Fortnite AppStorede yok

Bu konuyu okuyanlar

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Arkdaşlar ben Ipadden fortnite oynuyordum app storedan kalktı fortnite a güncelleme gelirse şimdi nolucak.Oyun bende yüklü ama app storeda yok.Güncelleme geldiğind silinicekmi

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Fortnite, Pubg mobile gibi oyun açılırken güncellemeleri denetliyorsa sıkıntı çıkmaz. Fortnite hem AppStore hem de PlayStore'dan da kaldırıldı. Sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Fortnite, Pubg mobile gibi oyun açılırken güncellemeleri denetliyorsa sıkıntı çıkmaz. Fortnite hem AppStore hem de PlayStore'dan da kaldırıldı. Sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.
Hocam androidlerde sitesinden indirebiliyorsunuz ama apple da bilmiyorum oyuna her hafta güncelleme geliyor hocam büyük ihtimal güncellemeyi denetlerler

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkdaşlar ben Ipadden fortnite oynuyordum app storedan kalktı fortnite a güncelleme gelirse şimdi nolucak.Oyun bende yüklü ama app storeda yok.Güncelleme geldiğind silinicekmi
Fornite sanırım uygulama içinde google play komisyonsuz ödemeyi açtığı için iki mağazadan da kaldırıldı.
Uygulamayı silmzsen uygulama içinden güncellenir.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Sil uygulamayı yapacak bir şey yok.

c1arYXXXX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam androidlerde sitesinden indirebiliyorsunuz ama apple da bilmiyorum oyuna her hafta güncelleme geliyor hocam büyük ihtimal güncellemeyi denetlerler
büyük ihtimalle güncelleme gelirse almicaksınız ve o sezonda kalacaksınız büyük ihtimalle ve vbuck alamicaksınız sanırım

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Sil uygulamayı yapacak bir şey yok.
Hocam nasıl güncelenilceğini buldum.Oynayabiliyorum konuda açtım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncelledim yeni çtığım konuda anlattım nasıl açtığımı

Son mesajlar