Firefox un ayıbı

arex2155

Asistan
6 Nisan 2008
138
0
0
SİZ HER DİLİ KABUL EDİYORSUNUZ HERŞEYİ KABUL EDİYORSUNUZ MECİLSİNİZDE İNGİLİZCE KONUŞTUYORSUNUZ size kardeşim diyen bir IRKIN DİLİNİ KÜLTÜRÜ KABUL ETMİYORSUNUZ BU KADAR YOZLAŞMIŞSINIZ İŞTE BU SÖZÜM SADECE İNKAR EDENLEREDİR ama yinede ban yememe sebep olursada olsun BİR KÜRT OLARAK BU BENİM HAKKIMDIR DİLİMİ IRKIMI SAVUNMAK BİZ BÖLÜNMEK DEĞİL BÜTÜNLEŞMEK İSTİYOR BUNUDA BİLİN

HapS

Profesör
23 Ocak 2008
3,350
63
228

yusufsan21

Dekan
27 Eylül 2008
6,978
35
228
Konu kapatılmasın da bence tepkiler çok saçma. Sanki Firefox dil beğeniyor. Geliştiriciler yapıyor herkes kendi diline çeviriyor. Demek ki bizim çevirmenler o temayı atlamışlar.

Firefox kesinlikle burada suçlu değildir bence ve konuyla da alakası yoktur.

kuunteer

Asistan
7 Kasım 2009
374
9
18
konu nerden nereye varmış,

teknolojide bile mevzuyu bi müddet sonra siyasete getiriyorsunuz ya helal olsun diyorum.

engerex

Dekan
16 Ağustos 2008
7,676
26
228
Saçmalamayın. Bu bir eklenti ve eksik görülen bir şeyi kişi veya grup kendisi geliştirip yayınlayabilir. Eksik görüyorsanız siz bir çalışma yapın.

silurdas

Asistan
9 Ağustos 2008
153
3
18
Saçma saçma konuşmayın.Kürt biri Kürtçe yapıp siteye yollamış onlarda kabul etmiş.Böyle hayıflancağınıza sizde Türkçe yapıp yollayın yada Türkçe çeviri yapcağınızı söleyin onlar illaki kabul etcektir sizde Türkçe yollayın.işiniz gücünüz kavga :S

TK1071

Öğrenci
13 Aralık 2009
31
0
6
İngilizcem Yok Olsaydı Şu Yazılanları Okuduktan Sonra Mozilla Dil Geliştiricilerine Katılırdım. SDN İçerisinde Bunu Yapabilcek Arkadaşlar Vardır Umarım..