Flaş! Yargıtay şikeyi onadı!

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
herkes fenerbahçe düşmanıydı zate

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Sayın cumhurbaşkanımız yarın güzel şeyler olacak dediği buydu demek ki :D
gündem değişti herşey günlük güneşlik oldu oh mis.
Bu arada Trabzonlular kupalarını istemekte haklılar.yargılanan kulüpler değil şahıslar evet ama her sene başkan değiş sok cezaevine her sene şampiyon ol.yok öyle yağma

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Değil mi? 8 Puan nasıl kapanacak yoksa ?

kendinizi şampiyon felan sanıyordunuz galiba... şimdi siz uğraşın ...sırf Galatasaray şampiyon olmasın diye yabancı sayısı bu şekilde kalsın diyenler sizlerdiniz...yüksek puan almaya bakın mazallah -30 puan düşürme cezası verilirse düşme hattına girersiniz... gelecek sene bedava maç izlersiniz sonra...

vaio

Asistan
Reaksiyon puanı
2

Galatasaray zamanında o farktan daha fazlasını kapatıp şampiyonluğu söke söke almıştı Fenerden. Yaşınız da 36 imiş, aslında hatırlamanız lazım.

Bu arada Fenerin cezası en az küme düşmek olmalı. Seneye PTT 1. Lig şenlenmeli. :D

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Galatasaray zamanında o farktan daha fazlasını kapatıp şampiyonluğu söke söke almıştı Fenerden. Yaşınız da 36 imiş, aslında hatırlamanız lazım.

Bu arada Fenerin cezası en az küme düşmek olmalı. Seneye PTT 1. Lig şenlenmeli. :D
Fener Hangi lige düşerse düşsün gelir sizi Kadıköy'de ve Arena'da yine seve seve yeneriz paşam sen rahat ol :D

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Hadi aziz yıldırım şike yaptı diyelim peki kimle yaptı?
istanbull bb, karabük,ankaragücü,sivasspor,bursaspor bu takımlarda kimler suçlu bulundu. Tek başına yapılmayacağına göre bu takımlardanda muhattap olması lazım.
Önce bunların cevabını verin sonra bıd bıd ötün.

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
tamam siz yenin kupaları biz alırız... haa utanmayın ışıkları da söndürebilirsiniz ...

Şu meşhur uefa kupanızdan bahsediyorsunuz sanırım :D Allah'tan bir uefa kupanız var oda olmasa vay halimize. Siz önce elinizde ki stadınıza sahip çıkın, ve ne hikmetse tüm takımların çekemediği tek takım Fenerbahçe. Nedeni nedendir bilinmez.

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
UEFA kesti cezayı. Sonuç UEFA dan 2 yıl Men 1 yıl Women miydi ? Neyse böyle birşeydi
Cas onayladı.Ceza uygulamaya konuldu.

Mahkeme şike yapılmıştır dendi.TFF daha bir ceza vermedi.
Yargıtay onayladı.TFF bakalım ne yapacak.. Sağ olsun Büyük Millet Meclisimiz şike yapan takımların Küme düşürülmesini engelledi.Şikeye yasal zemin de hazırlandı. Başbakan çıkıp , Kulüp değil Başkan sorumludur koca camia sorumlu tutulamaz dedi cezayı Aziz Yıldırım çekmeli gibi saçma sapan bir açıklama yaptı.. Öbür yandan Aziz Başkan çıktı , Şikeyi yaptıysam Fenerbahçe için yaptım kendim için yapmadım dedi. Ortalık çorba oldu. 10 puan silecekler toplam yola devam.

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Hadi aziz şike yaptı diyelim peki kimle yaptı?
istanbull bb, karabük,ankaragücü,sivasspor,bursaspor bu takımlarda kimler suçlu bulundu. Tek başına yapılmayacağına göre bu takımlardanda muhattap olması lazım.
Fener kimseyi bu işin içine karıştırmadan şike yaptı bilader :D Öyle güçlere sahibiz :D Millet Aziz Yıldırım'ı içeri attırıp Fener yenilgilerinden kurtulmaya çalışıyor ancak merak etmesinler Aziz Yıldırım içerde de olsa her türlü yapacağını yapar ;)

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
BEŞİKTAŞ'ın eski teknik direktörü Tayfur Havutçu, adaletin yerini bulduğunu ifade ederek, "Beşiktaş camiasına hayırlı olsun" dedi.

