Firewall için Glasswire Premium Nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,537
Merhaba,
Ben işim gereği sürekli ağ trafiğimi izlemek zorundayım. Glasswire programını da düzenli olarak kullanıyorum. Ara yüzü oldukça anlaşılır ve kullanımı çok kolay bir program. Özellikle hangi uygulamaların ağ trafiğimi kullandığını izlemek için aktif kullanıyorum. Premium alıp firewall özelliklerinden de faydalanmalı mıyım? Kullanan var mı aranızda deneyiminiz nasıldı?

Tek kişi için basic premium fazlasıyla yeterli. Özel bilgisayarlarım arasında ikinci bir cihazım da yok
ve herşey dahil yıllık 238 TL bir firewall için bayağı iyi bir fiyat.

1611955519322.png

Arkadaşlar rica ediyorum konu ile ilgili bilgili arkadaşlar yanıtlasınlar.
Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler.

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
O kadar para verilmez.Ben olsam Kaspersky satın alırım yanında ücretsiz Glasswire kullanırım.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Merhaba,
Ben işim gereği sürekli ağ trafiğimi izlemek zorundayım. Glasswire programını da düzenli olarak kullanıyorum. Ara yüzü oldukça anlaşılır ve kullanımı çok kolay bir program. Özellikle hangi uygulamaların ağ trafiğimi kullandığını izlemek için aktif kullanıyorum. Premium alıp firewall özelliklerinden de faydalanmalı mıyım? Kullanan var mı aranızda deneyiminiz nasıldı?

Tek kişi için basic premium fazlasıyla yeterli. Özel bilgisayarlarım arasında ikinci bir cihazım da yok
ve herşey dahil yıllık 238 TL bir firewall için bayağı iyi bir fiyat.

Ekli dosyayı görüntüle 136960

Arkadaşlar rica ediyorum konu ile ilgili bilgili arkadaşlar yanıtlasınlar.
Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler.
Yani işin gereği alınabilir.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Özellikle hangi uygulamaların ağ trafiğimi kullandığını izlemek için aktif kullanıyorum
FREE sürümü kullanmıştım, programın görsel sunumu cidden güzel, kullanışlı.

ve her şey dahil yıllık 238 TL bir firewall için bayağı iyi bir fiyat.
GlassWire Elite sürümün geçmişte $29.99'dan 3 yıllık abonelik sunan indirimli satışı olmuş. Devam etmiş olsa, muhtemelen hemen satın alırdınız. :)

GlassWire yazılımının Steam üzerinden de satışı varmış. Basic sürümü 77 TL. imiş. Bkz.

Bence evvela ücretsiz alternatifleri bir değerlendirin mesela Windows Firewall Control'e bir bakın derim. GlassWire, trial olarak denenebiliyorsa, onu da sonradan yükleyip incelersiniz. Memnun kalırsanız, programı satın almayı düşünebilirsiniz. Selamlar.

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,537
FREE sürümü kullanmıştım, programın görsel sunumu cidden güzel, kullanışlı.

GlassWire Elite sürümün geçmişte $29.99'dan 3 yıllık abonelik sunan indirimli satışı olmuş. Devam etmiş olsa, muhtemelen hemen satın alırdınız. :)

GlassWire yazılımının Steam üzerinden de satışı varmış. Basic sürümü 77 TL. imiş. Bkz.

Bence evvela ücretsiz alternatifleri bir değerlendirin mesela Windows Firewall Control'e bir bakın derim. GlassWire, trial olarak denenebiliyorsa, onu da sonradan yükleyip incelersiniz. Memnun kalırsanız, programı satın almayı düşünebilirsiniz. Selamlar.
Bu steam versiyonunu bilmiyordum hmm,
bu kiralanan bir program steamde neden bu kadar uygun aylık falan olabilir mi bir bilginiz var mıdır konuyla alakalı? Çünkü yıllık plan ile satılan bir ürün bu kadar ucuza olması biraz düşündürdü beni ama. Türkiye ye özel bir fiyat mı acaba. Ayrıca bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

O kadar para verilmez.Ben olsam Kaspersky satın alırım yanında ücretsiz Glasswire kullanırım.
Soru "parasının karşılığı mı?" değil. Program deneyimlerinizi soruyorum. Belli ki daha önce kullanmamışsınız sadece genel kulak dolgunluğu ile mesaj atmış olmak için yorumluyorsunuz. Kaspersky zaten lisanslı kullanıyorum şirket paketimiz var. Soruya odaklanmanızı rica ediyorum. Eğer konu ile ilgili yeterince bilgi sahibi değilseniz konuda özellikle belirttim lütfen bırakın bilen arkadaşlar fikrini yazsınlar.

Son düzenleme:

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
program Steam'de neden bu kadar uygun aylık falan olabilir mi bir bilginiz var mıdır konuyla alakalı? Çünkü yıllık plan ile satılan bir ürün bu kadar ucuza olması biraz düşündürdü beni ama. Türkiye'ye özel bir fiyat mı acaba.
Mevcut kur dalgalanmalarından etkilenmediği için, Steam sabit kuru benimsiyor. GlassWire Forum'dan tüm sorularınıza cevap bulabileceğinize inanıyorum.

Steam olmayan bilgisayarlara normal GlassWire kurulumunu anlatan bir konu varmış.

İyi forumlar.

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,537
Mevcut kur dalgalanmalarından etkilenmediği için, Steam sabit kuru benimsiyor. GlassWire Forum'dan tüm sorularınıza cevap bulabileceğinize inanıyorum.

Steam olmayan bilgisayarlara normal GlassWire kurulumunu anlatan bir konu varmış.

İyi forumlar.
Ciddi fiyat fark ediyor. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son mesajlar