Flaş! İbrahim Tatlıses başından vuruldu! Sağlık durumu nasıl? Tüm gelişmeler burada!

Bu konuyu okuyanlar

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
İnsanın iki saniye sonrasının belli olmaması ne kadar ilginç değil mi ? Ölüm o kadar yakın ki , unutmaya çalışarak geçiriyoruz günlerimizi..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Twitter'da yazılanlara inanmayın. Dengesiz çok çünkü Twitter'da.

Şu an ikinci ameliyata alınmış. 3 saat filan sürecek diyorlar.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
İkinci kez ameliyatta deniyor...

beyaztv14320113755.png

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Hastaneden resmi açıklama saat 05:00-06:00 gibi gelecekmiş

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
geçmiş olsun. inşallah sağ salim atlatır.

bu olay, internet dünyasının manevi değerleri nasıl yozlaştırdığının da bir göstergesi bence. herkes twitter hesabına konuyla ilgili birşeyler yazıp kendine malzeme çıkarmaya çalışıyor. yazık... :thumbdown:

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
3. ameliyata alınmış. Büyük ihtimalle hayati tehlikeyi atlatacakmış.

Sol tarafı felç olmuş.

Saldırganlar Iraklı'ymış.

---------- Post added at 04:11 ---------- Previous post was at 04:07 ----------

28lfmdl.png

---------- Post added at 05:04 ---------- Previous post was at 04:11 ----------

Mahmut Tuncer: Tatlıses hayati tehlikeyi atlattı, ameliyatın bitmesini bekliyoruz.

---------- Post added at 05:16 ---------- Previous post was at 05:04 ----------

Ameliyat sona ermiş. Tatlıses'in hayati tehlikesi yok. Kısmi felç olma ihtimali varmış.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Evet kısmi felçten söz ediyorlar. Böyle kalleşçe saldırının nedenini düşünmesini istiyorum bazı arkadaşların. pkk lanetine yardım yapmayı bırakmak istediği gibi bir durum üzerine saldırılmış bilginize..

_kılıç_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha düne kadar diyeceğimiz bir vakte kadar kendini kral zannediyordu. Mayfa kırması bedbaht,Ufak kız çucuğuna bile ... diyecek kadar basiretsiz. Hiç sevmem kendisini hatta tiksinirim. EE beşer zulüm eder,hak adalet eder. ölürse bi toprakta ben atarım, hem de zevkle.

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
allah sağlık sıhhat versin yakınlarınada sabır versin AMİN

Reaksiyon puanı
66
Geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. kim olursa olsun bu tür saldırılarda üzülmemek elde değil:(

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Tatlıses'i PKK mı vurdu?
Polis saldırının gerçekleştirildiği plakası belirlenemeyen siyah renk Fiat Linea marka bir otomobili arıyor.
Güncelleme:14 Mart 2011 08:15

Edinilen bilgiye göre; İbrahim Tatlıses'i, Nurol Plaza önünde uzun namlulu silahlarla ateş ederek yaralayan saldırganlarına kimlik ve eşgal bilgileri henüz tespit edilemedi. Polis saldırının gerçekleştirildiği plakası belirlenemeyen siyah renk Fiat Linea marka bir otomobili arıyor.

Daha önce de gelen bilgiler şarkıcının Maslak'taki Nurol Plaza önünde içinde 3 saldırgan olan bir araçtan uzun namlulu silahla vurulduğu ve plazanın önünde boş mermi kovanları bulunduğu yönündeydi.

SALDIRININ SEBEBİ İŞ Mİ?

İbrahim Tatlıses'in Kuzey Irak'ta inşaat sektörüne girmeyi planlıyordu ve bunun için Erbil'de görüşmeler yapmaya gitmişti.

Saldırının sebebi şu ana kadar açıklık kazanmadı ancak şarkıcının vurulmasının Kuzey Irak'taki yatırımlarıyla ilgili olabileceğine dair iddialar da var.