Cezası Yargıtay tarafından bozulan Havutçu, DHA'ya yaptığı açıklamada "Gerekçeli kararı gördük, herhangi bir sıkıntı yok. Adalet yerini buldu. Hocalık yapmamda zaten bir sakınca yoktu. Bu kararla birlikte şimdi önümüzü daha net görüyoruz. Karar Beşiktaş camiasına hayırlı olsun" diye konuştu. DHA

vaio

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Fener Hangi lige düşerse düşsün gelir sizi Kadıköy'de ve Arena'da yine seve seve yeneriz paşam sen rahat ol :D

Geleceksiniz 3 ay sonra Arena'ya Paşa, vuracaksın o kafanı dağa taşa. :D Bak kafiyeli de oldu Paşa. :D

Bunca olanlardan sonra hala konuşabiliyorsunuz ya, ona şaşıyorum. Bu akşam berberdeyim. Fenerli biri geldi, TV'de de Ntvspor açık, bangır bangır şike yayını yapıyor. Yargıtayın önünden canlı yayınlar filan. Ne olmuş dedi berbere, arkadaşlarmış berberle, şaka yaptı berber Fener 5 sene kümede oynayacak diye, adam ibretlik bir cevap verdi: "O zaman Süper ligden bir takım alır adını Yeni Fenerbahçe yapar öyle oynarız." Berber bana baktı gülümseyerek, dedim yaparlar onlar Fenerli. :D Anladın sen onu Paşa. :D

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42

ea5BJO.jpg

Hani fener 9 puanı hakkıyla kapatmıştı ya sizin demenize..
Galatasaray neden kapatamasın ?

vaio

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ea5BJO.jpg

Hani fener 9 puanı hakkıyla kapatmıştı ya sizin demenize..
Galatasaray neden kapatamasın ?

96-97 sezonunda Galatasaray 9 puan farkı kapatıp Fenerden söke söke almıştı Şampiyonluğu. 9 puan da fark atmıştı. Meraklanmasın Fenerliler, 8 puan da kapanır. :D

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Şu meşhur uefa kupanızdan bahsediyorsunuz sanırım :D Allah'tan bir uefa kupanız var oda olmasa vay halimize. Siz önce elinizde ki stadınıza sahip çıkın, ve ne hikmetse tüm takımların çekemediği tek takım Fenerbahçe. Nedeni nedendir bilinmez.

:D ben bu kupadan bahsediyorum...

galatasaray-sara%c3%a7o%c4%9flunda-kupay%c4%b1-al%c4%b1rken-izle.jpg

bizim için stad farketmez herkesin stadına sahip çıkarız... sizin gibi yakmayız...

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hadi aziz yıldırım şike yaptı diyelim peki kimle yaptı?

Sen ne kadar uzak kalmışsın.. Daha davaların seyrini bilmiyorsun..

Saydığın kulüplerin yöneticileri ve oyuncuları tek tek hapse girmiş bazıları çıkmış bazıları ise hala içerde olan kimseler.İş adli yargıdaysa cezaları verildi zaten.

Gelelim senin söylemin olan tek başına mı şike yapıldı diye , unuttun sayıyorum bilmemezlikten geldiğini ya da bilmediğini şimdilik düşünmek istemiyorum ,

TFF, " Sahaya yansımamış " diye sizi de onları da kurtarmak için kıvrım kıvrım kıvırmadı mı ? İşinize gelmeyince unutun tabi ohh ne güzel. Sonra , Meclisten değiştirilen Şike kanunu ve TFF nin , Şikeye teşebbüste dahi küme düşürme cezasının indirilip puan silme gibi daha hafif hale getirildiğini unutup böyle yazar tutarsınız.

Madem TFF , Fenerbahçe teşebbüs etmiş ama , karşı taraflar kabul etmeyip teklif havada kalmış dolayısıyla sahaya yansıyan bir şike olmadığından şike cezası verilmemiş dediği zaman biz çok gülmüştük.Ama ağzımızla değil. Eee karşı taraf kabul etmemiş dersen o takımlara şimdi nasıl suç yükleyeceksin hadi çık işin içinden..

Üstelik senin şike girişimin Başkan düzeyinde , adamların futbolcusunu satın alırsan futbolcuya mı ceza vermeli , yoksa komple takıma mı ? Sizde nasıl bir mantık var çözemedim ben. :)

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Sen ne kadar uzak kalmışsın.. Daha davaların seyrini bilmiyorsun..

