Yardım Format attım fakat D diski duruyor?

Bu konuyu okuyanlar

Pulheria

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaş pc ye temizinden bir format atmak istedim tertemiz kurulum yapıcaktım fakat şimdi bakıyorum diskime C diski temiz iken D diskinde eski dosyalarım duruyor. Neden böyle oldu nasıl temizleyebilirim? Yanlış birşeyde yapmadım formatta.

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Emektar
Reaksiyon puanı
1,848
Format sırasında tüm diskleri silip biçimlendirme yaptınız mı?

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
Arkadaş pc ye temizinden bir format atmak istedim tertemiz kurulum yapıcaktım fakat şimdi bakıyorum diskime C diski temiz iken D diskinde eski dosyalarım duruyor. Neden böyle oldu nasıl temizleyebilirim? Yanlış birşeyde yapmadım formatta.
Gayet normal, herhangi bir problem yok. C diskini biçimlendiriyorsunuz sadece de o yüzden D duruyor. D'yi boşaltmak istiyorsanız disk yöneticisi yani diskmgmt.msc'yi açıp oradan ya da D'ye sağ tık yapıp biçimlendir diyerek biçimlendirme yapabilirsiniz.

Pulheria

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Format sırasında tüm diskleri silip biçimlendirme yaptınız mı?
hayır sadece C yi biçimlendirdim internetten izleyerek yaptığım için ne anlama geldiğini bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gayet normal, herhangi bir problem yok. C diskini biçimlendiriyorsunuz sadece de o yüzden D duruyor. D'yi boşaltmak istiyorsanız disk yöneticisi yani diskmgmt.msc'yi açıp oradan ya da D'ye sağ tık yapıp biçimlendir diyerek biçimlendirme yapabilirsiniz.
Sorunum çözüldü teşekkür ederim.

Son mesajlar