Firefox'u Komple Yedeklemek

Bu konuyu okuyanlar

dragon111

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar; Bu sitede veya başka bir sitede görmüştüm firefoxu tam olarak yedekleyen bir servis vardı..Yalnız bana bir türlü güvenılır gelmedi malum tüm şifrelerimiz başka biryerin serverinda yedeklenecek..Bu yüzden kendi bilgisayarımıza kendi olanaklarımızla yedeklemenın bir yolu varmı? Bookmark yedekleme deil komple yedekleme..(şifreler,user name,key....vs)

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
rica ederim çok sık kullandığım eklentilerden birtanesi. :=)

dragon111

Asistan
Reaksiyon puanı
0
On numara oldu...Güvenilir bişey bulduk sonunda saol My efsane... Ama bu onaylanmamış yazarların yazdıkları bana acaba ?? dedirtmiyor deil...

zatzot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir de hani birkaç sayfa açıyoruz.Her defasında diyor restart,yani kayıt ediyor.Ama bilgisayarım kendi kendine firefoks açıkkken yeniden başlayınca olmuor böyle birşey.

Sorum şu,ne yapılması gerekir o sayfaları keyır etmek için?Var mı böyle birşey?

dragon111

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Söylediklerinden bişey anlamadım....:(

zatzot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana mı diyorsunu bilmiyorum da anlatayım.

Ben 10-15 sayfa açarım.Sonra çıkarken kapatıyorum ya üstten,ayarım şu,açılırken önceki sayfaları geri yükle.Bu sebeple telkrar açtığıdma direk önceki 10-15 sekmeli(demin yanlış dedim,sekme olacak tek sayfada,) açıyor.

Ama bilgisayar kendiliğinen kapanınca restore preciosu session filan yazısı çıkıyor ya.Bazen o çıkmıyor ve benim sekmele yok oluyor.Kayıt edebilsem sorun olmauyacak.Var mı bir ylu?

Bir de febe prograMINI indirdim,haftada bir yap dedim yedeklemeyi.Nasıl birşey bu?

dragon111

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Febe programı arkadsın anlattıgı gibi komple yedek alıyor yanı bugün yedek alırsan bundan önceki herseyi kaydeder...Soruna gelince bende hep restore diyor..Bilgisayarımı direk kapadıgımda kaydet çık diye soruyor kaydet dersen restore diıyor..Mutlaka seçeneklerinde vardır arastırayım dönerim tekrar...

zatzot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hep restore etmiyor bende işte.Ben 2-0-30 tane açıyorum mesela.Günde 7-8 kere crash repost durumu oluyor ve bazen direk giriş sayfamı açıyor,yani hiç soramdan restore start new.

Febe ye gelince,restore profile,ekxtensions filan var da,tabs diye birşey ggöremedim.Nasıl oluyor bulamadım.

nsgnc

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Başlığı görünce ilk aklıma febe geldi. Ama malesef ben pardusta çalıştıramamıştım febe'yi. sorun çıkarıyordu.

Moz backup linux'ta çalışmıyormuş :(