LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Bugün sinemada Sherlock Holmes izledim.
Her zamanki gibi muhteşemdi bence,böyle bir filmi sinemada izlemenizi tavsiye ederim.

kralexus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=75364]dgncn[/MENTION] hapishane filmlerini seviyorsan garandiru seni fazlasıyla tatmin eder. Hem gerçekliği hem de aksiyonuyla çok çarpıcı bi film. Tavsiye ederim.

--- Mesaj Güncellendi ---

[MENTION=75364]dgncn[/MENTION] hapishane filmlerini seviyorsan garandiru seni fazlasıyla tatmin eder. Hem gerçekliği hem de aksiyonuyla çok çarpıcı bi film. Tavsiye ederim.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Dizi severmisin bilmem ama hapishane dizisi olarak Prison Break 'ı izle fena sarıyor.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Dizi severmisin bilmem ama hapishane dizisi olarak Prison Break 'ı izle fena sarıyor.
Prison Break izlemiştim zaten oz adlı diziyi düşünüyorum izlemeyi vakit bulunca başlamayı düşünüyorum.O da hapishane tarzı.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Başroldaki adamı beğenmiştim, O yüzden Ghost Whispered mi ne öyle bir dizisi daha vardı üşenmezsem başlıcam güzel birşeye benziyor.

burakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
izlemeyenler için zindan adası, başlangıç (inception) ve köstebek filmlerini önerebilirim.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555

beyazat meydanından geçerken bu filmin çekimlerine denk gelmiştim. durup yarım saat kadar izlerken şu sonuca vardım; sinema sektörü seyretme dışında tamamen bana uzak, hiç içersinde olmak istemeyeceğim berbat bir sektörmüş. fragmanda görülen 2 saniyelik, muhtemelen filmde de 2 dk lık kısım için saatlerce kenardan size bağırılıyor, üzerinize hortumla su tutuluyor vs.. izlerken bile gerilmiştim :)

constantin34

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Orjinal Adı ► Müfreze
IMDB.Com Puanı ► 8.2/10
Yapım Yılı ╗ Ülke ► 1986 ╝ ABD, UK
Gösterim Tarihi ► 24 Aralık 1986
Tür ► Aksiyon, Savaş
Yönetmen: Oliver Stone
Senaryo: Oliver Stone
Oyuncular: Charlie Sheen, Tom Berenger, Willem Dafoe, Johnny Depp
Süre ► 119 Dakika
Filmin Özeti ► Chris Taylor’un dedesi birinci dünya savaşında, babası ikinci dünya savaşında yaşamlarını yitirmiştir. Bu yüzden savaşlara karşı olan Chris zorunlu olarak Vietnam savaşına katılır. Çavuş rütbesiyle hem zorlu Vietnam doğa koşullarıyla, hem düşmanla hem de savaş yanlısı askerler ile mücadele edecektir.

hamzabakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

http://www.imdb.com/title/tt1832382/

Bu ilk film Berlin Film Festival'inin tüm ödüllerini almakla beraber toplam 36 ödüllü bir film.Günümüz insanının düşüncelerini, hayata bakış açılarını yansıtıyor.

A-Separation-poster.jpg

http://www.imdb.com/title/tt1360860/

elly2009affiche800x600.jpg

İkinci film ise birinci filmdeki kadrodan birkaç kişiyi oyuncu kadrosunda bulunduruyor. Bu filmin de toplam 12 tanecik ödülü var.Ruhunuza hitab edecek sıcaklık ve hüzünde garip bir gizemin havasında ilginç bir film.kişilerin olaylara verdikleri tepkiler,soğukkanlı olmanın avantajları ve zor bir zamanda insanların ruhsal durumlarını yansıtmada başarılı bir film.

