FIFA Manager 12'den 15 Yeni Görsel

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ires.aspx

Hud göstergeleri oyuna ayrı bir hava katıyor.

Menejerlik oyunları arasında hatırı sayılır bir yere sahip olan FIFA manager 12 için yeniekran görüntüleri yayınlandı. FIFA manager 12 için yayınlanan bu yeni ekran görüntülerinde oyunun farklı noktalarına değinilmiş.

Öncelikle oyunun maç motoru dikkatimizi çekiyor. gerek hud göstergeleri gerekse de grafiklerin bir menejerlik oyunu için gayet başarılı olduklarını söyleyebiliriz. FIFA manager 11'e göre 700'den fazla özelliğin geliştirildiği oyunda ayrıca daha iyi bir yapay zeka ve görsellikte oyuncuları bekliyor. Ekran görüntülerinde ayrıca takımve oyuncuların durumuna dair kısımlara da yer verilmiş.

21 Ekim'de çıkacak olan oyunun bu yeni görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Ekran görüntüleri için tıklayınız

[URL="http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-FIFA_Manager_12den_15_Yeni_Gorsel-18600.htm"]B
[/URL]SC

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Bir ısınamadım gitti şu menajerlik oyunlarına. Futbolu sevmiyorum belkide ondandır :D

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ben futbol hastası olduğum, futboldan başka oyun oynamadığım halde ısınamadım. Ama FM çok daha iyi sanırım bu alanda bir onu biliyorum.:)

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ayıptır söylemesi ben bu oyun türlerini (strateji ve menajerlik ) oyunlarını hiç oynayamam.Utanılacak bir şey olmasa gerek :)

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
strateji,menajerlik,uçak vs simulasyon oynayamam, sıkılırım, daralırım o sebepten sevmemde.

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir ısınamadım gitti şu menajerlik oyunlarına. Futbolu sevmiyorum belkide ondandır :D

Valla benim futboldan nefret eden ancak Manager oyunu hastası bir arkadaşım var.Burası ayrı bir dünya CM 01-02 ile şahlanan ve hala yaşayan bir efsanedir kendisi .