Destek filim önersi olan var mı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

RecepBEY

Üyecik
Dostlar bildiğiniz üzere (COVID-19) yüzüden #Evde Kal Türkiye kampanyasına uyaraktan evlerimizde duruyoruz ve evde canımız sıkılıyor bu vaktimizi bazı kısımlarını film izlemekle geçirmek istiyoruz filim önerirmisiniz.

Semih10

Doçent
Yasaklı
Youtube'da tek parça olarak Meteler isimli bir film var izlemeni tavsiye ederim bir JÖH timinin hikayesini anlatıyor

caner00

Asistan
Dostlar bildiğiniz üzere (COVID-19) yüzüden #Evde Kal Türkiye kampanyasına uyaraktan evlerimizde duruyoruz ve evde canımız sıkılıyor bu vaktimizi bazı kısımlarını film izlemekle geçirmek istiyoruz filim önerirmisiniz.
Süper ot:2 siyahi arkadaşın başrolde olduğu bol komedili,otlu,cinsel sahne(Çok yok) içeren bir film.Ben izlediğimde çok gülmüştüm.Siyahilerin yaşam tarzıma ve tepkilerine gülüyorsanız tam sizlik

Marslı:Bilim kurgu filmlerinden biri.Bol teknolojili ve aksiyonlu bir film bunu kesinlikle beğenirsiniz.

Sineklerin tanrısı:Kitabını okumuştum filmi vardı evde cd biciminde ama daha izlemedim.Kitabı harikaydı filminin yorumları güzelse o da kesinlikle izlenmeli.

The notebook:Aşk filmi.Çok güzel izleyin diyim ne diyim 😁
Atonement:Ağlamamak için kendimi zor tutmuştum😖
Şimdilik aklıma sadece bunlar geldi

RecepBEY

Üyecik
Süper ot:2 siyahi arkadaşın başrolde olduğu bol komedili,otlu,cinsel sahne(Çok yok) içeren bir film.Ben izlediğimde çok gülmüştüm.Siyahilerin yaşam tarzıma ve tepkilerine gülüyorsanız tam sizlik

Marslı:Bilim kurgu filmlerinden biri.Bol teknolojili ve aksiyonlu bir film bunu kesinlikle beğenirsiniz.

Sineklerin tanrısı:Kitabını okumuştum filmi vardı evde cd biciminde ama daha izlemedim.Kitabı harikaydı filminin yorumları güzelse o da kesinlikle izlenmeli.

The notebook:Aşk filmi.Çok güzel izleyin diyim ne diyim 😁
Atonement:Ağlamamak için kendimi zor tutmuştum😖
Şimdilik aklıma sadece bunlar geldi
teşekkürler :D

Sanctuary

Asistan
Çok bilinen başyapıtları izlediğinizi varsayarak onlara nazaran daha az bilinen şu filmleri önerebilirim. Togo (2019), Deha (2017), Enzo (2019), Freaks (2018).

stat counter