Film Izlerken Sürekli Donma Oluyor

Bu konuyu okuyanlar

replikaKullanıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Windows 10 Home kullanıcısıyım. Bilgisayar özelliklerim; 8GB Ram, 512GB SSD, i5 10210U x64, Wifi 802.11ax. 22.04.2021 tarihli 00.28 saatine ait internet hız verilerim, Download: 63.01 mbps, Upload: 9.38 mbps. Bu özelliklere ve internet hızına rağmen youtube hariç bilgisayarımla diğer sitelerden film veya video izleyemiyorum. Tüm sürücülerim güncel, yazılımım güncel fakat bir siteden film açtığımda dakikada bir sürekli donma oluyor ve uzun süre bekliyorum. Donmadan bir film izleyemiyorum. Telefondan bir sorun yaşamıyorum izlerken fakat bilgisayarda izlenmiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

cabbar21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tarayıcına hem antivirüs hem de reklam engelleyicisi olan bir eklenti indirerek girmeyi deneyebilirsin.

f1rinci

Asistan
Reaksiyon puanı
83
farklı bi tarayıcıda izlemeyi denediniz mi

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Windows 10 Home kullanıcısıyım. Bilgisayar özelliklerim; 8GB Ram, 512GB SSD, i5 10210U x64, Wifi 802.11ax. 22.04.2021 tarihli 00.28 saatine ait internet hız verilerim, Download: 63.01 mbps, Upload: 9.38 mbps. Bu özelliklere ve internet hızına rağmen youtube hariç bilgisayarımla diğer sitelerden film veya video izleyemiyorum. Tüm sürücülerim güncel, yazılımım güncel fakat bir siteden film açtığımda dakikada bir sürekli donma oluyor ve uzun süre bekliyorum. Donmadan bir film izleyemiyorum. Telefondan bir sorun yaşamıyorum izlerken fakat bilgisayarda izlenmiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Hocam diğer siteler dediğiniz filmleri parasız şekilde izlediğiniz bedava veren siteler mi kimse babasının hayrına bedava yapmaz bir tarat bilgisayarı virüs var mı diye

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Hocam diğer siteler dediğiniz filmleri parasız şekilde izlediğiniz bedava veren siteler mi kimse babasının hayrına bedava yapmaz bir tarat bilgisayarı virüs var mı diye
Bide onlar yasal diye biliyorum, o siteler, film izlemeyi cok seviyosaniz alin bi Netflix rahatiniza bakin

cundark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
İzlediğin sitelerin sunucularında problem olabilir, korona nedeniyle herkes daha fazla giriş yapıyor. Bu sorunu uzun zamandır mı yaşıyorsun yoksa yeni mi yaşadın?

replikaKullanıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İzlediğin sitelerin sunucularında problem olabilir, korona nedeniyle herkes daha fazla giriş yapıyor. Bu sorunu uzun zamandır mı yaşıyorsun yoksa yeni mi yaşadın?
Genelde oluyor. Bazen sorunsuz izleniyor bazen 1 dakika bile ilerliyemiyor ama genelde donuyor, izletmiyor.

replikaKullanıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Evet ücretsiz siteler. Windows defender virüs bulamıyor yok diyor fakat şuan bir virüs programı yüklüyorum onunla deneyeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

O sitenin yoğunluğuyla da alakalı olabilir
Telefondan vs. izleniyor donmadan sadece bilgisayardan izlenmiyor yani bilgisayar özelliklerim ve internet hızımda kötü değil. Telefonum 2.4Ghz wifi çipsetle izletiyor.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Mp4 donusturucuden indirin ?, Sitenin linkini alin yapıştırın orya kalitesini belirleyin rahatlikca izleyebilirsiniz en basit yöntem

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Mp4 donusturucuden indirin ?, Sitenin linkini alin yapıştırın orya kalitesini belirleyin rahatlikca izleyebilirsiniz en basit yöntem
Bak buda alternatif bir yöntem hem internetinizde hızlı hemen iner hiç takılmadan izlersiniz analitik düşündünüz tebrikler

replikaKullanıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3