Fiyatlar yükseldi kafa karışıklığım arttı....

AnilKB

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Mi A2 Lite alacaktım.1750 ve üzerine çıkmış fiyat.Şu anda Redmi 5 Plus ve Mi A1 arasındayım.Yardımcı oln pls

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Mi A1'in sar değeri çok yüksek aam artılarıda var eğer sar değeri sorun olmaz diyorsanız Mi A1

AnilKB

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Birisi söylemişti Teknosada bakmış telefona telefonu baş hizasından aşağı hızlıca indirince sesler geliyomuş bu sorun olur mu yoksa Teknosda diye mi byle olmuştur?

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Birisi söylemişti Teknosada bakmış telefona telefonu baş hizasından aşağı hızlıca indirince sesler geliyomuş bu sorun olur mu yoksa Teknosda diye mi byle olmuştur?
Belki onda sıkıntı vardır

Reaksiyon puanı
4,540
Birisi yazmıştı kim hatırlamıyorum.Redmi 5 Plus ı kafa hizasından aşağı sallayınca hızlıca ses geliyomuş kasadan.Bilginiz var mı?Teknosada olmuş herhalde?

Evet hocam ben söylemiştim size böyle bir sorun ile karşılaştığımı, Manisa'nın Salihli ilçesinde Kipa da Teknosa var orada telefon bakarken Teknosa çalışanı kendisi de kullanıyor aynı cihazı ve hem onun cihazında hem de orada satılan bir cihazda denedik her iki cihazda da aynı ses vardı.
Ben almayın demiyorum ama böyle bir ses olayı var, Nedenini sorduğumda cevap alamadığımı da belittim size özellikle!