forexe yeni başlayanlar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

MrAli

Üyecik
Lütfen Türkiye'de lisans almamış forex sitelerinde işlem yapmamanızı öneririm. Yarın bir gün mağdur olduğunuzda hiçbir şey talep edemeyebilirsiniz sonunda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şirketin resmi merkezi Saint Vincent ve Grenadinler denilen bir karayip ülkesinde. Şirketin web sitesi tasarımı ve içerik olarak scam olduğunu bariz şekilde belli ediyor. Bir videosunda para paylaşımı ile ilgili bilgiler var ve bu şirketin de ponzi sistemi olduğunu belli ediyor.
türkiye'de lisans almış şirketlere çalışmak üzere bütçem yetmiyor açıkçası. ayrıca AMarkets is rated "Excellent" with 4.6 / 5 on Trustpilot siteyi ziyaret edip yorumlara baktım şirket güvenilir görünüyor

şu an elimde $500 yatırarack param var

Fakehero

Doçent
Bence yatıracağın paraya dikkat et şirketin iki tür affiliate programı var bu da sistemin ponzi olma şüphesini ortaya çıkarıyor.Yani bir anda patlamaz ama bir noktada mutlaka tıkanıp patlar çiftlik bank gibi.

Fakehero

Doçent
Türkiyede lisans almamış bir finans ya da borsa kuruluşu ileride problem yaşadığında muhatap olacak birini bulamazsın yasal olarak ben bu riski göze alarak yap ne yapıyorsan diyorum sadece.

Türkiyede lisans almamış bir finans ya da borsa kuruluşu ileride problem yaşadığında muhatap olacak birini bulamazsın yasal olarak ben bu riski göze alarak yap ne yapıyorsan diyorum sadece.
Türkiyede lisans almış şirketler sorun çıkartmıyor mu sizce? facebook ta mağdur olanların bir grubu var. onu bir ziyaret edin bence. finansal piyasada %100 güvenillir bir kurum yok

robot ile kısa bir süre çalıştım kısa pozisyonlarda işlem açıp kapatabilirsiniz. ama şu an uzun vadeli işlemlere sıcak bakıyorum
evet robotlar yeni yatırımcılara yardım edebilir ama sadece bir altın yada dövize yatırım yapmayın spet yapın

Fakehero

Doçent
Mağdur olanların grubunu da paylaşsaydınız. Forex işlemi yapılabilen bankalar var bunların mağdur etme gibi bir durumu da bulunmuyor.

MrAli

Üyecik
tabii abi bunun farkındayım. fakat yerel firmaların minimum tutarı yüksek olduğu için yurtdışı firmalardan birini seçmek zorundayım

Mağdur olanların grubunu da paylaşsaydınız. Forex işlemi yapılabilen bankalar var bunların mağdur etme gibi bir durumu da bulunmuyor.
evet abi bizimle de paylaşırsanız sevinirim

MrAli

Üyecik
bu arada sinyal veren kurumu seçilmeli mi sinayl vermeyen mi? AMarkets ve Limit firmalar arasında kaldım. Limit'in bir grubu varmış sinyal veriyor. Maalesef AMarkets ' te yokmuş

bu arada sinyal veren kurumu seçilmeli mi sinayl vermeyen mi? AMarkets ve Limit firmalar arasında kaldım. Limit'in bir grubu varmış sinyal veriyor. Maalesef AMarkets ' te yokmuş
sinyal veren kurumlarla çalışmamanızı öneririm. sinyal vermeyen onun yerine analiz paylaşın kurumlara bakmanızı tavsiye ederim.

bence en iyisi analizi kendi başınıza yapmayı öğrenin. bununla ilgili birçok materyal mevcut internette Finans okulu vardı Youtube'ta. Hatta AMarkets'te eğitim videoları da mevcut. Kendiniz yaparsanız mağdur olmayacaksınız.

SSnape

Üyecik
AMarkets şirketi ilk önce forex kurumlarla ilgili incellemelerden öğrendim. Bir araştırma yaptım. Olumsuz yorumları bulmayınca işte şirket temsilcisiyle konuştum. Evet demo hesaptan zaten risk almamaak için başladım

Ekli dosyayı görüntüle 94991

evet bir zararı da gördüm

iyi ki firmalarda demo hesapları mevcut gerçek hesaba başlamadan işlem yapmayı öğrenebilirsin
böylece nasıl gerçek bir hesap açtınız acaba? AMarkets te olan hesabıınız patlamadı mı? yani sürekle zarar oluyor gördüğüm gibi

Son mesajlar