Saydığın kulüplerin yöneticileri ve oyuncuları tek tek hapse girmiş bazıları çıkmış bazıları ise hala içerde olan kimseler.İş adli yargıdaysa cezaları verildi zaten.

Gelelim senin söylemin olan tek başına mı şike yapıldı diye , unuttun sayıyorum bilmemezlikten geldiğini ya da bilmediğini şimdilik düşünmek istemiyorum ,

TFF, " Sahaya yansımamış " diye sizi de onları da kurtarmak için kıvrım kıvrım kıvırmadı mı ? İşinize gelmeyince unutun tabi ohh ne güzel. Sonra , Meclisten değiştirilen Şike kanunu ve TFF nin , Şikeye teşebbüste dahi küme düşürme cezasının indirilip puan silme gibi daha hafif hale getirildiğini unutup böyle yazar tutarsınız.

Madem TFF , Fenerbahçe teşebbüs etmiş ama , karşı taraflar kabul etmeyip teklif havada kalmış dolayısıyla sahaya yansıyan bir şike olmadığından şike cezası verilmemiş dediği zaman biz çok gülmüştük.Ama ağzımızla değil. Eee karşı taraf kabul etmemiş dersen o takımlara şimdi nasıl suç yükleyeceksin hadi çık işin içinden..

Üstelik senin şike girişimin Başkan düzeyinde , adamların futbolcusunu satın alırsan futbolcuya mı ceza vermeli , yoksa komple takıma mı ? Sizde nasıl bir mantık var çözemedim ben. :)
isimleri?

vaio

Asistan
Reaksiyon puanı
2
cık olmamış. Niye dersen "geleceksiniz -vuracaksın" arasında kocaman bir uyumsuzluk var.
Hadi naş:dirol:

Cıkkıdı cıkkıdı sakız patlatmakla olmuyor bu işler, herkes anladı olayı bi sen mi anlamadın? :D

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
isimleri?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

cık olmamış. Niye dersen "geleceksiniz -vuracaksın" arasında kocaman bir uyumsuzluk var.
Hadi naş:dirol:

Olmadı şimdi. O kadar sahaydı ışıktı yansımaydı kırılmaydı bahsettim sen herkesin bildiği ayyuka çıkmış isimlerden bahsediyorsun.. Google hepsini yazıyor. Çok da meşhur yani bir çoğu.

Gel gelelim arkadaş insan sormaz mı ? Türk Milleti adına mahkeme karar verirken Aziz Yıldırıma şike suçundan 3 yıl hapis veriyorda, TFF nasıl olurda şike yoktur diye sümen altı yapar bu olayı..
Şimdi UEFA demesin bizim TFF ye, bak sizin yargınızda şikeyi onayladı hala şike SAHAYA YANSIMAMIŞ mı diyeceksiniz ?

CAS onayladı.. Yargıtay onayladı. TFF Yansımamış :)

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bülent uyguna verilen cezanın aynısı aziz yıldırıma da verilmeli ....

vaio

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Gel gelelim arkadaş insan sormaz mı ? Türk Milleti adına mahkeme karar verirken Aziz Yıldırıma şike suçundan 3 yıl hapis veriyorda, TFF nasıl olurda şike yoktur diye sümen altı yapar bu olayı..
Şimdi UEFA demesin bizim TFF ye, bak sizin yargınızda şikeyi onayladı hala şike SAHAYA YANSIMAMIŞ mı diyeceksiniz ?

CAS onayladı.. Yargıtay onayladı. TFF Yansımamış :)

Olur mu Üstad, daha yeniden yargılanma varmış. :D

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
BeMmpnMIMAAAHl3.jpg:large

"Abe Yargıtay Ne Yaptın Bize, Ne Yaptın Bizeee..."

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
:) 2 yıl önce verilen ve toplumun büyük kısmın ilgilendiren bir yargı sonucunun 2 yıl boyunca bağlanamaması manidar değil de bu gün açıklanması manidar. memlekete ekilen en büyük pislik buydu. güvensizlik.

şimdi alın şikenizi ve de kupa sapınızı ;)

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Şike yapmayı beceremeyen kulübün taraftarları kupa diye ağlıyor !
Resmen ağlıyor,Kulüp başkanından taraftarına kadar hepsi ağlıyor.
Hasır altı edilen delillerden bahsetmeyen kulübün taraftarları hala ağlıyor.

Link versek olmuyor,vermesek olmuyor.
Kupa hasretinden gözleri kuruyan arkadaşlar bi' zahmet bakıversin nedir ne değildir diye.