PKK ŞÜPHESİ

112 ambulansıyla sevk işlemi esnasında Tatlıses'in korumaları basın mensuplarına saldırdı. Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri ise kanalizasyonları bile arayarak çok sayıda boş kovan buldu. Uzun namlulu silahın ise Kalaşnikof olduğu tahmin ediliyor. Saldırıda uzun namlulu silah kullanılması, olayın arkasında bölücü terör örgütü PKK'nın bulunduğu şüphelerini doğurdu. Bu arada polisin yaptığı araştırmalar, MOBESE, plazanın ve bölgedeki işyerlerinin kameralarının kayıtlarının incelenmesi sonucu saldırganların eşkallerini ve araçlarının plakasını belirleyerek yakalamak için opearasyonlara başladığı bildirildi.

http://birbak.mynet.com/tartisma/tatlisesi-pkk-mi-vurdu/8359

aymelek981

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kurşun kafasının arkasından girip önden çıkmış eğer kurtulrsa büyük bi mucize bence

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
PKK bu tarz eylemler yapmaz, uzun namlulu silah sadece PKK'da yok...

Doğuda parası olan herkesin var. Sauna çetesi ile İbrahim Tatlıses'in bağlantısı vardı ve olay kapandı.

İbrahim Tatlıses "Ben konuşursam yer yerinden oynar" gibi bir cümle sarfetti sonra serbest bırakıldı.

Derin işler var işlerin içinde...Zaten yaşatmamak ve konuşturmamak için gerekeni yapmışlar.

Bir ara milletvekilliği için adı da geçmişti. Size istemediğiniz kadar ilişki yumağı sunabilirim.

---------- Post added at 10:45 ---------- Previous post was at 10:35 ----------

İbrahim Tatlıses'i vuranlar belli oldu
Dün akşam silahlı saldırıda yaralanan İbrahim Tatlıses'i vuranlar belli oldu.

İbrahim Tatlıses'e dün gece düzenlenen saldırıda uzun namlulu silah kullanılması, saldırıyı terör örgürü PKK'nın düzenlediği yolunda kuşkulara yol açtı.
Ancak daha sonra ortaya çıkan ayrıntılar, suikastin ardında Tatlıses'in yollarını ayırdığı Kuzey Irak'taki ortaklarının olduğu iddialarını güçlendirdi.
Polis, yaptığı araştırma ve MOBESE kameralarının kayıtlarını inceledikten sonra saldırıyı düzenlediği belirlenen ve Iraklı olduğu belirlenen 3 saldırganın peşine düştü.
EMRİ RÜŞDİ SAİD Mİ VERDİ?
İbrahim Tatlıses'in Kuzey Irak'taki ortağı Al Adel Company'nin sahibi Rüşdi Said baş şüpheli durumunda. Ünlü türkücüyü ölümle yüz yüze getiren suikastin ardındaki sır perdesi aralanıyor.

Ünlü türkücüyü ölümle yüz yüze getiren suikastin ardındaki sır perdesi aralanıyor

112 ambulansıyla sevk işlemi esnasında Tatlıses’in korumaları basın mensuplarına saldırdı. Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri ise kanalizasyonları bile arayarak çok sayıda boş kovan buldu. Uzun namlulu silahın ise Kalaşnikof olduğu tahmin ediliyor.

SALDIRININ KAYNAĞI KUZEY IRAK MI?

Saldırıda uzun namlulu silah kullanılması, olayın arkasında bölücü terör örgütü PKK’nın bulunduğu şüphelerini de doğurmuştu ama iddialara göre, suikastin ardında Tatlıses'in yollarını ayırdığı Kuzey Irak'taki ortakları var. Bu arada polisin yaptığı araştırmalar, MOBESE, plazanın ve bölgedeki işyerlerinin kameralarının kayıtlarının incelenmesi sonucu, Iraklı olduğu belirlenen 3 saldırganın peşine düştüğü öğrenildi.

