FlashBoot Pro 3.2x Hediye Lisans [Windows için En İyi Disk Klonlama ve Görüntüleme Aracı]

Bu konuyu okuyanlar

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
FlashBoot Pro 3.2x Tam Sürüm Lisans Hediye
Windows için En İyi Disk Klonlama ve Görüntüleme Aracı.

FlashBoot [Google Ceviri]
Yakın zamanda yeni bir bilgisayar satın aldıysanız veya bir HDD'yi SSD ile değiştirdiyseniz, yüklü bir programın, ayarların, belgelerin, oyunların ve tarayıcıların bulunduğu bir işletim sistemini yeni bir bilgisayara veya yeni bir diske aktarmanız gerekir. Ancak bu çok zaman alan yorucu bir süreçtir.
FlashBoot zaman kazanmanızı sağlayan bir araçtır. USB thumbdrive / HDD'de yüklenebilir bir Windows 7 / 8.x / 10 klonu oluşturun (tüm uygulamalarınız ve verileriniz dahil) ve farklı donanımlarla bile tüm işletim sisteminizi anında başka bir bilgisayara aktarın: FlashBoot sürücü entegrasyonunu destekler ve bir büyük paketlenmiş sürücüler. Bir sonraki fidye yazılımı virüs saldırısı, dizüstü bilgisayarın kaybolması / çalınması, sabit sürücü arızası veya Windows Update arızası durumunda, tüm işletim sisteminizin ve tüm programlarınızın güvenli bir şekilde saklanan bir kopyasına sahip olabilir ve hemen geri yükleyebilirsiniz!
Önyüklenebilir klonlar , Windows 8.1 / 10'u doğrudan herhangi bir PC'deki USB depolama aygıtından önyüklemenizi sağlayan başka bir FlashBoot özelliğidir. Bilgisayarınızın bir kopyasını cebinize koyun, her koşulda hazır olun. Seyahat ederken favori uygulamanıza, belgenize, oyununuza veya tarayıcınıza mı ihtiyacınız var? Gizlilik için ikinci bir çalışma ortamına mı ihtiyacınız var? FlashBoot tarafından hazırlanan işletim sisteminizin önyüklenebilir klonuyla USB thumbdrive'ı çıkarmanız yeterli!
Ayrıca FlashBoot, NVMe depolama aygıtları ve USB 3.0 denetleyicileriyle bile Windows 7'nin yeni bilgisayarlara yüklenmesine yardımcı olabilir . FlashBoot, tüm gerekli sürücüler entegre edilmiş olarak USB thumbdrive'da Windows Kurulumu hazırlayabilir ve ayrıca FlashBoot, Windows 10'un OEM kopyasını yerinde yeniden yükleyerek çift önyükleme yapılandırmaları için bölümlendirilmemiş disk alanı kazanabilir.

ss.JPG

FlashBoot Pro 3.2x CHIP Sürümünü indir: BURADAN

Kurulum bittikten sonra programi calistirin ve yukarida resimde isaretledigim kisima tiklayin. Acilan sayfada User name kismina her hangi bir nick veya isim ile email adresinizi yazin ve Submit butonuna tiklayin.

sss.JPG

Lisans anahtari email adresinize gönderilecektir! Lisansi asagidaki gibi komple kopyala/yapistir yaparak programin tam sürümünü etkinlestirin. Lisans 1 yil gecerlidir!
NOT: Etkinlestirme sonrasinda buradan C:\Program Files\FlashBoot\license_key.xml lisans dosyasini yedekleyin, bilgisayara format atmaniz gerekirse yeniden ayni yere copy/paste yapar tam sürüm olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.
-----BEGIN REGISTRATION CODE-----
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
-----END REGISTRATION CODE-----