Soru Fnaf 1 2. gece çözüm varmı?

Bu konuyu okuyanlar

Melihyavru2460

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Dostlar ben mi çok beceriksiz ve tırsağım yoksa bu oyunun 2. gecesinin çözümü var mı?
Bilenler söylerse mutlu olurum.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,549
Dostlar ben mi çok beceriksiz ve tırsağım yoksa bu oyunun 2. gecesinin çözümü var mı? Bilenler söylerse mutlu olurum.
Çözüm derken kastın nedir? Ben 4. geceye kadar gelmiştim, oyunu nasıl oynuyorsan öyle oynamak dışında bir yol yok zaten. Enerjiyi olabildiğince az kullanmaya çalış. Kamerayı açınca sadece kritik noktalardaki kameraları kontrol et, olabildiğince az ışık açmaya çalış.

Melihyavru2460

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Çözüm derken kastın nedir? Ben 4. geceye kadar gelmiştim, oyunu nasıl oynuyorsan öyle oynamak dışında bir yol yok zaten. Enerjiyi olabildiğince az kullanmaya çalış. Kamerayı açınca sadece kritik noktalardaki kameraları kontrol et, olabildiğince az ışık açmaya çalış.
kanka 2. oyun daha mı kolay yoksa daha mı zor?

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,837
FNAF 1 ilk çıktığında bitirdiğimi hatırlıyorum. Bu hafta içerisinde oyunu yeniden indirdim ve 3. geceye kadar geldim. Sonrasında Bonnie 3. kamerada masum masum dururken birden odama Foxy gibi koşturmuş olacak ki beni öldürdü. Ben de ustalık alanım olan FNAF 3'e döndüm. FNAF 1'i bilmem de 2 ve 4 aşırı zor geliyor bana.

Oynarken en eğlendiklerim de Sister Location ve 3. Bir de yeni çıkan oyunları var ya, o da güzel fakat çok hata var.

Şş, bunu herkes söylemez. ''C + D + + tuşu''

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,549
FNAF 1 ilk çıktığında bitirdiğimi hatırlıyorum. Bu hafta içerisinde oyunu yeniden indirdim ve 3. geceye kadar geldim. Sonrasında Bonnie 3. kamerada masum masum dururken birden odama Foxy gibi koşturmuş olacak ki beni öldürdü. Ben de ustalık alanım olan FNAF 3'e döndüm. FNAF 1'i bilmem de 2 ve 4 aşırı zor geliyor bana.

Oynarken en eğlendiklerim de Sister Location ve 3. Bir de yeni çıkan oyunları var ya, o da güzel fakat çok hata var.

Şş, bunu herkes söylemez. ''C + D + + tuşu''
Ben nedense hiç bir zaman Fnaf 3'ü beğenemedim.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,837
Ben nedense hiç bir zaman Fnaf 3'ü beğenemedim.
Öyle ortamı falan soluk diye olabilir belki. Kameralarda neyin ne olduğu belli değil gibi. Ben üstüne ustalaştığımdan artık hangi kamerada ne döndüğünü biliyorum. Oynama mantığı da basit aslında. Springtrap'in olduğu odayı bul, o odanın havalandırmasını kapat. Onu kontrol altında tuttuğuna emin ol. Hataları falan da ayarlamak gerekiyor. Ben mantığını seviyorum o oyunun.

İlk oyunda çok az şey yapıyor ve ikinci oyunda çok fazla şey yapıyoruz. Sister Location'daki farklı akışı sevdim. 4. oyunda da çok yeri kontrol ediyoruz fakat kafamızda sesinin tamamı açık bir kulaklık olması gerekiyor. Yeni çıkan oyundaki oynanış da çok güzel.

Aslında 1, 2, 3 ve 4. oyunlar bir yerden sonra sıkıyor insanı.