İBRAHİM TATLISES KUZEY IRAK'TAKİ ORTAKLIK SONRASI BU AÇIKLAMALARI YAPMIŞTI

Türkücü İbrahim Tatlıses, kuzey Irak’ta konut projesine ortak oldu.

Tatlıses ile Irak, Ürdün, İran ve Mısır’da faaliyetleri bulunan Al-Adel Company Group Yönetim Kurulu Başkanı Rüsdi Said birlikte düzenlediği basın toplantısında, grubun Kuzey Irak’taki projesine ortak olmaya karar verdiğini ifade ederek, yüzde 50 ortaklık yaptıklarını bildirdi.

İşlerin taşeron firmalarca yapıldığını belirten Tatlıses, Erbil ve Süleymaniye’deki projelerin 15 gün, Güneş İnşaat tarafından Süleymaniye’de yapılacak olan 850 konutluk projenin de 1 hafta içinde başlatılacağını kaydetti.

Tatlıses, Süleymaniye’de yapılacak 10 bin konutluk proje için taşeron firma aradıklarını ve toplamda binlerce konut yapımına imza atacaklarını dile getirdi.

İbrahim Tatlıses, Irak’ta çok sevildiğini ve Irak halkına fayda sağlamak için “elini taşın altına koyması gerektiğini” düşündüğünü ve bu işe başladığını söyledi.

“ORTAKLIK IRAK HALKINA FAYDALI OLSUN İSTEDİK”

Rüşdi Said ise Süleymaniye ve Erbil’de iş yapmaya başladıklarını, hedeflerinin 50 bin konut yapmak olduğunu söyledi.

Türk şirketlerinin yüksek nitelikte olduklarını gördüklerini ve birlikte çalışmak istediklerini anlatan Said, “Eşit miktarda ortak olmak ve ortaklık Irak halkına faydalı olsun istedik” dedi.

Said, sosyal altyapısıyla birlikte yapılan konutların 10 eşit taksitte ödeneceğini ve ödemelerin 3 ayda bir kez yapılacağını bildirdi.

Konuşmaların ardından Tatlıses ve Said, ortaklık anlaşmasını imzaladı.

Sözleşme gizliliğinden dolayı ortaklık bedeli açıklanmadı.

Rota Haber

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Tatlıses'in doktorları açıklama yaptı
140320111133557961131_2.jpg

Dün akşam silahlı saldırıya uğrayan Tatlıses'in durumuyla ilgili doktorları 2. açıklamayı yapıyor.

Şu an sol tarafı felçli.Geldiğinde uyur haldeydi. Bizi duymaz bir haldeydi. Beynin hayati fonksiyonları bozuk. Hayati tehlike devam ediyor. Yaralanmaya bağlı beyin içerisinde yaralanmalar mevcut. Kafasında çok parçalı kırık vardı.
Buket hanımın durumu iyi. Beyinle ilgili bir hasarı yok.
Tatlıses’in hastaneye getirilmesinde zaman kaybı yok. Her şey zamanında yapıdı.Vücudun karşı tarafını kontrol eden merkez kısmında yaralanma var bundan dolayı kısmi felç geçirdi.
Uyutmaya devam ediyoruz, tomografi ile takip ediyoruz. Görme açısından bir sorun yok.
Öğleden sonra sizi bilgilendiririz ya da yazılı bir açıklama yaparız.

RotaHaber

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19

tamamen gerçek.Ceza yememesinin sebebi Türkiye'ye mal olmuş bir sanatçının içeri alınarak kardeşlik duyguları .... vs vs uzun bir paragraf.

Elbruz46 'a bir yönden katılmıyorum.Kendisi aynı durumda olsa ne yapardı.Ya isteyerek yapmışsa.

