forexe yeni başlayanlar

Bu konuyu okuyanlar

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bir konu açmak istedim. Buraya benim gibi yeni başlayanlar yazsın ve tecrübeli üyelerimiz de fikirlerini paylaşırsa sevinirim

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
ben Amarkets te demo hesap açıyorum sizinle deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Umarım siz de katılacaksınız. bu yolda bana yardımcı olunuz

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
demo eurusd.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet trader olmak üzere bir adım atıldı

ilk önce en çok kullanılan eur usd paritesi ile başladım

sizce bu pozisyonda kar elde edebilirmiyim

Son düzenleme:

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
merhabalar görüyorum ki robotlarla çalışmadadan demo hesapla başlamıştınız. tebrik ederim

Bu AMarkets hakkında daha önce duymamıştım. Neden bu şirketi seçtiniz? Lısans var mı güvenilir mi para çekerken sorun çekmez mi? mağdur olmanızı istemem. bu bilgileri iyice araştırın. Bana sorarsanız bir yöresel kurumları da araştırma yapardım. Zaten bir demo hesaptasınız bir sorun çıkmaz

Son düzenleme:

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
AMarkets şirketi ilk önce forex kurumlarla ilgili incellemelerden öğrendim. Bir araştırma yaptım. Olumsuz yorumları bulmayınca işte şirket temsilcisiyle konuştum. Evet demo hesaptan zaten risk almamaak için başladım

1587737632082.png

evet bir zararı da gördüm

iyi ki firmalarda demo hesapları mevcut gerçek hesaba başlamadan işlem yapmayı öğrenebilirsin

Son düzenleme:

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Demo hesabında işlem yapmak kolay görünüyordu fakat o kadar kolay değilmiş. fiyat nereye gidiyor hangi pariteler kazanclı diye sürekli düşünüyorsun

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
ama reel hesap açmak için iyi bir deneyim olur size. fakat çok onunla ilgilenmeyin. bence bir ay demo hesapla işlem yaparsanız yeterli

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
inşallah hocam. şimdilik yeter ki zarar olmasın

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
forex zaten riskli bir iştir. fakat her riskli işin getirisi normale oranla yüksek. Yada bu AMarkets şirketinize güveniniz yokmu

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
forex zaten riskli bir iştir. fakat her riskli işin getirisi normale oranla yüksek. Yada bu AMarkets şirketinize güveniniz yokmu
hayır hocam. AMarkets güvenilir gibi görünüyor. yurtisiforex.co sitesindeki incelemesini okuyup girdim zaten. Ama dediğim gibi fx te acemiyim o yüzden biraz şüphem var.

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
şüpheniz varsa bence hiç forexle uğraşmayın çünkü bu risklidir ama öğrene öğrene kazanabilirsiniz. siz bilirsiniz

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Umarım kısa zamanda gerçek hesapla işlem yapmayı başlayıp kazanmaya da başlarım.

Ferhat T.

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
hayır hocam. AMarkets güvenilir gibi görünüyor. yurtisiforex.co sitesindeki incelemesini okuyup girdim zaten. Ama dediğim gibi fx te acemiyim o yüzden biraz şüphem var.
AMarkets güvenilir diyebilirim. Fakat forex e girinci işlemleriniz risk altında kalır. Buna göre hareket etmelisiniz. 100 $ ie başlayıp test edin firmayı

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
AMarkets güvenilir diyebilirim. Fakat forex e girinci işlemleriniz risk altında kalır. Buna göre hareket etmelisiniz. 100 $ ie başlayıp test edin firmayı
Siz AMarkets te ne zamandır çalışıyorsunuz? Onun hakkında bilgilerinizi paylaşın kardeşimize bir yardımcı olun ki forex piyasasına yeni giriyor

Umarım kısa zamanda gerçek hesapla işlem yapmayı başlayıp kazanmaya da başlarım.
demo hesabınızı bıraktınız sanırım. gerçek hesaba başladınız mı? ne kadar yatırdınız acaba?

Ferhat T.

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Siz AMarkets te ne zamandır çalışıyorsunuz? Onun hakkında bilgilerinizi paylaşın kardeşimize bir yardımcı olun ki forex piyasasına yeni giriyor

demo hesabınızı bıraktınız sanırım. gerçek hesaba başladınız mı? ne kadar yatırdınız acaba?
AMarkets şirketinde toplam 6 aydır çalışıyorum. Paramı kart üzerinde çekiyorum istediğim zaman. ilkönce bir gün içerisinde doğrulamayı bitirdiğim hoşuma gitti. yani hemen işleme başladım. yardımcı olmamı isterseniz bana özelden yazabilirsiniz.

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Ferit Çelebi
evet, artık gerçek hesapta işlem yapmaya başladım. geçen hafta gbp usd ile sell açtım. 104.76 kar elde edebildim.

AMarkets şirketinde toplam 6 aydır çalışıyorum. Paramı kart üzerinde çekiyorum istediğim zaman. ilkönce bir gün içerisinde doğrulamayı bitirdiğim hoşuma gitti. yani hemen işleme başladım. yardımcı olmamı isterseniz bana özelden yazabilirsiniz.
teşekkür ederim. brent üzerinde de işlem yapıyorsanız şu an onun durum hakkında bir görüşünüz varmı acaba

Ferhat T.

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Ferit Çelebi
evet, artık gerçek hesapta işlem yapmaya başladım. geçen hafta gbp usd ile sell açtım. 104.76 kar elde edebildim.

teşekkür ederim. brent üzerinde de işlem yapıyorsanız şu an onun durum hakkında bir görüşünüz varmı acaba
Brent Sell Stop 34.20 TP 32.20 SL 34.70

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
brent teki artış kısa vadeli olabilir. bundan dolayı satın almakta dikkatli olun

Ferhat T.

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Ferhat bey AMarkets te Standart hesap açmıştım. Ama şimdi onu ECN hesaba çevirmek isterim. Acaba aldığım bonuslar silinecek mi? sizin bu konu hakkında bilginiz var mı?
bence bir müşteri danışmanıza sorun. daha detaylı bilgi verir size. genelde ECN hesaplarda bonus yok daha profesyonel işlemler için bir hesap olduğu için

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
bence bir müşteri danışmanıza sorun. daha detaylı bilgi verir size. genelde ECN hesaplarda bonus yok daha profesyonel işlemler için bir hesap olduğu için
evet müşteri danışmanı ile görüştük. iki dakika falan sürdü. iyi ki hesaba para yatırmıştım

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Ferhat bey merhabalar, bildiğiniz gibi Amarkets şirketinde çalışıyorum. İşlemleri genellikle eur usd ve altın üzerinde açıyorum. Ancak son zamanlar bitcoin satın almayı düşünüyorum. Bitcoin ile ilgili herhangi bir bilginiz varmı? Aynı şirkette yapılır mı yoksa başka bir şirket mi aramam gerekir?

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Ferhat bey merhabalar, bildiğiniz gibi Amarkets şirketinde çalışıyorum. İşlemleri genellikle eur usd ve altın üzerinde açıyorum. Ancak son zamanlar bitcoin satın almayı düşünüyorum. Bitcoin ile ilgili herhangi bir bilginiz varmı? Aynı şirkette yapılır mı yoksa başka bir şirket mi aramam gerekir?
bitcoin üzerinde şirketinizde işlem fırsatı varsa da olabilir. paribuda da yapılır. sizin için hangisi daha uygunsa onu seçebilirsiniz

MrAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ekli dosyayı görüntüle 94779

Evet trader olmak üzere bir adım atıldı

ilk önce en çok kullanılan eur usd paritesi ile başladım

sizce bu pozisyonda kar elde edebilirmiyim
Merhabalar bu AMarkets nasıl bir şirket? sanırım bunu buldunuz. güvenilir mi? parayı alan bir dolanıdırıcı değil mi? Mesela ben Gann Market ve Gala hakkında da duydum. onlar nasıl

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
foreks için güvenilir bildiğiniz bi site varsa bana da önerebilir misiniz? Bazıları ani hareketlerde sistemi kapatıyormuş satın alma ve satışı durduruyormuş bir süreliğine

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Merhabalar bu AMarkets nasıl bir şirket? sanırım bunu buldunuz. güvenilir mi? parayı alan bir dolanıdırıcı değil mi? Mesela ben Gann Market ve Gala hakkında da duydum. onlar nasıl
Güvenilir mi değil mi siz karar verirsiniz. Lisans, para çekim, spread, slipaj. Bunlar çok önemli firma rarken bunlara dikkat edin

foreks için güvenilir bildiğiniz bi site varsa bana da önerebilir misiniz? Bazıları ani hareketlerde sistemi kapatıyormuş satın alma ve satışı durduruyormuş bir süreliğine
siz genelde işlem yapıyor musunuz? yoksa yeni girmek mi istiyorsunuz?

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
AMarkets te birkaç aydır çalışıyorum. bu benim 1. çalıştığım şirket. bu yüzden diğer şirketlerin koşullarını bilmiyorum. sorun yaşamadım. işlemlerimi durduramazlar ki. zaten hesabın şifresi bende. eşim bile bilmiyor

MrAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
ben de aynı fikirdeyim. güvenilir bir şirkete bakıyorum

MrAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
AMarkets te birkaç aydır çalışıyorum. bu benim 1. çalıştığım şirket. bu yüzden diğer şirketlerin koşullarını bilmiyorum. sorun yaşamadım. işlemlerimi durduramazlar ki. zaten hesabın şifresi bende. eşim bile bilmiyor
Peki AMarkets'in koşulları nedir? Firma olarak lisanslı mı para yatırmada sorun çıkartmıyor mu

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Peki AMarkets'in koşulları nedir? Firma olarak lisanslı mı para yatırmada sorun çıkartmıyor mu
AMarkets lısansa sahiptr. Yani en başta bir firma aramadan önce lisans olup olmadığına dikkat edeceğimi anlamıştım. paramı yatırmakta sorun olmadı çekerken de. ayrıca ben gerçek hesap açmadan önce demo hesap ile çalıştım. her şey yolundaydı.

Ama yine de bu piyasada acemi olduğum için daha fazla bilgi olan arkadaşlara sorabillirsiniz