Flash 3. Sezondan Neler Bekliyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Merhaba arkadaşlar flash'ın yeni sezonundan neler bekliyorsunuz merak ediyorum.

FatihLC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

Fragmanını İzledim.3. Sezon Trailer Olarak Bulabilirsiniz.Hiç Heyecanı Kalmayacak Kid Flash Vs. Var Fragmanda Birde Black Flash Dedikleri Var.Barryde Arada Kaynıyor O Kadar Güzel Değil Benden Söylemesi Hiç Ümidim Yok Bu Sezondan İzlemeyi Bile Düşünmüyorum. Bu Arada Flash Reverse Flashı Yakalıyor [3. Sezon Trailer]

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810

Bence bu sezon harika olacak . Kid Flash ve Black Racer ile birlikte daha çok aksiyon göreceğiz . Açılışı garip bir bölümle yapacaklar ve bize bunu izletecekler (Ramon Endüstrileri) ve bunu nasıl düzelttiğini göreceğiz . Kısaca bu sezondan umudum fazla . 4 lü Crossover'ı da merak etmeye başladım :)

Fragmanını İzledim.3. Sezon Trailer Olarak Bulabilirsiniz.Hiç Heyecanı Kalmayacak Kid Flash Vs. Var Fragmanda Birde Black Flash Dedikleri Var.Barryde Arada Kaynıyor O Kadar Güzel Değil Benden Söylemesi Hiç Ümidim Yok Bu Sezondan İzlemeyi Bile Düşünmüyorum. Bu Arada Flash Reverse Flashı Yakalıyor [3. Sezon Trailer]

Reverse Flash Legends Of Tomorrow'un asıl düşmanı olacak :) Bilginize :)

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Bence bu sezon harika olacak . Kid Flash ve Black Racer ile birlikte daha çok aksiyon göreceğiz . Açılışı garip bir bölümle yapacaklar ve bize bunu izletecekler (Ramon Endüstrileri) ve bunu nasıl düzelttiğini göreceğiz . Kısaca bu sezondan umudum fazla . 4 lü Crossover'ı da merak etmeye başladım :)

Reverse Flash Legends Of Tomorrow'un asıl düşmanı olacak :) Bilginize :)
İyi spoiler yedim.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Flash beni baymıştı bırakmıştım. Sonra can sıkıntısı ve işsizlikten tekrar başladım 2. sezonu falan izledim gene baydı ama bu sefer izledim ve bitirdim sezonu. 3. sezonu izler miyim onu bilmiyorum.

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Flash beni baymıştı bırakmıştım. Sonra can sıkıntısı ve işsizlikten tekrar başladım 2. sezonu falan izledim gene baydı ama bu sefer izledim ve bitirdim sezonu. 3. sezonu izler miyim onu bilmiyorum.
Bence sezon 3 ilk bir kaç bölüm flashpoint falan saracak songa normale dönecek.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Bence sezon 3 ilk bir kaç bölüm flashpoint falan saracak songa normale dönecek.

Ya abi bir dizinin geriye gitmesi nedir ya ? Hiç sevmediğim olay. Günümüzde geçsin ya da sadece geçmişte geçsin. Bir oraya bir buraya yok orda kendiyle karşılaşıyor falan filan boş işler gibi geliyor bana. Bilim kurgu film-dizilerini çok severim de ne bileyim çok garip geliyor bana o dizi. Heyecanla Daredevil'i bekliyorum orası ayrı :D

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Ya abi bir dizinin geriye gitmesi nedir ya ? Hiç sevmediğim olay. Günümüzde geçsin ya da sadece geçmişte geçsin. Bir oraya bir buraya yok orda kendiyle karşılaşıyor falan filan boş işler gibi geliyor bana. Bilim kurgu film-dizilerini çok severim de ne bileyim çok garip geliyor bana o dizi. Heyecanla Daredevil'i bekliyorum orası ayrı :D
Bence marvel bu netflix dizileriyle bayağı tutacak.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Bence marvel bu netflix dizileriyle bayağı tutacak.

Tabi tabi. Punisher da yolda geliyor. O da efsane olacak vallahi. Hem filmi hem de Daredevil daki elemanın canlandırması çok iyiydi. Dizide de o oynayacakmış. Baya tutar o dizi ben diyim

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Tabi tabi. Punisher da yolda geliyor. O da efsane olacak vallahi. Hem filmi hem de Daredevil daki elemanın canlandırması çok iyiydi. Dizide de o oynayacakmış. Baya tutar o dizi ben diyim
Hele luke cage çok fena olacak fragman bayağı iyiydi.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Bende sana şöyle bir güzellik yapayım. Avengers: Infinity War'ın oyuncu kadrosunu atayım :D

a0j4YnB_700b_v1.jpg

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Bu arada trailer i izledim Luke fena değilde Flash'ta gram heyecanlandıysam namerd olayım :D Çok fazla baydıracaklar. Yeni dünya herkese kendini tanıtacak cart curt. :coldsweat:
2-3 bölüm yok cisco zengindi yok ana baba hayattaydı kafasına girecekler ama ben bu flashpoint olayı arrow'a nasıl etki edecek onu merak ediyorum.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
2-3 bölüm yok cisco zengindi yok ana baba hayattaydı kafasına girecekler ama ben bu flashpoint olayı arrow'a nasıl etki edecek onu merak ediyorum.

Şahsen hiç merak etmedim kusura bakma :D:D:D

Narcos
Arrow
The Walking Dead

Şunların heyecanı yeter bana

Birde biliyor musun bilmem ama Van Helsing de geliyormuş 23 Eylül'de