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Kimin yaptığı belli değil ama önüne gelen rahatlıkla silah sahibi olursa canının istediğini böyle vurur işte. Yazık şimdi geri kalan hayatı mahvoldu adamın belki ölmez ama muhakkak bu olayın izlerini taşıyacak

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Allah acil şifalar versin.Kim olursa olsun birinin bu kadar rahat bir şekilde vurulması aklıma bazı soru işaretleri getiriyor.Türkiye gerçekten güvenli bir ülkemi bence hayır.

malibumali

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Üzülmedim. Ben de bu kadar gizli işle uğraşsaydım benim de kafama sıkarlardı :hammer:

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Sanatçı İbrahim Tatlıses'in Irak'ın kuzeyindeki ortağı Rujdi Said Kadir, dün gece silahlı saldırıya uğrayan sanatçının iyileşmesi için "bütün servetini vermeye" hazır olduğunu söyledi.

AA muhabirine konuşan Kadir, saldırıdan dolayı üzüntüsünü dile getirerek, "kardeş" olarak nitelendirdiği İbrahim Tatlıses ile geçen hafta yeni projeleri görüşmek üzere İstanbul'da bir araya geldiğini anlattı.

İbrahim Tatlıses ile bazı projelerde ortaklığı olduğunu kaydeden Kadir, "Kendi gücümüzle ben ve İbrahim Tatlıses, 'Deşti Beheşt Tatlıses' konutlarını bölgenin en büyük projesi yapmaya çalıştık. Bundan dokuz gün önce İstanbul'da kendisiyle görüştüm. Önce beni İbo Show'a davet etti. Orada görüştük, sonra beni yeni açtığı çiğ köfte lokantasına götürdü. Ben de orada kendisine yeniden elde ettiğimiz Tatlıses Bingo lisansını yenilediğim belgeyi gösterdim, buna çok sevindi" dedi.

Ekonomide doktora sahibi Kadir, İstanbul'daki görüşme sırasında Tatlıses'in bu seçimde milletvekili olma isteğini dile getirdiğini ifade etti.

Kendilerinden ev alan ailelere yönelik olarak önümüzdeki hafta bir kutlama düzenleme planı yaptıklarını belirten Kadir, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ben Erbil'e döndüğümde onun da buraya gelmesini bekliyordum. Türkiye hükümetinin çok güçlü bir polis gücü var ve gerçekleri gün yüzüne çıkaracağından eminim. Tatlıses benim ortağım olmadan önce de dostumdu, kardeşimdi. Kendileriyle çok güzel bir aile ilişkimiz var. Dünyada benden daha fazla üzülen olduğunu zannetmem. Ben bütün servetimi onun yeniden o güzel gülümsemesini görmek için hiç düşünmeden vermeye hazırım. Yüce Allah İbrahim Tatlıses'in o güzelim gülümsemesini bize bir daha göstersin ve onu bize bağışlasın."

AA-Rotahaber

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Allah şifa versin, ne diyelim...

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Geçmiş olsun. Buarada o videoda kameraya saldıranı öldürmek istiyorum ettiği küfüre bak basın özgürlüğü var ülkede.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
PHP:
Basın özgürlüğü derken? O ne ki? Ben ilk kez duydum böyle bir şey :hammer:

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Saldırıdan yarım saat önce...

"Gideceğimiz yer aynı!"

[SDNTV3]http://video.haber7.com/video_contents/14032011062420.flv[/SDNTV3]

osmanhasimcan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
allah sevdiklerine bağışlasın inşallah... tatlıses ilginç bir insan ama türkiyeye mal olmuş müthiş bir ses sanatçımız yeri doldurulamaz...

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Kameramana küfreden o koruma kendi işini yapsaymışda vurdurmasaymış. Eğer üç kuruşluk şerefi varsa, (olduğunu sanmıyorum) şu an kafasına sıkması lazım. Bu iş güneş gözlüğü takıp kasılarak dolaşmakla olmuyor.