Firefox Video Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

BlackFeel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar. Öncelikle şunu belirteyim foruma girince belli aralıklarla betiği durdur uyarısı geliyor. Bilmiyorum sizde de var mı?
Daha sonra konumuza gelirsek gerçekten firefox'tan video izleyemiyorum adam akıllı. İnternet hızım iyi videolar donuyor ama görüntüler takıla takıla gidiyor. Chrome yüklü ve chrome'da izlerken bile pluginler bölümünden flashı kapatmam gerekiyor. Mozilla'da daha önce böyle bir sorunum yoktu. Sırf bu yüzden bilgisayara format attım ama sorun hala devam ediyor. Eskiden rahat rahat filmimi izlerdim. Şimdi film izleme isteği bile kalmadı. Firefox 25 betayı yükledim. Sorun hala aynı. Flash playerin eski sürümlerini yükleyince sorun kalkıyor ama bu sefer de eksik eklenti ve güncelleme sorunu veriyor. Java felan güncel ama ben bu sorunu bir çözemedim. Videolar seke seke gidiyor :s Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Flash playerdaki donanım hızlandırma özelliği etkin mi??.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
İnternet explorerda da aynı sorunu yaşıyor musun?.

v2beta

Asistan
Reaksiyon puanı
0
about:config yazarak giriş yapın ve arama satırına media.windows-media-foundation.enabled yazın bu değeri true yerine false yapın firefox'u kapatıp açın.

firefox html5 videolarda sorunlu,bunu yaparsanız düzelecektir.

BlackFeel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunları da denedim hocam. Yok olmuyor sorun hala aynı :S

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bütün tarayıcılarda sorun aynı :S

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
antivirüs kullanıyorsanız devre dışı bırakıp deneyin..antivirüs engel olabiliyor.

demircan256

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar. Öncelikle şunu belirteyim foruma girince belli aralıklarla betiği durdur uyarısı geliyor. Bilmiyorum sizde de var mı?
Daha sonra konumuza gelirsek gerçekten firefox'tan video izleyemiyorum adam akıllı. İnternet hızım iyi videolar donuyor ama görüntüler takıla takıla gidiyor. Chrome yüklü ve chrome'da izlerken bile pluginler bölümünden flashı kapatmam gerekiyor. Mozilla'da daha önce böyle bir sorunum yoktu. Sırf bu yüzden bilgisayara format attım ama sorun hala devam ediyor. Eskiden rahat rahat filmimi izlerdim. Şimdi film izleme isteği bile kalmadı. Firefox 25 betayı yükledim. Sorun hala aynı. Flash playerin eski sürümlerini yükleyince sorun kalkıyor ama bu sefer de eksik eklenti ve güncelleme sorunu veriyor. Java felan güncel ama ben bu sorunu bir çözemedim. Videolar seke seke gidiyor :s Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bende evden sdn sitesine girerken bir ağırlaşma bir ağırlaşma v. anlatamam..nedeni nedir acaba?

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Sorun senin ekran kartınla alakalı olmasın.. Bütün tarayıcılarda sorun olduğunu göre.