FireFox 2.0.0.9 ta garip bi olay

Bu konuyu okuyanlar

cankarlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar.. firefox dan www.vatanbilgisayar.com.tr ye giriyorum ve sayfa açılıyor gayet normal... aynı sayfada sizde göreceksiniz .. yukarıda sol üst köşede vatan biligisayar yazan yer var.. oraya mouse le sağ tıklayıp yeni sekmede aç diyorum.. sekme yi açıyor ve orada kilitleniyor. vatn bilisayarın olduğu sekemelerde geçiş yapamıyorum.. hiç bi hareket yok.. nasıl yapcaz. umarım anlatabilmiştirim.

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
cankarlo dedi ki:
arkadaşlar.. firefox dan www.vatanbilgisayar.com.tr ye giriyorum ve sayfa açılıyor gayet normal... aynı sayfada sizde göreceksiniz .. yukarıda sol üst köşede vatan biligisayar yazan yer var.. oraya mouse le sağ tıklayıp yeni sekmede aç diyorum.. sekme yi açıyor ve orada kilitleniyor. vatn bilisayarın olduğu sekemelerde geçiş yapamıyorum.. hiç bi hareket yok.. nasıl yapcaz. umarım anlatabilmiştirim.
o sorun bendede var :D

Melih_78

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Firefox 2.0.0.9 da öle bir sorun yok ben denedim acılıyor.hatta ordaki bazı değişik linklerede tıkladım düzgünce acılıyor.

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
bende denedim bir sorun olmadan açıldı :^)

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
bende de herhangi bir sorun yok bence sizin tarayıcılarda sorun var bende de herşey normal

cankarlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar sayfa içindeki bir linki mouse yi sağ tıklayıp yeni sekmede aç yapıyorsunuz dimi ? yani ben yapıyorum bende sekme açılıyor fakat .. sekmeye geçiş yapamıyorum ne ilk sekmeye nede açılan sekmeye.. sadece bu sitede oldu başka sitelerde henüz bişey yok

cankarlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Firefox 2.0.0.9 da öle bir sorun yok ben denedim acılıyor.hatta ordaki bazı değişik linklerede tıkladım düzgünce acılıyor

linki tıklamıcan sadece linki yeni sekmede aç yapacan. bakaılm açılınca sekmeler arasında geçiş yapabilecekmisin

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bu sorun 1-2 gün önce benim de başıma gelmişti.Özel verileri temizleyip firefoxu yeniden başlattığımda düzeldi.

WaterBoy

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
bende sorun yok ama sorun olanlar cookies leri silip denesinler

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
dediklerinin hepsini yaptım hiçbir sorun yok bende snn gibi firefox 2.0.0.9 kullanıcısıyım

cankarlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sorun 1-2 gün önce benim de başıma gelmişti.Özel verileri temizleyip firefoxu yeniden başlattığımda düzeldi.

ben özel verileri temizledim hatta yeniden kurdum..
başlat tan çalıştıra %userprofile%\Application Data\Mozilla\ yazdım orada çıkan firefox klasörünü sildim.. bunu silmek demek firefox u yeniden kurmak gibi bişey.. ve kaldıki ben ccleaner kullanıyorum.. zaten çerez merez ne varsa silip süpürüyor...
yani işin özü sorun bende hala deavm ediyor.. bakalım ne olacak