men edildim uyarılarınız için teşekkür ederim saygılar

Ancak cezayı neden ve niçin aldım tam olarak anlayamadım çünkü ben paylaşımın konu ile alâkalı olduğunu düşünüyorum siz nasıl ve niçin alâkasız buldunuz cevap verirseniz içerik ve paylaşımlarımı daha anlamlı ve alâkalı üretebilirim saygılar kusurum ve hatam varsa öğrenmek isterim hayırlı çalışmalar
@Developer @Elvin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

siyaset bölümü kapatılsın ve siyaset yasaklansın.
Haklısınız bize siyaset yakışmıyor ☹️

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,351
14 Cezanın 13'ünü @bud Arkadaşım geri kalan 1tanesinide ben verdim. Çünkü sizin hakkınızda çok şikayet geliyor, mesajlarınızın çoğu konu ile alakasız.

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,644
Tamamdır arkadaşlar. @Murataltug kusura bakma lütfen bu benim hatam. Güncellenen ceza puanları ile ilgili bir çalışma yapacaktım kaldı öyle. Hemen müdahale edeceğim.

Konuyla ilgili bana ya da diğer arkadaşlara bilgi verseydin açarlardı banı. Olan olmuş...

Daha öncede belirttiğim gibi asla kimse uzaklaştırılmayacak.

Teşekkürler.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
14 Cezanın 13'ünü @bud Arkadaşım geri kalan 1tanesinide ben verdim. Çünkü sizin hakkınızda çok şikayet geliyor, mesajlarınızın çoğu konu ile alakasız.
Değerli ve saygıdeğer yönetici ve moderatör ben sitenize paylaşım yapmak için geldim ilgi ve alâkanız için teşekkür ederim evet şikayet geliyor olabilir ancak hatalı yanlış kusurlu içerikler ürettiğimi zannetmiyorum siz şikayet geldiğini söylüyorsunuz peki şikayetlere saygı duyuyorum ancak hatamı ve yanlışımı öğrenmek istiyorum özellikle Twitter videolarım silindi spam dendi daha öncede bir çok paylaşım yaptım silinmedi elimden geldiği kadar alâkalı bir paylaşım yapmaya çalışıyorum o konu hakkında bilgi vermeye çalışıyorum ancak alakasız denilerek ceza alıyorum alâkalı içerik nasıl olmalı peki ne tür paylaşımlar yapmalıyım çözemedim anlayamadım kusura bakmayın

Tamamdır arkadaşlar. @Murataltug kusura bakma lütfen bu benim hatam. Güncellenen ceza puanları ile ilgili bir çalışma yapacaktım kaldı öyle. Hemen müdahale edeceğim.

Konuyla ilgili bana ya da diğer arkadaşlara bilgi verseydin açarlardı banı. Olan olmuş...

Daha öncede belirttiğim gibi asla kimse uzaklaştırılmayacak.

Teşekkürler.
Evet saygı duyarım teşekkür ederim hayırlı çalışmalar dilerim ama dediğim gibi sitenize katılım amacım paylaşım yapmaktır sınırsız ve anlamlı paylaşımlar yapmak isterim ancak belkide çok paylaşım yaptığım için şikayet geliyordur ancak dediğim gibi amacım haddimi aşmadan sınırsız paylaşım yapmaktır

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
siyaset bölümü kapanmalı ve silinmeli siyasi parti liderlerine hakaret edilmesine yardımcı olmayın ...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
ama kapatılıp komple silinmeli boşu boşuna gerginlik yapıyor siyasi mesaj yazıcağına Ayetler yazsın daha iyi olur.

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,644
ama kapatılıp komple silinmeli boşu boşuna gerginlik yapıyor siyasi mesaj yazıcağına Ayetler yazsın daha iyi olur.
Seninle aynı görüşteyim inan ki. Fakat gerekli bir kategori. Yönetici arkadaşları bu konuda bilgilendireceğim. Geribildirim için teşekkürler.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,351

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,601
siyaset bölümü kapanmalı ve silinmeli siyasi parti liderlerine hakaret edilmesine yardımcı olmayın ...
Bence de. İki taraf liderlerine de çok hakaret ediliyor. Katılıyorum.

Tarih kategorisi yok forumda.
Kesinlikle olmalı ?

mağlum siteden mart 2023'e banlıyım niyese? tarih bölümünü de siyasileştirirler gerek yok geçmiş geçmişte kalmalı...
Geçmişini bilmeyen geleceğine de yön veremez... Ülkece sorunumuz bu. Beğenmiyorsanız girip bakmazsınız. Siyaset kategorisi dışı siyaset yapmak yasak hatırlatırım. Moderatörler aktifler ve denetlerler her alanda oldığu gibi.