Firefoxta şifre

Bu konuyu okuyanlar

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selam arkadaşlar ben frefox kullanıyorum ama varsdayılan olarak hep i.e vardı yani msn de mail butonuna tıkladığım zaman hemen beni hotmailime götürüyordu ben de i.e den vazgeçip varsayılanı firefox yaptım fakat msn de mail butonuna tıklayınca direk mail kutusuna girmiyor tekrar adresimi ve şifremi isteyen yabancı bir bölüme giriyor ve ben de buraya adres ve şifre girmek durumunda kalıyorum acaba nasıl çözerim
bu arada msn min sürümü 2 gün önce sdn de verilen son sürüm

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kimse yokmu ya yardım edecek

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Internet Explorer için "oturum açma yöneticisi" kuruluyor.O şifreleri kaydediyor.Ama Firefox için böyle bir özellik yok.Hotmail'e giriş yaparken "kullanıcı adı ve şifremi hatırla" gibi kutucuklar var:

hotmailqx4.jpg

İki kutucuğu da işaretlersen,daha sonraki girişlerde otomatik olarak oturum açabilmen lazım.

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Internet Explorer için "oturum açma yöneticisi" kuruluyor.O şifreleri kaydediyor.Ama Firefox için böyle bir özellik yok.Hotmail'e giriş yaparken "kullanıcı adı ve şifremi hatırla" gibi kutucuklar var:

hotmailqx4.jpg

İki kutucuğu da işaretlersen,daha sonraki girişlerde otomatik olarak oturum açabilmen lazım.
oturum açmada sorun yok ancak otrumu açtıktan sonra mesela diyelimki 15 tane mail gelmiş mail amblemine tıklayınca beni girek hotmaile götürmüyor.yoksa msn ye girerken sorun yok

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
oturum açmada sorun yok ancak otrumu açtıktan sonra mesela diyelimki 15 tane mail gelmiş mail amblemine tıklayınca beni girek hotmaile götürmüyor.yoksa msn ye girerken sorun yok
Ben zaten MSN girişini değil,Hotmail girişini kast ettim.

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben zaten MSN girişini değil,Hotmail girişini kast ettim.
hıım anladım ama orasıda zaten yabancı dilde bir site ve üç seçeneğin üçünüde denedim ama sadece isimi hatırlıyor şifreyi hatırlamıyor.olmadı varsayılan olarak i.e yi seçecez artık kurtulamıyacağız i.e den :)

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hıım anladım ama orasıda zaten yabancı dilde bir site ve üç seçeneğin üçünüde denedim ama sadece isimi hatırlıyor şifreyi hatırlamıyor.olmadı varsayılan olarak i.e yi seçecez artık kurtulamıyacağız i.e den :)
"Bu bilgisayarda beni anımsa" ve "Parolamı anımsa" seçenekleri işratlediğin halde tekrar mı şifre istiyor?Bu bilgisayardan başka hotmail hesaplarına giriliyorsa belki ondan yeniden şifre istiyordur.

firariçocuk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
ya arkadaşlar örneklerle anlatmışlar daha ne izahıbı sordun anlamadım ayırca msn yerine hotmail adresini bir kere yazarsın firefox ta araçlara girer oradanda bu sayfayı sık kullanılanlara eklersın ıkı tıklamayla kolayca girersin

orphy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
alanya75 eğer bu akşama kadar beklersen bende bir program var. Msn'de mail simgesine tıkladığında IE'de değil Firefox'ta açıyor Hotmail'i. Eve gidince burdan programı veririm sana.

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
alanya75 eğer bu akşama kadar beklersen bende bir program var. Msn'de mail simgesine tıkladığında IE'de değil Firefox'ta açıyor Hotmail'i. Eve gidince burdan programı veririm sana.
teşekkür ederim orphy iyi olur en azından bilgi saranlara fırça vari cevap vermiyorsun

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
firefox sürümün kaç ? şayet 2,0 ve 3,0 da böyle şifre kaydetmeme söz konusu diil

madly35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya aynı sorun bende de var dün yükledim bende msn 9 final sürümü bende dediğin gibi uyguladım ama yemiyo her seferinde adres ve şifre istiyo ben kendim seçmedim mozillayı kendi seçti direk ve kaldıramıyorumda.ama vardır bi kolay yolu çıkar yakında herhalde

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya aynı sorun bende de var dün yükledim bende msn 9 final sürümü bende dediğin gibi uyguladım ama yemiyo her seferinde adres ve şifre istiyo ben kendim seçmedim mozillayı kendi seçti direk ve kaldıramıyorumda.ama vardır bi kolay yolu çıkar yakında herhalde
evet dur bakalım msn 9 final i yükleyen herkeste sorun olacak sanırım herhalde bulan birisi çıkar

orphy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
alanya75 galiba senin sorununu ben yanlış anladım ama ben yine de bu programı şimdi veriyorum belki sorununa çözüm olur. Link: http://www.stuffplug.com/?act=download ayrıca bu WLM eklentisi sayesinde değişik bir kaç özellik daha geliyor. Sitesinde bu özellikleri görebilirsin. İngilizce olarak tabii. Yardımcı olabilirsem ne mutlu :)

maske500

Doçent
Reaksiyon puanı
0
evet bu sorun bende de var ya.yabancı bir hotmaile giriyor.ben tırstım ordan girmiyorum.kendim açıp giriyorum şimdi.ama arkadaş girmiş galiba sakat bi durumda olmamış anladığım kadarıyla

flashsel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendede aynı durum oluyordu. ismimi ve şifremi girdikten sonra en alt kutucuğu işaretleyip girdim.artık otomatik olarak giriş yapabiliyorum