Fileserve.com mu yoksa Filesonic.com mu daha iyi?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Uzun zamandır hotfile kullanıyordum arkadaşlar ama aradıklarım artık hotfile içinde yok. Bu ikisi gözüme çarptı. Sizce Fileserve.com mu yoksa Filesonic.com mu daha iyi?

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Filesonic ücretsizde çok başarılı.Her ikisinde de ücretsizde captcadan kurtuluş yok gerçi ama fileserve aşırı yavaş sinirimi bozuyor bazen

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
link bulunabilirliği açısından ikiside aynı şu sıralar, ikisi arasında tercih yapacak olsam fileserve alırdım ama uzun vadeli üyelik alınacak bi dönem degil bence. Hangisi daha iyi? hicbiri hotfile kadar degil malesef. ayrica filesonicte indirmede yarida kalma basıma geldi bikac defa premium oldugu halde.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Uzun zamandır hotfile kullanıyordum arkadaşlar ama aradıklarım artık hotfile içinde yok. Bu ikisi gözüme çarptı. Sizce Fileserve.com mu yoksa Filesonic.com mu daha iyi?

abi alldebrid sonuna kadar öneriyorum :) 12 tl aldım 2 aylık on numara 2 günlükte deneme var bir dene uyarsa al tüm sitelerden premium indirme yapıyorum sıkıntı yok :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
alldebrid vs leech sitelerine gerek yok zaten filesonic hesap bulmak suan cok kolay sabah bilgisayari acar acmaz bitane buluyorum bütün gün gidiyor coğu zaman.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
ücretli satın alacağım. bir de alldebrid'e baktım ama desteklediği siteleri yazmıyorlar sanırım. arıza çıkmasın sonra.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
İkisinden de hesap aldım. Fileserve daha iyi. Daha çok bağlantı buluyorum. Daha ciddi olduğunu düşünüyorum.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Ben de Fileserve ile paylaşılanları daha fazla buldum. Dizilerin HD hallerini indiriyorum. Hotfile artık yok gibi bir şey. Özellikle de Sharebus'ta :D neyse biraz daha yazarsam sanırım içeri atacaklar beni.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
alldebrid olunca satın alınmıs olmuyor ki ücretli korsan :)

almaya niyetlenildiyse fileserve alınabilir ama ben cok uzun vadeli almazdım ne olacagi belli olmayan bi dönemdeyiz.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
İkiside değil ..ama illaki ikisi arasından seçim yapılacaksa ücretsiz olanında filesonic öneririm bende.. Premium kullanmadığım için bilemiyorum :)
Ama bunların dışında birşey istiyorsanız önerim Duckloaddır.. http://www.duckload.com/ . Çünkü bu siteden premium üyelik olmadan tek seferde 15 gb ( tek link) dosya yüklemeye izin veriyor ve aynı anda paralel download ( aynı anda istediğiniz kadar indirme ) da yapabiliyoruz..Sunucuları indirmeyi durdurup devam ettirmeyide destekliyor ve son derecede hızlı ( 8 mb internet kullanıyorum.İnternet download manager ile duckloadda hızım 940 kb/sn den aşağı düşmüyor.)..Aynı zamanda premium üyelik olmadan upload için ftp desteğide sunuyor..Oraya yüklediğiniz filmleri indirmeden izleme imkanı sunuyor.Yani ne ararsanız var :)
Ayrıcada yüklediğiniz linklerin her 1000 indirmesine 10 dolar veriyor kullanıcılarına.Şuan indirmek istediğim çoğu şeyin duckload tek linkini bulabiliyorum..Mesela 3 gün önce dark night filmini 11 gb olarak tek link indirdim.Hotpursuit 2 ( 7.85 gb) nfs shift 2 bunların hepsini duckload tek link olarak indirdim :)

intibah

Asistan
Reaksiyon puanı
6
6 aydır hotfile ve fileserve kullanıyorum. filesonic değil de dosya zenginliği açısından fileserve daha iyi. Bundan sonra sadece fileserve hesabımı uzatmayı düşünüyorum.

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
Abi türk girişimi put.io'yu biliyorsundur, sonuna kadar tavsiye ederim, hemen hemen her yerden + torrent'ten çekiyorlar, sen rahatça indiriyorsun... :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
put.io kullanan var mı aranızda? mesela bir dizi tv'de yayınlandı diyelim. 10 dk sonra fileserve ile nete düşüyor ve hızlıca indirebiliyoruz. aynısı putio için de geçerli midir?

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
put.io kullanan var mı aranızda? mesela bir dizi tv'de yayınlandı diyelim. 10 dk sonra fileserve ile nete düşüyor ve hızlıca indirebiliyoruz. aynısı putio için de geçerli midir?

Abi put.io'ya fileserverdeki dosyanın linklerini veriyorsun o kısa zamanda indirip sana o linkleri beklemesiz sunuyor, diğer indirme siteleri ve torrentler içinde bu geçerli. Torrentlerini seed oranı 1 olana kadar seedliyorlarda...

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Put.io'yu ilk defa duydum. Bu işte yükleyici (uploader) kullanıcı sayısı önemlidir. Koskoca RapidShare yükleyicileri küstürdüğü için piyasadan silindi neredeyse.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Bir de put.io'nun mesela Flashget desteği var mıdır? İndirirken en hızlı bir şekilde indirmek istiyorum ben.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
duckload sartlari imkanlari cok iyi bir site ama uploaderler tercih etmedikten sonra neye yarar release sitelerinde gecerliligi yok, hemen hemen bütün yabancı sitelerde fileserve ve filesonic linkler var fileserve link cevirici programım var ama kullanmıyorum filesonic tek basına isimi görüyor şu sıralar ama 1-2 ay sonra nolacagi belli degil o yüzden para vercek olsam fileserve 1-2 aylık kısa hesaplar alırdım nolur nolmaz.:)

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
ücretli satın alacağım. bir de alldebrid'e baktım ama desteklediği siteleri yazmıyorlar sanırım. arıza çıkmasın sonra.

abi ben sıkıntısız olarak indirdiğim siteler fileserve netload rapidshare uploadedto depositfiles mediafree 4 shared filesonic turbobit x7

ya zaten sol alt kösede gösteriyor bazen bazı siteler sorunlu olabiliyor sorun oldugu zaman kırmızı cember içine alınıyor ve bir süre sonra düzeliyor. ben bu sitelerden su anda sorunsuz indirme yapabilyorum bazen x7 sorun cıkarıyor o kadar :)
puan sistemleri falanda var premium aldıkca puanın birikiyor ve 60 puanda mı ne 1 aylık üyelik alıyorsun güzel yani ben deneyim diye aldım hotfile premium vardı malum patladı artık :) bunu denedim memnunum her ay 300 gb kotam var :)

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
Bir de put.io'nun mesela Flashget desteği var mıdır? İndirirken en hızlı bir şekilde indirmek istiyorum ben.

Her türlü destekleri var, zaten 3 gün deneme sunuyorlar diye biliyorum. Çok başarılı ve güzel bir servisleri var. Yılın çoğunu 3g ile internete bağlanarak geçirmek zorunda olmasam, illa alacağım bir hesap kendisi, ilk çıktığı zamanlarda deneme imkanı bulmuştum. :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
put.io ilk defa duyuyorum o da alldebrid gibi leech sitesi heralde linkleri giriyosun kendi serverlarına indirip cevirip sana premium link veriyor benzeri tonla site var ama calisiyosa kullanılabilir. fileserve link cevirmek istiyorsanız FS premium link Generator tavsiye ederim siteyle ugrasmadan, 2 aya yakın süredir sorunsuz calisiyor.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
İkiside değil ..ama illaki ikisi arasından seçim yapılacaksa ücretsiz olanında filesonic öneririm bende.. Premium kullanmadığım için bilemiyorum :)
Ama bunların dışında birşey istiyorsanız önerim Duckloaddır.. http://www.duckload.com/ . Çünkü bu siteden premium üyelik olmadan tek seferde 15 gb ( tek link) dosya yüklemeye izin veriyor ve aynı anda paralel download ( aynı anda istediğiniz kadar indirme ) da yapabiliyoruz..Sunucuları indirmeyi durdurup devam ettirmeyide destekliyor ve son derecede hızlı ( 8 mb internet kullanıyorum.İnternet download manager ile duckloadda hızım 940 kb/sn den aşağı düşmüyor.)..Aynı zamanda premium üyelik olmadan upload için ftp desteğide sunuyor..Oraya yüklediğiniz filmleri indirmeden izleme imkanı sunuyor.Yani ne ararsanız var :)
Ayrıcada yüklediğiniz linklerin her 1000 indirmesine 10 dolar veriyor kullanıcılarına.Şuan indirmek istediğim çoğu şeyin duckload tek linkini bulabiliyorum..Mesela 3 gün önce dark night filmini 11 gb olarak tek link indirdim.Hotpursuit 2 ( 7.85 gb) nfs shift 2 bunların hepsini duckload tek link olarak indirdim :)

ben aradığım herşeyi bulabiliyorum..

---------- Post added at 01:48 ---------- Previous post was at 01:48 ----------

duckload sartlari imkanlari cok iyi bir site ama uploaderler tercih etmedikten sonra neye yarar release sitelerinde gecerliligi yok, hemen hemen bütün yabancı sitelerde fileserve ve filesonic linkler var fileserve link cevirici programım var ama kullanmıyorum filesonic tek basına isimi görüyor şu sıralar ama 1-2 ay sonra nolacagi belli degil o yüzden para vercek olsam fileserve 1-2 aylık kısa hesaplar alırdım nolur nolmaz.:)
reklam gibi olmasın ama derinport.in adında bir site var..Bu sitedeki adamlar mükemmel çalışıyorlar..Tv deki diziler biter bitmez anında sitede oluyor diziler duckload tek linkiyle..Ayrıca en az 5-6 tane alternatif tek llink oluyor..
Dizi dışında program futbol belgesel müzik bu türde herşey bulunabiliyor..
Uploader konusunda da haklısınız..Yabancı siteler pek kullanmıyor ama türk siteler arasında gittikçe yaygınlaşan bir site.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
6 aylık fileserve aldım bakalım. eğer burası iyiyse o zaman hotfile uzatmadan bununla devam edicem. bu arada rapid bitti ama yenilemiyorum.

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
6 aylık fileserve aldım bakalım. eğer burası iyiyse o zaman hotfile uzatmadan bununla devam edicem. bu arada rapid bitti ama yenilemiyorum.

Yine de put.io'nun 3 günlük ücretsiz denemesini bir kullan, sonrasında fileserve premium olmasına rağmen onun üzerinden indirmeye devam edersen şaşırmam. :D

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
6 ayda bi sorun cıkacagini sanmiyorum link bulmakta kolay hayırlısı olsun. yabancı dizi icin rlsbb yada irfree yeter artar dizi yayınlandıgı anda düsüyor hd yada normal.