Fileserve.com mu yoksa Filesonic.com mu daha iyi?

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Yine de put.io'nun 3 günlük ücretsiz denemesini bir kullan, sonrasında fileserve premium olmasına rağmen onun üzerinden indirmeye devam edersen şaşırmam. :D
Denemek için üye oldum, giriş yapınca direk satınal sayfasına yöneliyor. Başka sayfalara dönmek için çıkış yapmak gerekiyor. Yani kredi kartı bilgilerini paypala girmeden vermiyorlar.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
download için para vermeye ve icerik sitelerine de üye olmaya karsıyım madem bi halt yiyorum temiz olsun :mrgreen:

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Denemek için üye oldum, giriş yapınca direk satınal sayfasına yöneliyor. Başka sayfalara dönmek için çıkış yapmak gerekiyor. Yani kredi kartı bilgilerini paypala girmeden vermiyorlar.

aynı durumu ben de fark ettim. ama deneme bedava olsa herkes istismar eder herhalde.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
fıleserve premıum zor buluyorum ama fılsesonıc premıumu heryerde bulabılıyorum. bu yönunden dolayı fılesonıc tercıh edebılırsın

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
eskiden rapid alıyordum bir kere ban yedim artık hiç bir siteden almıyorum :) Forever torrent :D

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
link bulunabilirliği olarak fileserve daha iyi bende şuan ikisinde de üyelik var hız olarak sonicfile da bir kere bile sorun yaşamadım fileserve enderde olda arada sırada düşüyor.

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
132
en iyisi--------------http://www.4shared.com/

Reaksiyon puanı
66
bence kesinlikle filesonic. fileserve son zamanlarda yavaşladı gibi. filesonic te free kullanıcıları için indirmeler kaldığı yerden devam ediyor. bu yönününü çok sevdim. download hızıda süper. fileserve nin sonu sanki rapid gibi olacak bu gidişle:)

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Fileserve'de hızlı gayet güzel indirirken bir anda hız düşüyor. Yurt dışı sitelerde bu siteye yükleme yapınca yavaşlama oldu.

Beo

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Fileserve'nin serverlarında çoğu zaman sorun oluyor. Hız düşüyor vss.

Filesonic'de şu ana kadar yavaşlama olmadı.

Son hızla indiriyorum.

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Duckload bi yaygınlaşsa tam premium ile avatar 3d 19gb tek link indirdim harika bir şey duckload boxsetler falan tek link bulununca tadından yenmiyor :)

Reaksiyon puanı
2,146
Torrent dicem ama konuyla alakası yok :) HD izliyorum ben de hep ve torrent çok iyi bi kaynak.

Fileserve de filesonic de yerin dibine batsın ne gıcık onların freeleri ya :D

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
fileserve en yaygın filesonic git gide fileserveye yakınlaşıyor.hotfile ve rapid bitti.

Ozan Akcora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rapid öldü de hotfile yine de candır abi :) Torrent'e bi bakmak lazım, özellikle dizilerin full bölümleri indirirken oldukça pratik oluyor.

mehmet_497

Asistan
Reaksiyon puanı
0
zamunda da çok kısa bir süre sonra düşüyor çoğu şey. mesela nba maçı bitiyor kaçırdıysan zamundaya bak yayın hakları falan hikaye. dosya barındırma siteleri premium üyeliğin yoksa süründürüyor maalesef indirme kısıtlı bla bla bla :laugh::laugh:

zynl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben hotfile dan sonra 1 aylık deneme için fileserve almıştım, bence gayet güzel 75 gün daha uzattım üyeliği tavsiye ederim.

mckenzie

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Fileserve iyidir ama artık generatorunu yapıyorlar sürekli upload/download sitelerinin premium derdi olmadan indiriyorum ben :D

kafadar41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu aralar filesonic account bulmak iyice kolaylaştı.fileservenin de generatoru var.ikisnden de memnunum.

emresandikci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
6 aylık fileserve aldım bakalım. eğer burası iyiyse o zaman hotfile uzatmadan bununla devam edicem. bu arada rapid bitti ama yenilemiyorum.

Az daha bekleseydin Fileserve - Filesonik - Duckload - X7.to - 1 tanede süpriz serverı 3 aylık sınırsız 50 tlye alırdın

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Fileserve'de önceden 500 kb/s ile indirme yapıyordum ama şimdi en fazla 200..(free)

Filesonic daha iyidir :)

Cbox

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Filesonic 8 kanaldan indiriyor. Hotfile 6 kanaldı. Filesonic tercihimdir, hızınızı sonuna kadar kullanır. İnternette gezinmenize izin vermez :D Yani FİLESONİC.

11335.jpg

Görüldüğü gibi, sınırları zorluyor :mrgreen: