forexe yeni başlayanlar

Bu konuyu okuyanlar

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
işte denneme hesaplar sadece alım satım işlemlerini öğrenmek için yapılmıştır
aynen hocam. bir de şu an canlı yayın gerçekleştiriyorlar. bence kurumun sinyal desteği iyi olması gerek. Fakat Amarkets te türk hisseleri yok

bughraan

Asistan
Reaksiyon puanı
68
konuşmalardan bir gram bişey anlamadım forex nedir hocalarım

twitterkm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konuşmalardan bir gram bişey anlamadım forex nedir hocalarım
forex yani finansal piyasadır. tıpkı borsa gibi. para kazanmanın bir yoludur. döviz, altın, gümüş, hisse satın alıp kazanabilirsiniz. fakat b işlemler sadece bir aracı kurumun vasıtaıyla gerçekleşir. Amarkets ise anladığım kadarıyla yurtdışı bir firma. forex te kaldıraçlı işlemler mevcut. yani az sermaye ile daha büyük hacimli işlemler yapılabilir. fakat daha yüksek kaldıraç seçilmesi riskli olabilir.
internette forex hakkında çok bilgi bulabilirsiniz.

zenith25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
ilk başladığım günler gözümün önüne geldi, aslolan aslında kaldıraçtır, buralarda bunun önüne geçtiklerinden beri biraz daha alternatif yerlere yönelme gerçekleşti. bir de evet birçok şey alınıp satılıyor. bu iki yönü ile ele alınınca risk çok yükseliyor, bir yanda hızlı bir şekilde tüm paraları kaybetme bir yanda da nelerden etkilendiğini bilmediğiniz bir sürü şeyi alıp satma isteği, söylentiler spekülasyonlar, devlet kararları bilmemne. siz siz olun gaza gelmeyin söylentilere bakmayın.