Forum bugün de kesattı.

cathlack

Profesör
Ben öyle düşünmüyorum
Sen neden konu açmaya çalışmıyosun
Bu forumu ayakta tutan bizleriz
İşler kesatsa sorumlusu biz oluruz ;)

pesimist

Rektör
Onursal Üye
hahah böyle bir başlık da ilk defa görüyorum.. Benim de işler kesattı, hiç konu kilitleyemedim :D

m1903

Profesör
pesimist dedi ki:
hahah böyle bir başlık da ilk defa görüyorum.. Benim de işler kesattı, hiç konu kilitleyemedim :D
sen iste yeter.Ben forum kurallarına aykırı bi başlık açarım ama ceza almamak şartıyla :D

Genellikle forumda bir katılımım yok; ben bile yazdıysam düşünün işte konunun ne kadar ilgi çektiğini. :)

Hakikaten arkadaşlar, iyi konu açarsanız iyi konu olur. Bir engelimiz yok kimsenin önünde konu açmalarıyla ilgili. ;)

seciL

Dekan
Onursal Üye
TuningMert dedi ki:
Evet seçil hanımın anormal başlıklarına rastlayamadık bugün :D
işlerimin yoğunluğundan aklıma anormal konular gelmiyor ki...derken geldi şimdi anormal mi bilmiyorum :) :D asansörde kaldınızmı ???

alperveli

Profesör
Valla bugün çok güzeldi kaçtane haber paylaştığımı unuttum günüm hiç kesat olmuyo bi hafta sonları sıkıntı çekiyorum(tatil olduğu için pek fazla haber oömuyor) diğer günler bomba gibiyim

lb.bingol

Profesör
alperveli dedi ki:
Valla bugün çok güzeldi kaçtane haber paylaştığımı unuttum günüm hiç kesat olmuyo bi hafta sonları sıkıntı çekiyorum(tatil olduğu için pek fazla haber oömuyor) diğer günler bomba gibiyim
Dikkat ettiysen ben bu mesajı dün yazmıştım.