Bu konuyu okuyanlar

AtHa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fifa 17 oyuna girerken fan çok hızlı çalışıyor ve işlemci hızım 3.15 ten 0.70 lere düşüyor game-debate.com üzerinden yeterlilik testi yaptım medium kalitesinde oynayabiliyormuşum.Sistem gereksinimleri yeterli anlayacağınız.Gerekli güncellemeleri yaptım(ekran kartı,windows vs.) Ekran kartım 2 GB Nvidia Geforce GT940. Birçok performans ayarı denedim.EA Help ile iletişime geçtim yine de problemi çözemedim.Bilgisayarın özelliklerini resim olarak ekliyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    213.3 KB · Görüntüleme: 683

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Kırak ihtimalini eliyorum çünkü bu oyunda o yok. Originden repair yaptır belki sıkıntı vardır.

AtHa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Settings'ten ekran genişliğini en aza düşür sonra denemeye başla yükseğe doğru en iyi olanda bırak. Umarım bu işe yarar.
Çözünürlükle alakalı her şeyi yaptım, ki olayın çözünürlükle de bir alakası olduğunu sanmıyorum.Bu bilgisayar bu oyunu mediumda dahi çok rahat çalıştırması lazım,ben düşüğe alıyorum yine sorunda en ufak bir değişim olmuyor.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Çözünürlükle alakalı her şeyi yaptım, ki olayın çözünürlükle de bir alakası olduğunu sanmıyorum.Bu bilgisayar bu oyunu mediumda dahi çok rahat çalıştırması lazım,ben düşüğe alıyorum yine sorunda en ufak bir değişim olmuyor.

Görev yöneticisinden fifayı öncelik atadan yüksek olarak ayarla.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Nvidia ile açılmıyordur, dahili ekran kartıyla açılıyordur belki.