Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
16,956
görevler yapılmadığı için gelen özellikler de geri kaldırılıyor.
Hangi görevler yapılmıyor? Görevden kastınız nedir? Özel başlığın kaldırılması ile alakasını anlayamadım maalesef.

Yapmam gerekeni yapıyorum, bence siz de görüyorsunuzdur
"Yapmam gerekeni yapıyorum" derken neyi yaptığınızı anlamadım, üye olarak uymanız gereken kurallara uymanız hakkında bu yorumu yaptıysanız zaten yapmak zorundasınız.

Fjord

Asistan
Reaksiyon puanı
1,350
Tek sıkıntı özel başlık olmamalı bana kalırsa. Forumun hâline bakar mısınız lütfen? Destek isteyen tek tük insan var, onlara da genellikle bir dönüş sağlanamıyor. Bilgi paylaşımı adı altında kopyala-yapıştır haber başlıklarının içinde kaybolup gidiyorlar. Özel başlığı kullananlar da forumun aktif olan sayılı insanları zaten, gerektiği takdirde cezalandırma yapılabilirdi.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
16,956
Destek isteyen tek tük insan var, onlara da genellikle bir dönüş sağlanamıyor.
Geldiğimden beri destek bekleyen herkese konu/DM/PM fark etmeksizin yardım ettim. Genelde 1 saat içerisinde geri-dönüş yapılır ve sorun çözülür. Eğer ki konu açan teknik problem yaşayanlardan bahsediyorsanız bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok.
Özel başlığı kullananlar da forumun aktif olan sayılı insanları zaten, gerektiği takdirde cezalandırma yapılabilirdi.
Reklam hesaplarının suistimal etmesi ve karmaşaya yol açması sebebi ile bu karar verildi.

Reaksiyon puanı
4,378
Hangi görevler yapılmıyor? Görevden kastınız nedir? Özel başlığın kaldırılması ile alakasını açıklayınız.

"Yapmam gerekeni yapıyorum" derken neyi yaptığınızı anlamadım, üye olarak uymanız gereken kurallara uymanız hakkında bu yorumu yaptıysanız zaten yapmak zorundasınız.
4 Aralık 2017 den bu güne yapmam gerekeni yapmaya çalışıyorum, özel başlıkla alakalandırmadım.
Yanlış anlamışsınız, 2017 den bu güne yapmam gerekenleri fazlasıyla biliyorum. Söylediğim gibi her şeyi bilmiyoruz. Onu da görev alan arkadaşların fark ettiğinde üyelere bilgi vermesi gerekir diye düşünüyorum.
Çokta imalı konuşmaya gerek yok diye de düşünüyorum. Bu foruma yeni üye de değilim biliyorsunuz.
Ki 2022 den öncesine ait bir tane bile ceza puanım yok, sorunun benden kaynaklandığını sanmıyorum.

Son düzenleme:

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
16,956
Sürüm kısmına Hakkı Alkan ve Tolga Cem bakıyor, yakın zamanda geçeceğiz. Bir müddet böyle maalesef, yaşadığınız sorunlar için tekrardan özür diler, anlayışınız için ise teşekkür ederiz.