Yardım Fortnite D3D11 Hatası

Egehan_Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba.
Fortnite oynamaya geçici olarak ara vermiştim ama şimdi oyun içi kozmetikleri satın alıp çıkmak için arada sırada oyuna giriş yapıyorum eski bir dizüstü bilgisayarımdan.
Sorun şu ki, artık girmiyor ve bırakacağım fotoğrafta ki uyarıyı veriyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler...
Ekran görüntüsü 2023-11-16 200356.png

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Arkadaşlar merhaba.
Fortnite oynamaya geçici olarak ara vermiştim ama şimdi oyun içi kozmetikleri satın alıp çıkmak için arada sırada oyuna giriş yapıyorum eski bir dizüstü bilgisayarımdan.
Sorun şu ki, artık girmiyor ve bırakacağım fotoğrafta ki uyarıyı veriyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler...Ekli dosyayı görüntüle 186706
Ekran kartı sürücülerinizi güncelleyin.

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
bağlantı paylaşabilme şansınız var ise paylaşır mısınız peki rica etsem? Eski bir ekran kartı olduğu için ben bulamadım ne yazık ki
ekran kartınızın tam marka modelini yazarsanız yardımcı oluruz. Bulamıyorsanız windows + r tuşlarına basıp açılan kısma dxdiag yazın açılan uygulamada görüntü(görüntü 1 ve görüntü 2 var ise ikisini de atın) kısmını atın.

Egehan_Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ekran kartınızın tam marka modelini yazarsanız yardımcı oluruz. Bulamıyorsanız windows + r tuşlarına basıp açılan kısma dxdiag yazın açılan uygulamada görüntü(görüntü 1 ve görüntü 2 var ise ikisini de atın) kısmını atın.
sd2.png
sd1.png

buyrun hocam