filim önersi olan var mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Mazurgör

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Dostlar bildiğiniz üzere (COVID-19) yüzüden #Evde Kal Türkiye kampanyasına uyaraktan evlerimizde duruyoruz ve evde canımız sıkılıyor bu vaktimizi bazı kısımlarını film izlemekle geçirmek istiyoruz filim önerirmisiniz.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Youtube'da tek parça olarak Meteler isimli bir film var izlemeni tavsiye ederim bir JÖH timinin hikayesini anlatıyor

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Dostlar bildiğiniz üzere (COVID-19) yüzüden #Evde Kal Türkiye kampanyasına uyaraktan evlerimizde duruyoruz ve evde canımız sıkılıyor bu vaktimizi bazı kısımlarını film izlemekle geçirmek istiyoruz filim önerirmisiniz.
Süper ot:2 siyahi arkadaşın başrolde olduğu bol komedili,otlu,cinsel sahne(Çok yok) içeren bir film.Ben izlediğimde çok gülmüştüm.Siyahilerin yaşam tarzıma ve tepkilerine gülüyorsanız tam sizlik

Marslı:Bilim kurgu filmlerinden biri.Bol teknolojili ve aksiyonlu bir film bunu kesinlikle beğenirsiniz.

Sineklerin tanrısı:Kitabını okumuştum filmi vardı evde cd biciminde ama daha izlemedim.Kitabı harikaydı filminin yorumları güzelse o da kesinlikle izlenmeli.

The notebook:Aşk filmi.Çok güzel izleyin diyim ne diyim ?
Atonement:Ağlamamak için kendimi zor tutmuştum?
Şimdilik aklıma sadece bunlar geldi

Mazurgör

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Süper ot:2 siyahi arkadaşın başrolde olduğu bol komedili,otlu,cinsel sahne(Çok yok) içeren bir film.Ben izlediğimde çok gülmüştüm.Siyahilerin yaşam tarzıma ve tepkilerine gülüyorsanız tam sizlik

Marslı:Bilim kurgu filmlerinden biri.Bol teknolojili ve aksiyonlu bir film bunu kesinlikle beğenirsiniz.

Sineklerin tanrısı:Kitabını okumuştum filmi vardı evde cd biciminde ama daha izlemedim.Kitabı harikaydı filminin yorumları güzelse o da kesinlikle izlenmeli.

The notebook:Aşk filmi.Çok güzel izleyin diyim ne diyim ?
Atonement:Ağlamamak için kendimi zor tutmuştum?
Şimdilik aklıma sadece bunlar geldi
teşekkürler :D

Sanctuary

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Çok bilinen başyapıtları izlediğinizi varsayarak onlara nazaran daha az bilinen şu filmleri önerebilirim. Togo (2019), Deha (2017), Enzo (2019), Freaks (2018).

The Fisher

Asistan
Reaksiyon puanı
175
Spider-Man: The Spider Verse Kolpaçino (Youtube da var)

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
birşey söylemek istiyorum yazım hatası olan konular kapatılmıyor muydu?

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Parazit, çok ilginç ve güzel bir film tavsiye ederim. Oscar ödülü falan da almıştı galiba.

Ekli dosyalar

• 1609421486861.png
    1609421486861.png
    1,001 KB · Görüntüleme: 81

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
Tam emin değilim kurallarda örnek vermişlerdi galiba ama emin değilim.
Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır. (Tamamı büyük olarak açılan başlıklar bölüm moderatörlerimiz tarafından kaldırılacaktır yada kilitlenecektir.)