Formula'da Tarihi Ceza

Bu konuyu okuyanlar

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
Casusluk davasında karar belirlendi! McLaren'e tarihi ceza! FIA Yönetim kurulu McLaren'i sportif ahlaksız ile suçlayarak, Ferrari'nin gizli bilgilerini çalmaktan dolayı cezalandırdı. FIA McLaren Mercedes'in markalar klasmanındaki puanlarını sildi. 2007'de markalar klasmanından ihraç etti ve 100 milyon dolarlık bir ceza verdi.

Bu ceza motorsporları tarihinin en büyük cezası! McLaren Mercedes pilotları Fernando Alonso ve Lewis Hamilton'un ise sürücüler klasmanında mücadelelerinin devamına karar verildi. Öte yandan FIA McLaren Mercedes'in 2008 yılında mücadele edeceği arabanın önce kendi denetimlerinden geçeceğini bildirdi.

http://www.sporx.com/detail.php?Type=19&kategori=55&go=79727

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Adamlara bak nasıl ceza yağdırmışlar. (A)

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
of be runal benden tam 1 dk önce açtın konuyu :( artık chimera silersin birini (ehu bide aceleden yanlış yere açmışım :$ )

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
m1903 dedi ki:
of be runal benden tam 1 dk önce açtın konuyu :( artık chimera silersin birini (ehu bide aceleden yanlış yere açmışım :$ )

Bende tam ona bakıyodum. Senin konu kilitleniyor. :D

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Bendeki bala ayda yılda bi konu açıyorum ondada 1dk farkla kaçırıyorum :)

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
cathlack dedi ki:
Yazık Oldu Alonso'ya ;)
onlara bişey olmadı ki ! yoksa oldu mu ??? Zaten flavio briatore geri çağırır gibi oldu onu.Ayrılır gider renault'ya yine.

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
:) :D :}
çok ii oldu

Mclaren'e kesilen ceza tamamda alonso ve lewis neden ceza almadı anlamadım, tüm pitstop ları ferrari ye göre yapmışlar, ama olsun hem ingiliz olmanın hemde abartılmanın zevkini süren lewis in havasını rosberg ve kovalainen alacak!

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Hakiken Zamanından Kalma Sempatim vardı. Ancak bu durumu Hiç Hoş bi durum değil...

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
şöförlere bişey olmadı sadece takımmmm :)

AtakaN

Doçent
Reaksiyon puanı
3
haksızlık ceza buyuk gosterılsede pılotların puanlarının sılınmemesı fıanın tarfsız olmadıgını gosterıyor. adam ferrarının belegelrıyle kendı arabasını stratejısını belırlıyor bu bılgılerın calındıgı ıcın once suclu bulunuyor ceza verılmıyor . sonra gelen baskılar uzerıne 100 mılyon doalr ve takımlar sampıyonasından ıhrac kararı alınıyor ama yıende pılotların puanları sılınmıyor . FIA nın tarafsızlıgı bıtmıstır.

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
fia bunları hep yapıyor, schumi nin monaco da aracının stop etmesi sonrası, hersene sezon sonu yapılan basın açıklamalarında f1e gölge düşmesin diye karar aldıklarını, videolarda schumacher'in hiçbir pilotun geçişini engellemediğini söylemişlerdi. bu sene yarışlar bittikten sonra fia bakalım hangi açıklamaları yapacak.

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
ceza dedigin böyle olur bizim futbol federasyonu örnek alsın ;)

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
sıralama turlarında ferrari farkıkoydu :}
ama bu cnntürk spikerlerinin dilini arı soksun :mad:
bu kadar taraflı sunum olmaz, sayısız eposta, telefon görüşmesi, hertürlü bilgiyi çalma var ortada bide bi yarış değil srekli olan bişey, takımdaki herkesin bu naneyi yemesi, sonunda serhan acar'ın ağır ceza demesi beni çıldırtıyo. kablo luda yok mecbur cnntürk ten seyrediyoruz %(

Cem

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
her iki güncel bilgi için teşekkürler,
Pilotların puanlarının silinmeyecek olmasına sevindim.
heyecan devam edecek hiç değilse bir nebze