Bu filmleri izlerseniz geniş bir bütçeye gerek olmadan da ne kadar güzel filmler çekilebileceği anlaşılır.
Filmler gerçekten harika. Tek eksikleri reklamlarının yapılmamış olmaması ve insanların biraz da İran Sineması'na ön yargıyla yaklaşmasından başka bir şey olmasa gerek.
Herkese ŞİDDETLE tavsiye ediyorum...

redyellow

Doçent
Reaksiyon puanı
2

http://www.imdb.com/title/tt1360860/

elly2009affiche800x600.jpg

İkinci film ise birinci filmdeki kadrodan birkaç kişiyi oyuncu kadrosunda bulunduruyor. Bu filmin de toplam 12 tanecik ödülü var.Ruhunuza hitab edecek sıcaklık ve hüzünde garip bir gizemin havasında ilginç bir film.kişilerin olaylara verdikleri tepkiler,soğukkanlı olmanın avantajları ve zor bir zamanda insanların ruhsal durumlarını yansıtmada başarılı bir film.

Bu filmleri izlerseniz geniş bir bütçeye gerek olmadan da ne kadar güzel filmler çekilebileceği anlaşılır.
Filmler gerçekten harika. Tek eksikleri reklamlarının yapılmamış olmaması ve insanların biraz da İran Sineması'na ön yargıyla yaklaşmasından başka bir şey olmasa gerek.
Herkese ŞİDDETLE tavsiye ediyorum...

Bu ikinci filmi nerde bulabiliriz? diğerini buldum ama bu yok.

hamzabakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
The Road to Guantanamo
http://www.imdb.com/title/tt0468094/

20333_182125.jpg

Pakistan asıllı İngiliz vatandaşı üç Müslüman genç Ruhel, Şefik ve Asıf’ın öyküsünü aktarıyor. Yolculuklarının tek amacı, annesinin seçtiği kızla evlenecek olan Asıf’ın düğününe katılmak.Bu yüzden Pakistan'a giderler. Oradan da Afganistan'a insanlara yardım etmek için giderler. Dil bilmedikleri için Ek Kaide'nin bölgesinde kalırlar. Burayı Amerikalılar ele geçirince bunları hapse atarlar. Bunların İngiliz olduklarını anlayınca üç arkadaş tam sevinmişken bunları Guantanamo'ya götürürler. Ve bitmek bilmeyen bir işkence başlar.

Masumiyeti ispatlanana kadar tüm Müslümanlar suçludur!

Bu filmi Amerikalılar ve İngilizler hiç sevmeyecek.

fergan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kaybedenler kulübü izlemenizi tavsiye ederim..

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
6XFrx.jpg

Memories of Murder (2003- Kore)

Güzel bir polisiye film. naçizhane film tavsiyelerimi dikkate alanlara duyurulur :)

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
@ChevChelios ben 2.sini , birincisi kadar beğenmedim biraz fazla komik yapılmaya çalışılmış. bide resimde Norman Reedus nasıl bir adam ya Walking Dead 'ta da oynuyor 42 yaşındaymış çok şaşırdım başarılarının devamını dilerim helal olsn

--- Mesaj Güncellendi ---

Barbar Conan - Conan the Barbarian ; Dün gece izledim 2 saatlik süren bir filmdi , Filmde mantık hataları yapılmış olsada (sırtına bıçak darbesi yediğinde kan çıkmaması ) , film oldukça kanlıydı ,zevkliydi , izlendiriyordu kendisini. Tavsiye ederim 10/6

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Conan'ı mı tavsiye ediyorsun? yapmayın böyle şeyler. :p

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
hazır yakalamışken seni :p
http://www.imdb.com/title/tt1535491/ inşallah izlemişsindir ? öneri olmadan pek izlemek istemiyorum. :)

izledim :) fena film değil. oyuncularun ikisi de kaliteli, bir çok filmini izlediğim, beğendiğim oyuncular. Ancak izlemediysen bir önceki sayfada önerdiğim filmi izle.

onu izlediysen bu film de çekinmeden önerebilirim.

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
‎3.Idiots ( 3 aptal ) kesinlikle izleyin.Eğitim sistemini ve hayatı çok iyi gösteren bir film.Kesinlikle izleyin derim.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
izledim :) fena film değil. oyuncularun ikisi de kaliteli, bir çok filmini izlediğim, beğendiğim oyuncular. Ancak izlemediysen bir önceki sayfada önerdiğim filmi izle.

onu izlediysen bu film de çekinmeden önerebilirim.
teşekkür ederim hocam ilk onu indiriyorum o halde :)